archiv.hpkizi.sk
Kapitola 36 - Svadba, časť I.
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 02.11. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Pozor! Ešte sa to skomplikuje, nedajte sa učíčíkať troškou romantiky.Kapitola 36 - Svadba, časť I.

Draco stál uprostred toho zmätku a chvíľu žasol. S niektorými týmito ľuďmi sa stretol len včera, zvyšok ho do včerajška sotva poznal a predsa tu pripravovali jeho sobáš. Zvláštne, ale určitým spôsobom milé. Percy prešiel k Dracovi a povedal, "nemáš náhodou svadbu, na ktorú sa potrebuješ pripraviť?" To ho vrátilo späť z jeho rozjímania a vybehol po schodoch do svojej izby.

Medzitým v Ginninej starej izbe Hermiona konečne dokončila úpravy svojich šiat. Ginny si už premenila šaty pre seba a teraz pomáhala Hermione.

"Potrebuješ niečo staré, niečo nové, niečo požičané a niečo modré," povedala Ginny.

"To nie je nevyhnutné, že nie?" spýtala sa Hermiona trošku zneistená.

"Áno, je to nevyhnutné! Mám niečo, čo si môžeš požičať." Ginny prešla k svojmu starému prádelníku a otvorila najvrchnejšiu zásuvku. Vo vnútri bola malá čierna krabička. Ginny ju otvorila a podala Hermione rubínovú sponu. Vyzerala veľmi stará. Podávajúc ju Hermione riekla, "patrilo to mojej pratete Muriel. Požičala mi to, keď som sa vydávala ja a ja som jej to nikdy nevrátila." Ginny sa zachichotala.

"Je veľmi pekná," povedala Hermiona. Položila ju na posteľ vedľa svojich šiat. Zdvihla ruku a povedala, "môj náramok je niečo staré."

"Dobre, poďme pohľadať niečo modré a niečo nové," odvetila Ginny. Zalapala po dychu a povedala, "mám niečo modré, zostaň tu!" Vybehla z izby práve, keď sa okolo prehnal Draco. Nazrel do dverí, ktoré Ginny otvorila a uvidel Hermionu ako v hlbokom zamyslení stojí pred posteľou. Zaklopal na dvere. Rýchlo sa zvrtla. Rozbehla sa k dverám a privrela ich na vlások.

"Mohol si vidieť moje šaty!" vykríkla.

"Mohol, ale nevidel," podotkol. "Ako to ide? Žiadne postranné úmysly?"

"Nie, žiadne postranné úmysly. Celkom sa mi to takto páči, uponáhľané a v chvate. Mám radosť z takýchto vecí. Vyzerá to viac reálne. Ani ty nemáš postranné úmysly, že nie?" spovedala ho.

"Rozhodne nie."

"Neľutuješ, že tu nie sú tvoji rodičia?" spýtala sa.

"Rozhodne nie." Nehovoril pravdu.

"Okej, len som to chcela skontrolovať. Rozmýšľala som, čo si myslia moji rodičia. Harry povedal, že im všetko vysvetlil. Viem, že veria môjmu úsudku, ale toto musí pre nich vyzerať trošku bláznivé. Ach, vlastne, na tom nezáleží." Pokrčila plecami. Začala zatvárať dvere.  Položil ruku na hladké drevo a zastavil ju.

"Môžem dostať svoj svadobný bozk?" spýtal sa.

"Keď nás úradník vyhlási za muža a ženu, dostaneš svoj bozk," povedala. Tvárila sa vážne. Zamračil sa, zahundral pod nosom, s príliš prehnaným pohŕdaním ju nechal vo dverách a prešiel cez chodbu do svojej izby. Počkala, až kým nezatvoril dvere. Dívala sa ako najprv okolo nej prebehol George a potom prešla cez chodbu do Dracovej izby. Zaklopala na dvere.

"Áno?" povedal, otvoril dvere akoby ju čakal.

"Rozhodla som sa, že chcem ten bozk hneď," povedala.

"Hermiona, o tomto bude celé naše manželstvo? Keď chcem niečo ja, nedostanem to, a keď chceš niečo ty, tak sa to stane?" spytoval sa.

"Vo veľkej miere," odvetila.

"Len som to chcel vedieť." Schmatol ju za ruku a vtiahol do izby. Stále ju ťahal, kým zatváral dvere, pritiahol ju pevne k svojmu telu, ovinul ruky okolo nej. Jeho ústa narazili  na jej, v prudkom, požadujúcom bozku, ktorý by jej skučeravil vlasy, keby to už príroda nezariadila. Draco pod svojimi ústami otvoril jej mäkké, ochotné ústa, krútil svojim jazykom s jej. Jeho pravá ruka prešla k jej tvári, keď pohol hlavou na stranu, aby prehĺbil bozk. Začal svojimi ústami poťahovať jej pery, olizovať okolie oblín jej pier skôr než znova vnoril ešte raz svoj jazyk.

Pustil jej tvár, a jeho ľavá ruka prešla pod jej pás, aby prikryla jej zadok, zatiaľ čo jeho pravá ruka prešla k jej nohe, aby ju vytiahla nahor a nechala ju na jeho boku. Pánabeka, už sa k nej nemohol dostať bližšie.

Cúvol dva kroky, ktoré boli nevyhnutné, aby mohol spadnúť chrbtom na posteľ, keďže vedel, že ona nemá na výber, len spadnúť s ním. Zostala na ňom, jej prsníky pritlačené pevne na jeho hruď. Jeho ruky sa potulovali po jej chrbte. Zdvihla hlavu, aby sa na neho rýchlo pozrela, a potom klesla späť to jeho pohodlia. Začala bozkávať jeho krk a vložila obe ruky pod spodok jeho trička. Kým bozkávala jeho krk a kľúčnu kosť, povedal, "prečo sa ty môžeš dotýkať mojich pŕs a ja sa nemôžem tvojich?"

Presunul sa na bok a znova ju preniesol so sebou. Stiahol jej ramienko jej šiat, tak ďaleko, kam to šlo a odhalil obliny jej prsníkov. Pobozkal ju na krku a potom na jej hrudi a potom na vypukline oboch prsníkov. Jeho ruka odpočívala zvrchu na jej šatách, jeho palec sa trochu pohyboval sem a tam na tej vypukline. Pobozkal jej priehlbinu a potom ju dlhým ťahom so svojim jazykom olízal až ku brade. Obhryzával jej citlivú pokožku pri jej uchu. Jeho ruka zostala na jednom prsníku, stále na vrchu jej šiat a jeho noha ju uväznila pod ním.

Pozrel sa na ňu a povedal, "normálne je toto okamih, keď sa ozve zaklopanie na dvere, ktoré nás preruší, takže možno by sme mali prestať."

"Možno," povedala pod ním, sotva lapala dych. Tiež sťažka dýchal a bol niekde tvrdý, ale zohol hlavu, aby sa už viac nepozeral do jej očí. Pokúšal sa ovládnuť, aby ju nechal ísť, ale bál sa, že už ten boj prehral. Kde je to prekliate zaklopanie na dvere, keď ho potrebuje? Oprel sa čelom o jej, pobozkal ju ešte raz na ústa a potom sa z nej odvalil. Posadil sa na kraj postele.

Chvíľu zotrvala na chrbte, neschopná vidieť ako sa tvári. Svižne položila jednu ruku na jeho chrbát, znova pod jeho tričko. Zacítila ako sa striasol, Vedela, že to bolo v dobrom, takže sa o tom nezmienila. Vyhrnula si ramienko a posadila sa vedľa neho. Sedeli na posteli, bok pri boku, keď sa ozvalo zaklopanie na dvere.

"Neskoro pre nich," povedal Draco. Hermiona sa zasmiala. Postavila sa, aby otvorila dvere. Zo všetkých možných ľudí to bol jej otec.

"Povedali mi, že tu môžem nájsť tvojho budúceho manžela. Môžem s ním hovoriť?" spýtal sa pán Granger.

Hermionine oči sa v šoku doširoka otvorili. Pozrela sa na Draca, ktorý teraz stál za ňou. "Nebude to viac než minútka, Hermiona," povedal jej otec. Prakticky ju vytlačil z izby na chodbu a zavrel dvere.

Zostala vonku, pripravená protestovať, ale namiesto toho sa otočila, aby zamierila do svojej izby. Vedela, že jej otec mal právo hovoriť s mužom, za ktorého sa rozhodla vydať po búrlivej 24 hodinovej známosti. Prešla krátku vzdialenosť do svojej izby a našla svoju matku ako si prezerá jej šaty.

"Nádherné, miláčik," povedala jej mama.

"Vďaka," povedala váhavo Hermiona. Uvedomila si, že to bola pasca. Jej otec si zobral Draca a jej matka ju. Dobre, pomyslela si, nech ten útok začne.

"Ginny povedala, že stále potrebuješ niečo modré a nové. Mám to nové," povedala. Hermiona bola zvedavá, ale tiež otrávená, pretože jej matka mala viac, čo povedať k tomuto čudnému sobášu než len toto.

Matka jej podala záložku do knihy. Hermiona bola trošku šokovaná. Záložka? Jej matka sa usmiala, všimla si ten zmätený výraz na Hermioninej tvári. "Viem, zvláštne, ale kúpila som ti to len včera a keď nám ten príjemný mladík prišiel povedať, že nás berie sem, na tvoju svadbu," jej matka zdôraznila posledné slová, "nuž som si pomyslela, že budem mať pre teba niečo nové, dokonca aj keď nemôžem pomôcť so svadbou nejako inak."

"Oh, mami, je mi to ľúto," povedala Hermiona a hodila sa matke okolo krku. "Ničím tvoje právo pripraviť svoju jedinú dcéru na svadbu."

"Preboha, Hermiona, musíš vedieť, že to nie je dôležité," vyhlásila jej mama a pohladila svoju dcéru po líci. "Dôležité je, že si zamilovaná a ja vidím, že si. Po jednom dni s tým mužom vyzeráš šťastnejšie než po celé tie dni, čo si bola s Ronom. Vo svoj svadobný deň si nerob s takými vecami starosti. Ale, spočiatku, musím priznať, som si myslela, že toto je po Ronovej svadbe trošku zavčasu."

Jej mama ju viedla k posteli a odsunula jej šaty. Posadila sa a stiahla Hermionu vedľa seba. Hermiona mala v prstoch chvíľu tú záložku, než sa pozrela na svoju mamu. "Vieš, že som tvojho otca stretla úplne po prvý krát na Silvestra. Boli sme tam s inými ľuďmi a nikdy predtým sme sa nestretli. Bol jeden z najpohľadnejších mužov, ktorého som kedy stretla. Povedala som v tú noc svojej najlepšej priateľke, že sa raz za toho muža vydám. Zasmiala sa a spýtala sa ma prečo a ja som povedala, 'tak dobre vyzerá. Je mojou povinnosťou mať s ním nádherné deti'. Zasmiala sa nad mojou povrchnosťou, ale ja som myslela vážne každé slovo." Prestala chvíľu rozprávať, aby chytila Hermionu za ruku. "A tiež som mala pravdu," dodala.

"Potom sme šli o dva dni neskôr na naše prvé rande. Podľa všetkého si ma tiež všimol. A zvyšok príbehu už poznáš. Zasnúbili sme sa na Valentína a brali sa 17. marca. Všetci si mysleli, že sa v našom vzťahu ženieme, keď sme sa zobrali tri mesiace potom, čo sme sa stretli, ale zdalo sa to správne. Stále sa zdá. Viem, že tvoja 24 hodinová známosť je dosť zhurta, ale ja by som sa vydala za tvojho otca 24 hodín potom, čo som ho stretla. Myslím, že sa ti snažím povedať, že to schvaľujem, takže sa proste len uvoľni a buď šťastná." Jej mama sa naklonila, pobozkala svoju dcéru na líce a postavila sa. "Musím ísť pomôcť pani Weasleyovej. Teraz by si sa mala prezliecť. Tvoj otec pred obradom príde po teba."

Hermiona tam sedela v úžase. Jej rodičia s tým súhlasili. To ju priviedlo tak na pokraj sĺz, že sa skoro nedokázala ovládnuť.

V Dracovej izbe pán Granger vlastne rozprával ten istý príbeh. Potom povedal, "čarodejník alebo nie, osobne sa s tebou porátam, ak ublížiš mojej dcére." Potriasol Dracovi rukou a vyšiel z izby  Zišiel dole schodmi. Draco sa začal obliekať, ale zrazu sa zastavil kvôli pocitu ľútosti, ktorý zacítil. Chcel, aby tam boli tiež jeho rodičia. Mal čas ísť po nich? Prišli by vôbec? Musel sa o to aspoň pokúsiť. Rýchlo sa doobliekal a potom otvoril dvere na spálni. Chcel povedať prvej osobe, ktorú uvidí, že bude hneď späť. Prvou osobou bolo dieťa Viktória, ktoré cupotalo po chodbe. Jej matka sa hnala hneď za ňou.

"Fleur, urobíš mi láskavosť?" spýtal sa Draco, keď tá žena zdvihla svoju dcéru do náručia.

"Čokoľvek," odvetila s úsmevom.

"Dáš všetkým vedieť, že idem na chvíľu preč, aby som povedal mojím rodičom o svadbe? Pochybujem, že to bude mať význam a oni asi neprídu, ale musím im to povedať," riekol Draco.

"Samozrejme," odpovedala.

Draco sa odmiestnil. Hermiona stála vo dverách svojej izby a počula celú výmenu. Bola šťastná z toho, že to povie svojím rodičom, taktiež trochu optimistická, ale tiež trochu vystrašená. Dúfala, že nebude príliš rozrušený, ak výsledok bude menej než priaznivý. Otočila sa a s Ginny, ktorá sa vrátila do izby s niečím modrým, sa začala pripravovať na svadbu.

XOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOX

(Autorkina poznámka: Príbeh ako sa Grangerovci stretli a zosobášili je pravdivým príbehom ako sa stretli a zobrali moji rodičia.  Nemusíte poznať človeka celý život, aby ste ho celý život milovali.)

Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Díky Jimmi, tohle docela bodlo při mém předstírání pilného studia fyziky. je mi to moc líto, ale já na tomhle vážně nemám co kritizovat :-D no snad jen...né ať Draco nechodí pro svoje rodiče, beztak všechno zkazíí!!! Já bych je postavila radši před hotový až po svatbě. A ten příběh s rodičema hermi/autorky je úžasnej...jsem se hned musela zasnít nad tím, že se to fakt někomu přihodilo :o)
Ešte jedna. Držím palce s fyzikou!

Re: Kapitola 36 - Svadba, časť I. (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 02.11. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
....tuším zrrrrradu...... a myslím, že Draco neměl jít pro ty své rodiče, ale což, nějak to dopadne a já doufám, že dobře :-DDDDD

Opět krásná kapitola........jen mě napadá, jestli ti dva dělají taky něco jiného, než, že jsou v sobě "zaklesnutí" a nechávají se vyrušovat :-DDDDD

Moc se těším na druhou část kapitoly a na rozuzlení.

Jimmy díky, překládáš jak rychlopřekladačka a ještě k tomu moc pěkně......

Ještě jednou díky

Hatifnatif

PS: Co znamená "učičíkovat"??????je to moc krásné slovo, ale slyším/vidím ho poprvé :-DDDD
Len rýchlo, lebo už robím na ďalej. Čičíka sa malé dieťa v kolíske, alebo v náručí, čiže prenesene = nenechajte sa ukolísať, upokojiť, aby ste si nemysleli, že už bude len dobre.
Re: Kapitola 36 - Svadba, časť I. (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 02.11. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Díky a sorry za dvojnásobný příspěvek, ale nějak mi to tu asi zablbnulo :-D

Re: Kapitola 36 - Svadba, časť I. (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 02.11. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
....tuším zrrrrradu...... a myslím, že Draco neměl jít pro ty své rodiče, ale což, nějak to dopadne a já doufám, že dobře :-DDDDD

Opět krásná kapitola........jen mě napadá, jestli ti dva dělají taky něco jiného, než, že jsou v sobě "zaklesnutí" a nechávají se vyrušovat :-DDDDD

Moc se těším na druhou část kapitoly a na rozuzlení.

Jimmy díky, překládáš jak rychlopřekladačka a ještě k tomu moc pěkně......

Ještě jednou díky

Hatifnatif

PS: Co znamená "učičíkovat"??????je to moc krásné slovo, ale slyším/vidím ho poprvé :-DDDD

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED