archiv.hpkizi.sk
Epilóg: Nepravdepodobný pár
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 07.11. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Koniec, páni, ďalšia dokončená poviedka. Neskutočné, sama nechápem, že som to dokončila (nesľubovala som február?). Áno, pokračovanie bude, ale chcem pohnúť s AFP. Už je 21 kapitol a podľa autorky je v polovici. Ale to neznamená, že hneď zajtra nezačnem s dvojkou alebo že si nedám na chvíľu pauzu. Radšej nič nesľubujem, všetko záleží od práce a nálady (autorka píše poviedku, ktorú budem prekladať po AFP, ale až z nej bolí duša, tak som si to liečila touto poviedkou).

Neviem, čo by som k tejto poviedke povedala, pretože to podstatné už bolo povedané v komentároch. Asi, že ďakujem všetkým, ktorí to dočítali až sem, hlavne úžasným dušičkám, ktoré mi písali pre mňa komentáre snov. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Som bohužiaľ človiečik, ktorý potrebuje mať ohlas na to, čo robí a potom ide vypustiť dušu, aby urobil ešte viac. A samozrejme, že ďakujem autorke za niečo tak úžasné a také nabíjajúce energiou.

Hatifnatif, kedy máš asi ten termín?Epilóg: Nepravdepodobný pár

"Najdrahšia Grangerová, nad čím uvažuješ?" spýtal sa Draco svojej novomanželky, keď sedela v kresle pri okne, nohy pritiahnuté k brade. Z postele prešiel k nej a postavil sa vedľa nej. Bolo to ráno po ich svadobnej noci a boli v jej malom domčeku.

"Premýšľam o tom, kam odtiaľto pôjdeme. Práve sme zažili pár úžasných dní. Mám pocit akoby sme prežili celý život počas 24 hodín a teraz chcem len vedieť, čo nás tam vonku čaká. Vieš, čo ďalej?" spýtala sa. Podišiel k nej a vytiahol ju z kresla. Posadil sa na jej miesto a pritiahol si ju tak, že mu sedela v lone.

"Prečo si s tým musíme robiť starosti? Osud to rozhodne, nie je tak? Nie je to naša starosť, čo sa stane, stane," povedal, keď kreslil malé krúžky na jej rukách.

"Jednako sa tým trápim," povedala. Zblízka skúmala jeho tvár. Špičkami prstov prešla k jeho perám. Dvakrát obkreslila jeho pery a potom sa k nim kvôli bozku naklonila. "Len chcem vedieť, čo očakávať. Čo od nás všetci chcú?"

"Ale nevidíš," namietal, "že to je to, čo sa ti snažím povedať? Nezáleží na tom, čo chceme, alebo čo očakávame, alebo čo chcú od nás všetci ostatní. Význam má len to, čo sa stane. Proste žime naše životy, bez ohľadu na to, čo sa prihodí. Ak sa má stať ďalšia kapitola našich životov vtedy, keď budeme mať naše prvé dieťa, alebo keď najprv navštívime našich rodičov, alebo keď budeme  mať prvé výročie, na ničom z toho nezáleží. Jediné na čom záleží je to, že to budeme robiť spoločne a budeme to zdieľať s našimi priateľmi. Všetci z našich priateľov, ktorí sedeli a báli sa, čo sa nám stane v prvom príbehu, nám pomôžu určiť, čo sa stane v tom ďalšom. Všetko je fajn." Pobozkal ju na bradu. Zdvihol ruku a priložil jej zápästie k svojim ústam. Venoval jej zápästiu malý bozk. Povedal, "miláčik."

"Páči sa mi, keď ma voláš tvoj miláčik," povedala. Oprela si tvár do ohybu jeho krku. Trochu sa zachvela. Objal ju pevne rukami. "Popri našej bláznivej známosti a rýchlej svadbe nič nebude vyzerať šokujúco, je tak?" Štíhle prsty oboch jej rúk sa zamotali do jeho jemných blond vlasov. "Nechcem, aby to niekedy skončilo."

"Podľa všetkého nie si jediná," zasmial sa. "Hej, Grangerová, práve ma napadla hriešna myšlienka."

"Máme medové týždne, čakala by som, že budeš mať hriešne myšlienky," odpovedala mu smiechom.

"Dostaň z hlavy tie povestné reči, Grangerová. (PP: "Get your mind out of the proverbial gutter, Granger) Chcel som povedať, že som mal hriešny nápad na poslednú kapitolu nášho príbehu. Mohlo by to byť 24 hodín v posteli."

Zasmiala sa, dokonca odfrkla a zatlačila ho do pleca. "Vidíš, vedela som, že to má niečo spoločné s milovaním."

"To som nikdy nepovedal," obhajoval sa. "Ale ak si spomínaš, tento príbeh nie je označený 'Mládeži neprístupný', takže som si si istý, že sa budeme musieť väčšinou rozprávať a nie sa priveľa milovať, napokon si myslím, že to nakoniec nie správna voľba."

"Myslím, že nie," súhlasila. Postavila sa a prechádzala sa pred ním. Keď kráčala, látka jej hodvábnej nočnej košeli sa pohybovala zľahka okolo jej nôh. "Myslím, že výberom pre pokračovanie by možno malo byť, čo sa stane prvý víkend, čo strávime s mojimi rodičmi. Vieš, predstavenie ťa všetkým tým muklom a tak. Spoznanie môjho detstva, prezeranie starých fotografií a tak podobne."

Otočila sa. Predstieral spánok. Naklonila hlavu nabok, spojila päty a povedala, "Draco Malfoy dávaj pozor!"

"OH, prepáč, hneď ako si povedala, 'všetkým tým muklom', som zaspal," žartoval. "Prečo by sme nemohli začať ďalší príbeh prvým víkendom u mojich rodičov? Páčilo sa mi, že si tak často v prvom príbehu plakala, a som si si istý, že ti moji rodičia zaistia mnoho príležitostí ešte si trochu poplakať."

"To som si istá," povedala posmešne. Posadila sa na kraj postele.

Vstal z kresla a sadol si vedľa nej. Zobral ju za ruku a povedal, "neblíži sa nejaké výročie Chlapca Hrdinu a Dievčaťa Weslíčky? Ten príbeh by mohol točiť okolo toho. Vieš, museli by sme sa vyrovnať s Ronom a Pansy, čo by možno bola zábava, plus by sa to mohlo konať znova v Brlohu, so všetkými tými známymi vecami, ktoré spôsobili, že sme sa na prvý pohľad zamilovali do všetkého okolo nás."

"Áno, ale nebudeme to vyzerať akože to už bolo?" spýtala sa.

"Fajn, slečna 'napíšem príbeh lepšie než autorka', čo navrhuješ?" spýtal sa a padol chrbtom na posteľ. Podoprel sa na boku svojím lakťom. Preliezla k nemu, bokom a tvárou k nemu.

"Myslím, že by to bol milý príbeh, keby sa tam konalo naše prvé výročie. Mohli by sme stráviť 24 hodín plánovaním prekvapení jeden pre druhého, a potom by sme niečo romantické naplánovali, napríklad útek alebo podobne." Zívol. Udrela ho do ruky.

"Nie, geniálny nápad, úprimne, len som unavený, bolo to skutočne pravé, nefalšované zívnutie," vysvetľoval a zívol znova. Preliezol až k vankúšu a odkopol prikrývku. Priliezla k nemu a on si ju schoval v náručí. "O tomto by mohol byť náš príbeh. Prvý deň manželského života, nebolo by to sladké?" spýtal sa, keď ju pobozkal na čelo.

Pozrela sa na neho a povedala, "áno, bolo by to milé, ale možno trochu ohraničené."

"Ak máš nejaký iný veľkolepý nápad, tak ho sem hoď, hovor hneď, pretože už tu takmer zaspím, Grangerová," povedal.

Priložila ruku na jeho srdce. Potom tam priložila svoje ucho. Povedala, "bol by to pekný príbeh, keby sme spolu zdieľali deň narodenia nášho prvého dieťaťa. Možno nie také romantické, ale niečo, opovažujem sa tvrdiť, z toho sladkého."

Usmial sa. Priložil jej ruku na líce. "Áno, veľmi sladké. Možno súkromná chvíľa, o ktorú sa nebudeme deliť so svetom, ale predsa len sladké. Ale, mám čudný pocit, keď si s tým robíme toľko starostí, pretože ako som povedal predtým, je to mimo nás a okrem toho, tento príbeh nebude mať pokračovanie. Autorka sľúbila jednému z jej kritikov, že ak dostane viac než 1000 komentárov, napíše pokračovanie a naposledy, keď sa pozerala, ani sa tomu nepribližovala."

Hermiona sa posadila na posteli a povedala, "možno si to neuvedomuješ, Malfoy, ale už jej do tisíc chýba len 7 komentárov. Možnosť, že bude pokračovanie, je veľmi reálna."

Draco, ktorý teraz vyzeral trochu mimo, povedal, "do pekla, Grangerová, ako to dokázala? Práve dopísala totálny doják, ktorý ju vyčerpal.“

Hermiona ho prerušila, "áno, ale považuje ho aj za veľkú odmenu."

"Tiež pravda, ale nepracuje práve teraz na malej romantickej komédii, niečo o voľbách a potom myslím, že plánuje dokončiť posledný príbeh tej série, čo napísala, 'Týždeň v Živote' alebo niečo také. Nie, nemá čas zaoberať sa s nami. Má teraz druhého 'Draca a Hermionu', ktorými sa zaoberá," povedal. Ľahol si na chrbát a povedal, "teraz čuš a vôbec o takých veciach nehovor. My všetci sa znepokojujeme priveľa."

"Ale Draco, ona píše jeden príbeh mesačne, takže to pre ňu nebude také ťažké urobiť," povedala Hermiona a pohla sa v jeho náručí. "Nezdá sa, že by mala veľa zo života, takže si myslím, že má čas."

"Teraz si ma znepokojila," povedal Draco. Posadil sa vzpriamene na posteli. "Ako sa vôbec rozhodne pre zápletku? Toto nás vplyvní viac než to ovplyvní ju! Musím to vedieť, a musím vedieť hneď o čom bude náš ďalší príbeh!"

Hermiona ho zatlačila nazad na posteľ a položila si bradu na jeho hruď. "Je to mimo nás. Má v pláne nechať rozhodnúť ľudí. Nech chcú čokoľvek, dostanú to. Bude to jeden zo šiestich scenárov a my nemáme k tomu, čo hovoriť, pretože sme nakoniec len fiktívne postavy."

"Ty si možno fiktívna, ale ja som pravý muž, Grangerová, a na to nezabudni," povedal.

Hermiona sa uškrnula a povedal, "áno, áno, pravý muž, pravý muž. Choď teraz spať, Draco a keď sa zobudíme, budeme nepochybne v novom príbehu, s novým dobrodružstvami a novými možnosťami. Ako si povedal predtým, nie je toho veľa, čo s tým môžeme urobiť, takže by sme sa nemali znepokojovať."

"Som rád, keď vidím, že konečne priznávaš, že som mal vo všetkom pravdu," povedal. Pozrel sa na svoju ženu, ale jej oči boli zatvorené. Povedal, "aspoň ja viem, že mám vo všetkom pravdu."

Pozrel sa na strop a riekol, "pre všetkých ľudí tam vonku, radšej by ste sa mali rozhodnúť správne, pretože vravím vám, že toto je posledná šanca nazrieť do našich životov. A mimo to, chcem vás o niečo požiadať, môžeme urobiť tento príbeh s označením 'mládeži neprístupné'? Len návrh, nemusíme." Zovrel svoju ženu silnejšie a hladil ju po vlasoch, až kým nezaspal.

KONIEC (až do pokračovania ... "Nepravdepodobný pár ešte raz!")


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

:-D to bylo neskutečně milé!! Gratuluji Jimmi k dokončení dalšího překladu!
Páni to mělo 1000 komentářů?? :-D tak takhle se teda vážně pozná kvalita. Nápad rozhovoru postav o autorce a o tom, že jsou vlastně jenom fiktivní postavy, je většinou uhozený. Ale v tomto případě to vyznělo naprosto nenuceně a autorka si to vzhledem k duchu celé povídky mohla dovolit. je to vážně neuvěřitelné. Kéž bych já uměla psát takhle dobře... Jednoho dne až budu mít čas asi si sednu a začnu číst povídky od této autorky v originále (pokud nebudu mít čas až za tak dlouho že Jimmi bude mít všechna její dílka přeložená, což je mimochodem při její megarychlosti a mému nedostatku času víc než pravděpodobné)
Co ještě dodat, jsem dojatá... A ty Jimmi, by sis vážně zasloužila metál :o)

Tahle povídka byla naprosto úžasná. Moc se mi líbí ten nápad se čtyřiadvaceti hodinama. Je to veselé a milé. Fakt pěkné. Díky, Jimmi, za perfektní překlad a rychlost. Jsi šikulka.

Re: Epilóg: Nepravdepodobný pár (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 08.11. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Tak a je to.....kaněc filma.....ale bylo to krásné, od všech emocí to mělo něco a správně namíchané.....prostě tak mají příběhy být, mají plynout tak nějak samy od sebe a to se autorce víc než jenom povedlo.

Své na tom má samozřejmě i excelentní překlad Jimmy - na to, že, jak tvrdila u mnoha kapitol, "šlo o překlad z rychlíka", byl to překlad nádherný a mně (tedy vlastně nám) vůbec nepřipadal rychlíkový, páč byl úžasný. Na to, že slovenština není můj rodný jazyk (kdo by to byl řekl že?! ), stejně jsem se do ní dokázala ponořit a příběh mi plynul před očima jako film, jak to mám u textů v češtině. (i když je pravda, že z překladů Jimmy na této stránce byly "filmy" úplně všechny :-DDDD )

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU DÍKY JIMMY, byl to krásný zážitek a už se moc těším na pokračování.......i kdyby bylo až po pauze a i kdybych ho měla číst a přitom kojit :-D

Hatifnatif

PS: ......jo a termín porodu je 2.12. ;-D ......

Nj, famózní konec. To se musí autorce nechat. Si skvělá a moc děkuju za přeložení ;-)

Ačkoli nemám Draca moc v lásce, tak tahle povídka mne upoutala hned od první kapitolky, o pár kapitolek dále jsem zjistila, že mne příběh úplně vtáhl do sebe a já hltám každou další kapitolku. U povídky jsem se smála, byla smutná, napjatě očekávala co bude dál, prostě nádherný romantický příběh, ráda se k němu budu znova vracet.

Re: Epilóg: Nepravdepodobný pár (Hodnotenie: 0)
Od: 88DaDa888 - 07.07. 2009
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
ja nemám slov je to krásne .... omg mne je normálne do plaču ... ešte raz ja nemám slov ... Ď
Ďakujeme a vítame ťa medzi nami.

další perfektní a perfektně přeložená povídka... děkuji za překlad, bylo to zase něco úplně jiného než se vidí prakticky všude... těším se na druhý díl a hned se do něj pouštím
................................................................................................
http://decka-nad-kotlikama.blog.cz/
Díky, AnneM. má dosť originálne poviedky - teraz napríklad píše detektívku z prostredia HP.

Re: Epilóg: Nepravdepodobný pár (Hodnotenie: 0)
Od: K&K - 16.01. 2010
Páni... Tuhle povídku jsem četla strašně dlouho.. a pokouskách.. nemůžu uvěřit, že jsem se u toho zvládla učit.... Tahle povídka je strašně krásná..veselá... strašně romantická... A ten konec byl opravdu famozní...Velice snadno zpříjemní den... Děkuju za tenhle překlad a už se nemůžu dočkat až se dostanu k dalšímu dílu...a k dalším povídkám..:)
Jinak by tady někde mělo být upozornění: silně návykové překlady xD a to opravdu...
ĎAKUJEM! Moc a moc ďakujem a práve dnes to pre mňa veľa znamená. Díky.

dakujem za preklad, fakt velmi pekna poviedka. uz sa tesim na to pokracovanie. :-)))

Toto byl jeden z nejzábavnějších překladů co jsem zde četla. Tak nepravděpodobná věc a tak úžasná. Strašně za něj děkuju a už se těším na další dílka.
ĎAKUJEM :D Ale už tu takýchto dielok začína byť viac.

Pěkná povídka, díky za překlad. Hned po obědě se vrhnu na druhou část :)

To je hrůza, číst takové povídky na jeden zátah... :-D
Díky za výtečný překlad! :-) Zpočátku mě tvé překladatelské poznámky v textu trochu zlobily, ale velmi jsem jim přišla na chuť a vychutnávám si je ;-)
V té povídce se chovají hrozně praštěně - a nemyslím tím svatbu za 24 hodin - ale když ono se to tak dobře čte... :-D
Ach jo, ďalšia poviedka, čo by chcela znova prejsť. Vtedy sa tie poznámky už vyhadzujú, ale v tom čase som si s tým fakt nevedela rady.

Díky moc, veľmi si vážim, že to čítaš. Len dúfam, že ťa to neodradí, kým sa dostaneš k ozajstným pokladom.
Vedle tebe si vždycky připadám jako hrozný padouch - zdaleka se nepokouším o takovou přesnost a když nevím, prostě to opíšu stejným významem :-) Ale poznámky nemaž - nebo je dej třeba jenom dole do poznámek - ono je to tam opravdu sympatické :-)

Neodradí - i když, mezi námi, chovají se tam opravdu neuvěřitelně pubertálně - ono se to opravdu dobře čte :-D Nedobrovolně, ale dlouhodobě teď budu trávit čas převážně v horizontální poloze, takže se dostane na opravdu velkou spoustu věcí. :-))
Dúfam, že si nespadla z komína. Hlavne nech všetko dobre dopadne.

A mimochodom, to bola len začiatočnícka daň, v súčasnosti postupujem podobne ako ty. Veď kto by na to prišiel, nie?

Díky moc a prajem skoré uzdravenie.

Ďalší super príbeh od Anne M. Kam ona na tie nápady chodí??

Ale fakt super......zaujal ma ten nápad 24 hodín.....uff ako rýchlo sa to vyvíjalo v ich vzťahu....ale myslím, že napriek taj rýchlosti(ich vzťahu)....to bolo presne to, čo obaja potrebovali

Vďaka za úžasný preklad a čo najskôr sa púšťam do dvojky :D
Som fakt rada, že začínaš jej príbehmi. V tom čase som si tiež myslela, že sú úžasné a čo by ich mohlo prekonať. Nakoniec sa také poviedky našli a teraz už AnneM. len čítam, aj to len občas. Valí neskutočné množstvo príbehov a už začínam mať dojem, že je to stále to isté (pozor, neopakuje sa, len... ja proste neviem, už som sa asi posunala niekam inam). Takýto komentár mi len pripomenie, aká som v tom čase bola nadšená - ďakujem, občas to potrebujem, aby som vedela, prečo som to vôbec preložila.

Nádherná poviedka :)

Re: Epilóg: Nepravdepodobný pár (Hodnotenie: 1)
Od: Andariela - 13.03. 2011
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Toto je fakt neskutočná poviedka, 41 kapitol v rozmedzí 24 a niečo viac hodín :D..Jedna z prvých, čo som čítala s Dramione ;) Ja sa len teraz hanbím, že som sem vôbec nepísala komenty :(...no ale teraz to už bude iné;) povinne napíšem k všetkému čo prečítam nové ;) ďakujem Jimmi za preklad ;)
Jé, tento komentár mi ušiel :D Ďakujem moc, ja som si fakt doteraz neuvedomila, že dokázala toľko napísať o jednom dni. Páni. Ešte raz díky

ooou, tak ten epilog bol mily :) cela poviedka bola skvela, citala som ju ako z rychlika, takze komentujem az teraz, ale kazdopadne dakujem za preklad, dakujem autorke za napisanie tejto poviedky a este raz, je to krasne :))
To je krásne, díky. Asi sa k tej poviedke budem musieť vrátiť, už dlho som nič pozitívne nečítala.

Tuhle autorku vážně obdivuju :) Vážně, jen proto že jeden jediný den dokázala popsat v tolika kapitolách. Četla jsem to asi milionkrát. :)

Re: Epilóg: Nepravdepodobný pár (Hodnotenie: 1)
Od: crazyiiii - 20.02. 2012
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Teda, tahle variace na téma "Dramione, láska, sex a svatba během 24 hodin" mě dostala..:)) Kombinace Anne M. Oliver a Jimmi rozhodně nezklamalam díky, Jimmi, pěkný překlad, jsem čím dál tím radši, že jsem tvůj web objevila až teď A JE TU TOHO TOlIK K PŘEČTENÍ:))
No nic, jdu tomu pdfku dát správnoou formu, nacpu to do čtečky a pustím se do dvojky..:))))
Ach, počkaj až objavíš čaro niektorých jednorazoviek... Och, a fakt ma zaujíma tvoja reakcia na Broken. Ďakujem, že dáš vedieť, keď niečo prečítaš. Človeka tak poteší, keď niekto vyhrabe tieto staré a vôbec nie tak dobre preložené veci. A ešte dostane aj pochvalu. Díky
Re: Epilóg: Nepravdepodobný pár (Hodnotenie: 1)
Od: crazyiiii - 12.03. 2012
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Když si tu pochvalu zasloužíš, tak není co řešit prostě:) Navíc se teď utvrzuju v tom, že to překládání není zrovna prča a že s tím máte fakt práci!!..:) Co bysme si bez Vás počali... 
Jinak na broken se chystá asi o víkendu, tak jsem zvědavá!!

V prvom rade sa ti chcem poďakovať za výber tejto poviedky. Myslím, že na dlho toto bude top, čo som tu, na týchto stránkach, zatiaľ čítala. Poviedka plná vtipu, lásky, ktorá má ďaleko k červenej knižnici a životného múdra plnú pr* el a pri tom je podaná formou hodnou divadelných dosiek. Áno, táto poviedky by si zaslúžila divadelné spracovanie. A dokonca mi KONEČNE sedí aj na ozajstné postavy Draca a Hermiony. Je DOKONALÁ!!!! Málokedy sa podarí čitateľovi pričuchnúť k takémuto skvostu.
Ale predsa len mám otázku, je to relatívne starý preklad. Nepremýšľala si o korekcii, Jimmi? Myslím, že by to nebolo odveci. Si fakt dobrá, čo sa prekladov týka, no prekladať veci doslovne, ako keby si to skopírovala z prekladača (pochybujem, že by si sa k tomu znížila, bola si tam cítiť aj ty), to trochu ničí charakter poviedky. Beriem to ako tvoje začiatky a aj skrz moje puntičkárstvo, nemyslím to zle. Len mi to proste nedá... dokopať dokonalé k absolútnej dokonalosti.
 
Hodnotenie poviedky? Skvelé!!!! Nemožno nemilovať tohto Draca, aj keď má jedna pocit, že druhou rukou by som hádam zvierala panvičku.... DOKONALOSŤ
Uff, tento komentár mi ušiel. Sorry, veľké sorryyyy... Áno, mám, mám to v pláne, ale kedy? Ono totiž som sa učila prekladať na ruskom preklade, kde to fakt bolo takmer doslova z AJ. A nejaký čas mi trvalo, kým mi niekto povedal, že sa to tak nerobí atď. Ono by to skôr chcelo preložiť nanovo, výsledok by bol zaručene iný. Ale znova sa pýtam, kedy? Jedine (nenápadne sa vtiera) - nechce sa to tebe? Význam máš preložený, môžeš sa vyhrať :D Tá poviedka si to určite zaslúži. Aspoň kapitolu :D  Teraz pozerám - 2008  - to šlo bez bety, takže verím, že to je také ako hovoríš.   
Re: Epilóg: Nepravdepodobný pár (Hodnotenie: 0)
Od: Neprihlásený - 23.07. 2012
Mám vyrazený dych aj zuby (od klávesnice, to ako mi padla sánka!), ale po pravde, láka ma to. Toľkokrát som si predstvovala, ako by mala tá veta vyzerať, ale ani vo sne by mi nenapadlo, aby som tak urobila verejne. Až mi "srdco" dotlčie a môj zahmlený zrak sa znova odhmlí, tak na to hodím očko a dám vedieť, ok?

Ten epilog je neskutečný! Ne, beru zpět - celá tahle povídka je neskutečná. Nepravděpodobná. Dokonalá. Přesně jako oni dva.
Díky za úžasný zážitek, Fakt mě mrzí, že jsem nečetla postupně, abych si to užila i s reakcemi ostatních. Už jen ty vtipné pasáže stály za to! Ještě jednou díky.
PS: Bezpečnostný kód je tentokrát 100. Jaké symbolické - tahle povídka je prostě stoprocentní :-))
Vieš, že plánujem prejsť staré preklady... hahaha, kedy, ale mala by som dať varovanie, že vtedy som ešte nevedela, ako sa prekladá :D Takže tvoja reakcia mi hovorí, že to asi nie je až také hrozné a že to zase chvíľu počká. Díky moc

Chcela som si prečítať nejú poviedku, ale nie začatú. Viem že som túto kedysi čítala...ale páni, bola to jazda aj ked som vedela ako to skončí. Zabudla som na detaily, zabudla nato, ako ma to vtiahlo, ako to všetko spolu prežívali a koľko v tom bolo zábavy :-)
Proste ma to vtiahlo a nechcelo pustiť :-) krásny príbeh.  

Táto poviedka bola úžasná   Bola  hrozne zábavná a zaujímavá 
 

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED