archiv.hpkizi.sk
Kapitola 33
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 31.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Konečne aspoň čosi. Fakt to teraz nejde. Kto to tipoval takýto vývoj?Kapitola 33

Hermiona bola zvedavá. Čo to navrhoval a prečo tak slepo išla za ním? Vážne, najhoršia (najlepšia) vec, čo by mohol urobiť, je, že by jej vyzliekol šaty, nejako ich usušil a to by možno mohlo byť zaujímavé.

Opatrne z neho nespustila oči, keď prekročila prah dverí a unavene sledovala ako zatvoril dvere. "Čo zamýšľaš, Malfoy?" spýtala sa.

"Idem ti vysušiť šaty," povedal, jeho obočie sa rýchlo zdvihlo a kleslo.

"So svojím prútikom?"

"Nie," povedal, zobral ju za ruky a trel ich hore a dolu. Pritiahol ju bližšie k stredu izby.

"S mojím prútikom?"

"Grangerová, Grangerová, Grangerová, vôbec žiadna mágia sa nepoužije," odvetil. Položil svoju ruku na predok jej letných šiat, priamo pod vypukliny jej prsníkov. "Áno, stále dosť vlhké."

"Malfoy?"

"Áno?"

"Nevyzlečiem si šaty," povedala.

"Pánabeka, ty si už ale napred. Nikdy by som to od teba nečakal," povedal, keď klesol na koleno.

"MALFOY!" stroho riekla. Obzrela sa na zatvorené dvere. Zamkol ich? Dobre, zamkol.

"GRANGEROVÁ!"  posmieval sa. Položil ruky na jej zadok a pritiahol si ju bližšie. Nazrel spoza jej tela, aby zistil, či zamkol dvere. Zamkol.

Pritiahol si ju bližšie a začal zľahka fúkať na látku jej šiat. Pri jeho pozícii, na zemi, na kolenách, bola jeho tvár v jednej rovine s tým vlhkým miestom vpredu. Hermiona sa na neho pozrela, ale videla len vrch jeho nádherných blond vlasov.

"Máš v úmysle to vysušiť fúkaním?" spýtala sa sarkasticky. V jej vnútri sa z jej orgánov stávala želatína, z jej nôh guma.

Stále fúkal na ružové, bavlnené šaty, priťahajúc si ju ešte bližšie. Jeho pravá ruka spočívala na jej boku, jeho ľavá ruka ovinutá okolo zadnej časti jej lýtka a pohybovala sa hore a dolu.

"Draco?" spýtala sa so zatajeným dychom.

"Áno?" odvetil potichu. Na chvíľu prestal fúkať, aby sa na ňu pozrel.

"Prečo?"

"Čo prečo?" spýtala sa.

"Chcem povedať, prečo mi toto robíš?" spýtala sa tak potichu, že ju skoro nemohol počuť. Postavil sa. Uprene sa na ňu zadíval a ona si nebola istá ako rozlúštiť jeho pohľad. Znova sa spýtala, "vieš, čo mi robíš?"

"Hermiona," povedal pomaly, priložil jednu ruku na jej hrdlo, druhú na jej chrbát. "Chceš vedieť prečo alebo čo? Naraz len jedna otázka."

"Nesprávaj sa ku mne povýšene," odvetila. Tvárila sa smutne.

"O tom by sa mi ani nesnívalo," povedal úprimne. Naklonil sa dopredu a okusoval jej krk. Malými bozkami, hore a dolu, priamo nad jej pulzným bodom. Hermiona sa chcela rozpustiť. Takmer sa. Skôr než si uvedomila, čo sa deje, mal ju v náručí a položil ju na posteľ. Vyčkával nad ňou, jeho ruka na jej bruchu a druhá pod jej hlavou. Znova sa predklonil a pobozkal jej odhalenú hruď vo výstrihu jej šiat. Zdvihol hlavu a opäť fúkol na šaty.

Prikryla si rukou oči a povedala, "to bude trvať príšerne dlho, kým mi takto osušíš šaty."

Zasmial sa. Pomyslel si, že je rozkošná, keď je sexuálne sklamaná. "Možno na teba nefúkam kvôli vysušeniu šiat. Čo by ste na to povedali, slečna Grangerová?"

"Povedala by som, že ti verím," zašepkala a odkryla si oči. Vložila si ruku do vlasov. Jeho tvár bola tak blízko jej. Mohol by ju rovnako dobre pobozkať. Jeho ústa sa hrali s jej, ťahali, pritláčali, klesali hlbšie a hlbšie v sviežosti jej pier.

Hermiona položila ruky na jeho ramená a odtlačila ho.

"To nateraz stačí," povedala. Jej oči sa zdali zamračené. Všimol si jej skľúčenosť.

"Prečo to stačí? Pre mňa to nie je dosť." Sklonil sa po ďalší bozk. Odtlačila ho skôr než jeho pery dokázali nájsť jej.

"Draco, je takmer obed, nedeľa a sme v Brlohu. Čo odo mňa čakáš? Prosím."

Mala pravdu.

"Takže, so mnou to nemá nič spoločné, pravda?" spýtal sa pre potvrdenie. "Nie si frigídna, ani ti to nie je odporné? Nezmenila si svoj názor ohľadne mňa? Jediné, prečo chceš prestať, je len kvôli tomu, že je takmer obed, je nedeľa a sme v Brlohu?" opýtal sa.

Posadila sa na posteli a on urobil to isté. "Neklaď mi hlúpe otázky," odvetila. Položila nohy na podlahu, prešla k špinavému oblečeniu zo včera, ktoré bolo poskladané v úhľadnej hromádke v rohu, získala svoj prútik a usušila si šaty.

Už chcela odísť, ale on vyskočil z postele a oprel ju o dvere. Usmieval sa. Položil ruku spakruky na jej šaty a povedal, "moja, môj spôsob bol rýchlejší."

"Draco!" odvetila.

"Čo je?" spýtal sa.

"Mätieš ma," odvetila. Pohla sa nazad, aby sa znova posadila na posteľ. "Toto je také iné a nezvyklé a ty si taký nežný a milý. Čo to všetko znamená?"

"Neznamená to nič alebo to znamená všetko," odpovedal záhadne.

"Nebuď hlúpy. Samé kecy. Naozaj si myslíš, že si do mňa zamilovaný?" spýtala sa. Prišiel sa posadiť vedľa nej na posteľ a zobral ju za ruku.

"Nemyslím si, že som. Viem, že som," povedal, teraz taký vážny ako bola ona. "Toto nie je žart a ja si nerobím srandu. Toto je pravé. Prečo pochybuješ, že je to skutočné?"

"Takže, vážne," začala, "keď tento deň skončí, máš v pláne sa so mnou znova stretnúť?"

Draco sa zhlboka nadýchol a potom povedal, "myslel som si, že o tejto téme sme sa už urozprávali k smrti a pochovali ju. Áno, Hermiona, stále mám v pláne sa s tebou vidieť, zajtra, a pozajtra a popozajtra a potom na ďalší deň a tak ďalej, a tak ďalej, a tak ďalej, a tak ďalej až do nekonečna."

Usmiala sa. To bolo to, čo potrebovala počuť. Postavila sa, jej ruka stále v jeho a povedala, "poďme sa pozrieť, či ešte s niečím iným nemôžeme pomôcť s obedom." Začala ho ťahať dopredu, ale on zostal na posteli.

"Hermiona, odpovedz mi na jednu otázku skôr než pôjdeme dole," spýtal sa, zrazu zadumaný.

"Na akú?" spýtala sa, otočila sa tvárou k nemu, jej ruka stále pevne zovierala tú jeho.

"Keby som ťa požiadal, aby si si ma vzala, práve teraz, a myslel som to úprimne, čo by si povedala?"

"Žiadaš ma o ruku, práve teraz, práve tu?" povedala, zadumanejšia než on predtým.

"Mohol by som," povedal, "navyše, čo ak by som ťa požiadal, práve teraz, práve tu, aby si si ma vzala a povedal, že chcem, aby to bolo čo najskôr, povedzme do jednej. Dvadsať štyri hodín od začiatku nášho vzťahu. Čo by si na to povedala?"

"To by bolo nemožné!" zasmiala sa. Zdvihla jeho zápästie, aby sa pozrela na jeho hodinky. "Je 11.33! Nemôžeme sa zobrať do hodiny a pol. Je sobota, takže by sme nedostali povolenie na sobáš, pretože dnes je ministerstvo zatvorené a v takom krátkom čase nedokážeme nájsť úradníka, či prstene, či šaty a vôbec nič. Si blázon!"

"To nebola moja otázka a nie je to tvoja starosť. Len mi odpovedz, áno alebo nie. Povedala by si áno, keby som ťa požiadal alebo nie?" Náhle vstal, pozrel sa na ňu úzkostlivo a stisol obe jej ruky. "No tak, Grangerová, dôveruj v nemožné a predveď mi chrabromilskú odvahu! ÁNO ČI NIE?"

"ÁNO!" vyhŕkla.

"ÁNO?" spochybnil.

"ÁNO!" povedala, zasmiala sa a celá sa triasla. "MOJA ODPOVEĎ JE ÁNO!"

"Potom to nechaj na mňa!" povedal. Zbehol dole schodmi. Postavila sa na vrch schodov a sotva vedela, čo si myslieť alebo čo urobiť. Práve sa chcela za ním rozbehnúť, keď sa prihnal nazad hore schodmi, pobozkal ju prudko na pery a povedal, "budem hneď späť! Povedz Weasleyovcom, aby pozdržali obed, pretože sa môže hodiť ako naša hostina!"

Dlhé okamihy potom, čo odišiel, zostala na vrchnom schode. Harry Potter sa vyštveral po schodoch a povedal, "kde sa do pekla Malfoy tak ponáhľal? Jačal niečo o svadbe."

"Ideme sa brať," povedala Hermiona pokojne.

"Nie, nejdete," povedal Harry s úsmevom. Ešte ste ani nemali rande."

"Nie, ideme," opravila ho.

"Dobre, fajn, kedy je tá šťastná udalosť?" opýtal sa Harry, oprel sa o stenu a zdvihol ruku nahor, aby ju pohladil po líci.

"O jednej," povedala samoľúbo.

"Áno, správne," zasmial sa Harry, "dnes o jednej? To je smiešne."

"Prečo si myslíš, že je to smiešne?" zamračila sa Hermiona. Pretlačila sa okolo neho a začala schádzať dole schodmi. Rozbehol sa za ňou.

"Nevydávaš sa!" naliehal Harry.

"Kto sa vydáva?" spýtala sa Ginny, ktorá práve vošla do kuchyne, keď Harry a Hermiona zišli po schodoch.

"Malfoy a ja," povedala pokojne a postavila sa do stredu kuchyne.

Ginny sa znova zasmiala a povedala, "oh, a pekne prosím, kedy je tá šťastná udalosť?" Tiež si myslela, že je to žart. Myslela si, že je to ďalšia z tých ich rečí o 'rýchlom vzťahu'.

Harry prešiel okolo Hermiony a povedal svojej žene, "o jednej, dnes! Odteraz o niečo viac než hodinu!"

"NIE!" zasyčala Ginny. Otočila sa k Hermione a zopakovala, "NIE!" Položila ruky Hermione na plecia a silno ňou zatriasla. "Všetci sme sa tešili, keď sme videli ako tu vy dvaja posledné dva dni poskakujete a nikto nie je šťastnejší než ja, že si šťastná, ale nemôžeš sa vydať za muža, ktorého sotva poznáš! Hlavne nie za Draca Malfoya!" Kým Ginny triasla svoju priateľku, všetci zvyšní Weasleyovci pomaly vošli do kuchyne, aby zistili príčinu hlasnejších hovorov.

Každý na ňu začal kričať, veci ako "je to kvôli Ronovi?" a "buď rozumná!" Niekto dokonca povedal, "nie je pre teba dosť dobrý." Hermiona sa pozrela na svoju akože rodinu, pokrútila hlavou a keď sa jej v očiach objavili slzy, vybehla zadnými dverami a neprestala utekať.


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 33 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 31.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Tak to si děláš legraci, Jimmi xD oni se snad vážně vezmou!!!
jen by mě zajímalo, co bude v AUP2, jestli se vemou už teď
Ale to by nemuseli všichni Wealeyovi s ní takhle třást s chudinkou. Však sranda musí být, já bych taky brala takovou svatbu narychlo xD Přinejhorším se můžou rozvést ne :-P
JO, a díky za překlad. čím delší je pauza mezi jednotlivýma kapitolama, tív víc si jich vážím
Dík, práve balím domov, ale toto som ešte stihla. Mám jedinú odpoveď na tú dvojku - svokrovci. Domysli si. Víkend mám totálne nabitý (v sobotu sme preč a v nedeľu robím), ale ešte jednu by som chcela stihnúť.
Re: Kapitola 33 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 31.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Tak to jediné slovo mi vážně vystačilo na půl hodiny těžce skrývaného smíchu... nechci vidět až budeš tu dvojku překládat, když mi stačí jenom ta představa při stylu, jakým je tato povídka napsaná... Nikdy bych nevěřila, že jde takhle jednoduchý námět zpracovat tak neskutečně vtipně.
Ešte jedna. Posledná kapitola dvojky je niečo neskutočné. Milujem túto poviedku, dokáže ma dostať z depky.

Re: Kapitola 33 (Hodnotenie: 0)
Od: Neprihlásený - 31.10. 2008
oooooooooo boze to su ale hlupaci boooze skoro som pri tej poslednom odstavci plakala ako mohli?!?!?!?! dik dufam ze sa aj tak zanho vyda bola by som nestastna keby to urobila a ja som si inac mylsla ze by sa mohli co najskor vziat ale no nenapisal asom to bolo to len take moje zelanie vaaaw a koncen kapitola som veeelmi stasntna a dufam ze skor bude dalsia a ako vzdy sqwela praca jimmi =D no a mam celkom fajn cislo ze 543

Re: Kapitola 33 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 31.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
kristepane. ešteže ma teraz nevidíš. ani som nevedela, že niekto môžeme vytvoriť na tvári taký široký úsmev... kapitola úplne výborná! až na ten koniec... som zvedavá, či sa naozaj zoberú.
Díky, ešte jedna, nech nie si tak napätá. Alebo že by sa autorka zase nezaprela?

Re: Kapitola 33 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 01.11. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Krááása, já to říkala, že se vezmou...jupííííííííí.... a Weasleyovic to stejně odsvědčí :-DDDDDDDD
To je konec komentu, musím na další kapitolku

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED