archiv.hpkizi.sk
Kapitola 31
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 25.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.Kapitola 31

Draco si pritiahol Hermionu k svojmu telu a pevne ju objal. Špičkami prstov prešiel zľahka po jej chrbtici, cítiac každý výčnelok. Dokonca napriek tomu, že bol horúci letný deň, po tele jej nabehli zimomriavky, po chrbte prešiel mráz, a pod prstami jeho prstov jej tŕpla pokožka.

"Vzrušuješ ma," povedala úprimne.

Zasmial sa odvetil, "až tak?" Dotkol sa jej brady, prešiel prstami pomaly okolo jej čeľuste, nadol jej krkom, aby spočinul celou svojou rukou na jej hrudi, na výstrihu jej šiat, nad jej prsníkmi. "Toto ťa vzrušuje?" zašepkal.

"Trochu," riekla. Hermiona si zakusla do spodnej pery a veľmi sa snažila neusmiať. Jeho ruka prešla priehlbinou v strede jej hrudníka k jej pásu. Položil ruku na jej bok a jemne ho masíroval. 

"Aj toto ťa vzrušuje?" spýtal sa, chrapľavo, keď si ju prisunul bližšie.

"Slabo," odpovedala, klamala cez zuby. Pravda bola, že bola neuveriteľne vzrušená.

Položil obe svoje ruky na jej ramená a potom nimi prešiel nadol po jej rukách. Spojil svoje prsty s jej, pritiahol jej telo zarovno k svojmu. Horné časti ich tiel sa dotýkali, neboli od seba ani na vlások, jej bradavky reagovali na tú blízkosť tým, že tvrdli a vzpriamili sa, keď sa pritláčali o tenkú bavlnenú látku jeho požičaného trička. Pritisol svoj nos vedľa jej ucha. "Túto zrážku považuješ za vzrušujúcu?"

"Áno," odvetila, úplne paralyzovaná. To dôverne známe tŕpnutie v jej žalúdku prešlo do všetkých častí jej tela.

Pobozkal len jej hornú peru a potom ju viedol späť k deke. Klesol s ňou na jej chrbát, jeho telo zostalo nad ňou. Položil ruku na jej brucho a priklonil sa perami k jej kľúčnej kosti. Jeho ruka prešla k šatám, ktoré zakrývali jej stehná a zopakovala jeho predchádzajúcu činnosť, keď sa dívali na zápas. Jeho ústa pokračovali v zanechávaní cestičky malých, vlhkých bozkov po jej nechránenom tele. Jeho ruka po palcoch vyhrňovala jej šaty, až kým nezostala na úplne odhalenom stehne. Prevalil sa na chrbát a pritiahol ju so sebou.

Jeho ústa v bozku zotrvávali na jej, kým jeho ruka prešla k jej zadku. Podržal ju za zadok a povedal, "aké je toto?"

"Oh, Draco," odvetila. Posunula tvár znova k nemu, aby ho ešte raz pobozkala. Jeho pravá ruka stále tlačila na jej zadok, kým jeho pravá ruka silno tlačila na jej chrbát.

Presunul sa na bok a pritiahol ruku, ktoré bola na jej zadku, k jej hrudi a nechal ju na šatami zakrytom prsníku. Jeho ruka, ktorou si nedovolil pohnúť, zostala bez pohybu, ale jednako mohol vycítiť jej túžbu. Sťažka dýchal, odtiahol od nej svoje pery a povedal, "určite máš na mňa tiež nejaký vplyv, Hermiona."

Oddelila sa od neho a vložila obe svoje ruky pod jeho tričko, tak ako to urobila predtým. Naklonila sa znova k nemu a zase ho pobozkala. Pritiahol si ju tak blízko k sebe ako len človek dokáže. Volanie ich mien jednou veľmi otravnou osobou ich privolalo späť z ich vášňou nabitého poblúznenia.

"HERMIONA!" zajačala Ginny. "DRACO!"

Draco odvalil Hermiona nazad na chrbát a s veľkým pohoršením povedal, "NENÁVIDÍM TÚTO RODINU!"

"Nie, to nie je pravda," povedala, keď sa snažila postaviť. Stiahol ju nazad a zakryl jej telo svojím. Hermiona zatlačila do jeho pliec svojimi rukami. Odmietol sa pohnúť. Pokúsila sa zakričať na Ginny, ale on jej rýchlo zakryl ústa svojimi, keď bozkával jej otvorené ústa tak dlho ako mohol.

Na ich telá dopadol tieň a Ginny povedala, "nemôžete si vy dvaja dať pauzu?"

Draco sa obzrel ponad plece a povedal, "počul som, že voláte, pani Potterová, ale Hermiona mi nedovolila odpovedať. V skutočnosti sa mi sama nanútila. Skoro ma znásilnila."

Hermiona zanadávala a odtlačila ho späť. Spadol na chrbát, priložil si ruky na oči, aby zaclonil slnko. Ginny sa načiahla a pomohla sa Hermione postaviť. "Mala by si sa hanbiť, Hermiona," smiala sa Ginny. "Poďme, Oliver odchádza a chce sa s vami oboma rozlúčiť."

Dievčatá začali schádzať dole kopcom, ruka v ruke, keď sa Hermiona otočila a povedala, "ideš, Draco, miláčik?"

"Neskúšaj to na mňa s miláčikom. Dala si Oliverovi Woodovi prednosť predo mnou." Zostal na zemi.

Dievčatá už boli z dohľadu, ale začul ako Hermiona vraví, "Draco? Poď so mnou, prosím."

"NIE! Rozlúč sa s tým bastardom namiesto mňa," povedal Draco. Ďalší tieň dopadol na Draca a on otvoril oči.

"Môžeš mi to povedať sám," odvetil Oliver. Vedľa Olivera boli Hermiona, Ginny a Harry, všetci s úsmevmi na tvárach.

"Zbohom, ty bastard," povedal Draco, oprel sa o lakte, stále na zemi, na chrbte. Za Oliverom sa Ginny a Harry nezakryto smiali. Hermiona sa tvárila šokovane.

Oliver sa otočil k Hermione a zobral ju za ruku. Pobozkal hánky jej prstov a povedal, "ak sa vy dvaja zajtra rozhodnete, že spolu chodíte príliš dlho, zavolaj mi." Usmial sa na ňu a ona sa pozrela dole na Draca. Draco vyrazil nahor a postavil sa za ňu. Objal rukami Hermionu okolo pása a vytiahol jej ruku z Oliverovho zovretia.

"Do zajtra budeme možno zobratí," povedal Draco.

Oliver sa zasmial a povedal, "to by som chcel vidieť."

"Nuž, možno uvidíš," odvetil Draco. "Ale na druhej strane asi ťa nepozveme." Zatiahol Hermionu za svoje telo a povedal, "hej, neodchádzal si?"

Oliver sa znova zasmial a Draco si myslel, že sa smeje na nich a chystal sa povedať tej strácajúcej sa postave, čo si myslí, ale Hermionina ruka na jeho pleci ho zadržala na mieste. Harry a Ginny kráčali za Oliverom dole kopcom.

"Myslím, že toho chlapa nenávidím," povedal Draco.

"Je to milý muž," odvetila Hermiona. Draco sa otočil k nej a než mohol vyvrátiť to, čo povedala, dodala, "ale robil si žarty z nášho vzťahu a to sa mi nepáčilo. Nebolo to treba." Draco chvíľu študoval jej tvár a videl, že je úprimná. Nehovorila to len, aby ho upokojila. Pohladil ju po líci hánkami prstov.

"Mám ho nájsť a rozmlátiť ho na krvavú kašu?" spýtal sa Draco.

"Prečo ty vždy chceš ísť 'vypráskať' ľudí a rozmlátiť ich na 'krvavú kašu'? Kto vôbec takto rozpráva, Draco? Vážne sa pýtam, z ktorého storočia si?" povedala Hermiona s úsmevom.

"Vravievam takého veci, slečinka, a ukážem ti, z ktorého storočia som." Nadvihol ju na ruky a prehodil si ju cez plece. Jednu ruku položil na jej zadok, aby jej zabránil vyšmyknúť sa. Jeho druhá ruka zostala na jej holom stehne.

