archiv.hpkizi.sk
Archív prekladov z hpkizi.sk: Dodatok k Epilógu

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Dodatok - Epilóg (ten správny)

Jimmi | 19.06. 2011 | Maya , 1421 čitateľov

Dodatok k Epilógu

Tak a je tu záver. Za to, že poteším isté osôbky, to stojí pustiť teraz. Dúfam, že budete rovnako nadšení ako ja a že ma potešíte rovnako.

Ďakujem všetkým, čo ma sprevádzali touto poviedkou, svojej úžasnej bete a vy viete komu za vaše úžasné komentáre.

A čo ďalej? Autorka má ešte jednu skvelú poviedku, ale je to Drarry a je strašne dlhá (celý ročník). Ešte nie som rozhodnutá, nechali sme si na rozhodnutie s LadyF čas do konca júna. Vlastne čakáme na reakcie k tomuto, predsa je to len iné ako Potkaník, tak či sa to páčilo. Potom sa rozhodneme definitívne. Ale je to poviedka, ktorá položila základy Drarry a celé to vlastne spustila. Môj názor na slash asi poznáte, znesiem ho do istej úrovne a toto ju ani zďaleka nedosahuje... Vznikla pred HBP, takže... Bude vám stačiť môj odhad, že to stojí za to? Už som sa zaverila, že do ničoho dlhého nepôjdem, bude to chcieť veškerú vašu podporu... Normálne by som ukecala na preklad LadyF, ale má Bonda, Silencio a mne chýba druhá poviedka. Tak čo? Ide o Underwater Light. Len prosím v snahe o odpoveď na toto nezabudnite na pôvodnú, práve dokončenú poviedku :D

Dodatok - 6.časť

Jimmi | 19.06. 2011 | Maya , 1015 čitateľov

Dodatok k Epilógu
Predposledný kúsok. Prosím, nech neľutujem, že som vám ho dnes dala - zastavte sa aj pri predchádzajúcej časti a zanechajte svoj názor. Túto časť venujem denice a Zuzane za ich skvelé komentáre a za ich neustálu podporu, odkedy našli tieto stránky.

Dodatok - 4.časť

Jimmi | 11.06. 2011 | Maya , 958 čitateľov

Dodatok k Epilógu
Ďalší kúsok. Pôvodne som ich chcela viacej spojiť do jedného, ale aj v tomto je toho dosť. Ak sa nemýlim, tak už len tri asi takejto dĺžky. Prajem príjemné čítanie a snáď všetci, čo poznajú moje obľúbené témy, už snáď pochopia výber tohto prekladu.

Dodatok - 1.časť

Jimmi | 14.05. 2011 | Maya , 1707 čitateľov

Dodatok k Epilógu

Tak a máte tú prvú časť už dávnejšie sľubovaného prekladu. Pôvodne to autorka mala rozdelené na 3 časti, ale už teraz viem, že sa mi to asi nepodarí, odhadujem na štyri... V tom pdf to na kapitoly rozdelené nebolo.

Ide o preklad s obmedzeným prístupom, na jeho prečítanie potrebujete 100 bodov. Dôvody sa tu už vysvetľovali (podstatným je, že ide o preklad bez oficiálneho súhlasu a takýmto spôsobom nie je voľne prístupný) a vďaka poviedkam od Elzy a Tersy by fakt nemal byť problém poslať 10 komentárov. A prosím, zabudnite na Potkaníka... je to úplne niečo iné.

Túto časť venujem Dode357 ako poďakovanie za to, že i napriek svojmu súčasnému vyťaženiu si dokázala na ňu nájsť čas.  

PS. Malá rada na záver: toto nie je preklad na rýchle preletenie, priveľa je napísané medzi riadkami atď... ak nemáte dosť času, nechajte si ho na neskôr. 

Naše ďalšie weby

Nájdete nás