Zakričala, "pusť ma dole!"

"To si nemyslím. Takto ľudia z minulých storočí zaobchádzali so ženami," povedal, keď kráčal dole kopcom.

Jej ruky boli na jeho chrbte, keď odvetila, "možno praľudia! Zlož ma dole, toto je trápne!"

"Prinúť ma," zasmial sa. Bol takmer pri dome a väčšina Weasleyovcov sedela na prednej verande. Ukazovali a smiali sa na nich.

"Zlomila si členok?" zavolal George.

"Stavil by som sa, že zabudla ako sa chodí," povedal Charlie.

"Možno sa konečne rozhodol ukázať jej, kto nosí nohavice," povedal Bill.

"Nemyslím si, že sa tvári šťastne," vyhlásila Fleur.

Harry vyšiel z predných dverí, práve keď Hermiona revala na Draca, aby ju pustil dole. Zišiel z verandy a povedal, "ruky dole z mojej priateľky, Draco."

Draco sa zastavil a povedal Hermiona, "a ty si myslíš, že ja som z minulého storočia. Kto hovorí 'ruky dole z mojej priateľky', Hermiona?"

Hermiona vyklonila hlavu, aby sa pozrela cez rameno. Harry jej to uľahčil tým, že prešiel Malfoyovi za chrbát. "Harry, prinúť ho dať ma dole."

"Ako?" usmial sa Harry.

"Povedz mu, že ho zmlátiš tak, až z neho polezú sračky, ak to neurobí," povedala Hermiona. Draco ju udrel silno po zadku, "AU!" zajačala. (PP: you will beat the shite out of him – ja viem, hrozný preklad, normálne by som dala vymlátiš dušu, ale má to byť neslušne a nič iné ma nenapadlo.)

"Vážne, Grangerová, bacha na jazyk. Na dvore sa hrajú deti." Draco ju udrel ešte raz. Kopla nohami.

"Som totálne strápnená!" prehlásila Hermiona. Harry prešiel nazad pred dvojicu.

"Malfoy, dosť, zlož ju na zem," povedal Harry. V skutočnosti natiahol pred seba ruky. Draco sa uškrnul, prehodil si ju zo svojho plecia do svojho náručia a potom usadil do Harryho čakajúcich rúk. Harry ju zložil na zem.

Hermiona civela na Draca a povedala, "to bolo hlúpe!"

"Myslel som si, že to bola sranda," odvetil.

"Dúfam, že si sám na seba pyšný!" vyšplechla Hermiona.

"To som, pretože som šokovaný, že som ťa vôbec mohol zdvihnúť. Som silnejší než som si myslel," povedal Draco, kráčal od nej preč, aby sa pripojil k ostatným na verande. Všetci sa smiali na jeho vtipe.

Obzrel sa na ňu, s úsmevom, ale zbadal, že ona stále stojí na tom istom mieste a že má na tvári smutný výraz. Hrom do toho! Znova ju rozrušil. Robil si z nej žarty, podpichoval pred davom ľudí, presne tak ako to robieval na škole, jediný rozdiel teraz bol, že ju miluje a aj keď sa mu páčilo byť centrom pozornosti, nechcel zraniť jej city. Harry venoval Dracovi nevraživý pohľad a zobral Hermionu za ruku, aby ju odviedol nabok za dom.

Draco chcel ísť za nimi, ale Ginny položila ruku na jeho plece. "Nechaj, nech sa  s ňou Harry porozpráva," povedala Ginny.

"Asi jej povie, 'pozri, hovoril som ti, že je to idiot'," odvetil Draco.

"Možno to povie, ale tiež jej pripomenie, aby sa cez to preniesla, a pripomenie jej, že je medzi ľuďmi, ktorí ju milujú a neprajú si nič iné ako jej šťastie a to vrátane teba," vyhlásila Ginny. Otočil sa k Ginny a prikývol. Dúfal, že má pravdu. "Poďme pomôcť mame s obedom. Mala drobnú prácu, ktorú chcela, aby ste ty a Hermiona urobili, ale pretože je Hermiona indisponovaná, kvôli tebe, počítala by som, že to budeme musieť urobiť my dvaja, ty a ja." Ginny popadla Draca za ruku a viedla za roh domu.

"Vy všetci obedujete tak zavčasu, ha?" spýtal sa.

"Nie, obedujeme o pol druhej, ale musíme niečo pripraviť. Mama robí veľký zelený šalát. Ty a ja ideme natrhať nejakú zeleninu zo zeleninového záhona," povedala Ginny.

Draco sa na ňu pozrel nedôverčivo a spýtal sa, "prečo miesto toho nejdeme do obchodu s potravinami?"

"Pretože máme zeleninový záhon, ty hlupák," povedala Ginny a prevrátila očami. Priblížili sa k záhonu a Ginny prešla cez drôtený plot. Obzrela sa a povedala, "poďme, Malfoy."

Pozrel sa na svoje ruky, "zašpiním si svoje ruky?"

"Pre Merlina," povedala spoza neho Hermiona. Usmievala sa. Oči mala červené, lemované nedávnymi slzami, ale usmievala sa.

Skusmo k nej prešiel a povedal, "je mi to tak ľúto, Hermiona. To do mňa vošiel ten starý surovec, robil som si z teba srandu a smial som sa na tvoj účet, a bolo to neuveriteľne debilné a nesprávne. Je mi to tak ľúto. Chcem byť lepší človek než som kedysi bol."

Hermiona sa pozerala na zem a povedala, "je divné, že práve toto hovoríš, pretože som mala takmer pocit, že som nazad v škole a že ma znova voláš 'humusáčka' a robíš si žarty z mojich vlasov a zubov."

Sklonil hlavu, aby sa jej pozrel do očí. Položil jednu ruku pod jej bradu. "Je mi to tak ľúto. Je mi odpustené?"

"Vieš, ak sa nedokážeme preniesť cez niečo ako toto, čo budeme robiť, keď k nám prídu skutočné problémy? Harry mi to pripomenul," povedal Hermiona. Draco sa obzrel, pretože Harry pomáhal svojej žene so zeleninou.

"Potter nie je úplne beznádejný, že?" povedal Draco. Objal ju rukami a povedal, "nechajme ich dokončiť túto manuálnu prácu. Mali by sme sa vrátiť k nášmu opaľovaniu."

Harry to začul a pozrel nahor. "Nie, pretože Ginny a ja robíme to, čo Molly pôvodne žiadala od teba a Hermionu, aby ste urobili, môžete ísť urobiť moju a Ginninu prácu."

Draco sa zaškeril a riekol, "čo prosím pekne bola vaša práca?"

Harry sa zasmial a povedal, "choďte do domu a zistite si to sami." Znova sa zasmial a Ginny sa smiala spolu s ním.

"Pánabeka, Malfoy, do čoho si nás to dostal?" spýtala sa Hermiona, zobrala ho za ruku a viedla ho do domu.

"Aj ty máš svoj podiel viny, Grangerová," povedal. "Keby si neušla s plačom ako malé decko, boli by sme práve teraz živí a zdraví v zeleninovom záhone."


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 31 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 25.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Díky Jimmi... že já vždycky přjdu na novou kapitolu zrovna když někam vyráží? :D bylo to super jen nevím co si vymyslím za výmluvu že jdu zas pozdě :-D kdybych řekla že jsem místo zapíjení prázdnin a posouvání času četla tohle a ještě se u tho křenila jako blázen...těžko říct jestli by mě někdo pochopil.
Jo a jsem děsně zvědavá co jim dá Molly za úkol :)
Sľúbená kapitola.

Re: Kapitola 31 (Hodnotenie: 0)
Od: Tez - 25.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Krása, krása. Opět mi došly slova ;-)

Re: Kapitola 31 (Hodnotenie: 1)
Od: Maenea - 25.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Ráno jsem si zvrkla kotník, celý den jsem lítala v ochranném oděvu a masce, přišla jsem domů a už zase jsem musela kamsi běžet a pak...dvě krásné nové kapitoly. No není ten svět krásný :-) Děkuju za odehnání únavy a bolesti( tj. za dva krásné překlady), tahle povídka mě prostě nemůže zklamat :-)
Ešte jedna. Ale to už je tento víkend všetko.

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED