archiv.hpkizi.sk
Kapitola 30
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 25.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Konečne, aj to len tak narýchlo.Kapitola 30

Usmieval sa na ňu a držal obe jej ruky vo svojich. Nevedela, či sa má smiať alebo plakať. Tak ju miatol. Povedala, "máš pravdu, nie je v tom tvrdení žiadna zábava, že?"

"Nie, pravda je viac než zábava, pravda akceleruje. (PP: the truth is accelerating) Pravda je, že ťa tiež milujem. Naozaj ťa milujem," povedal sladko. Dobre, usmiala sa. Bol sladký, nakoniec.

"Koľko je hodín?" náhle sa spýtala.

"Nie, nebudeme žiť, aby sme sledovali čas, či hodinky," povedal a ukryl si svoje hodinky za chrbtom.

"Ale ja chcem vedieť, koľko je hodín," povedala. Obehla ho dokola, aby sa pokúsila pozrieť na hodinky na jeho ruke.

"Prečo?" Teraz držal ruku vysoko nad jej hlavou.

"Musím vedieť, kedy bude jedna hodina. Dáš mi len vedieť, kedy bude jedna?" spýtala sa.

"Prečo?" spýtal sa znova. Stiahol ruku nadol.

"Pretože o jednej prejde 24 hodín. Má to pre mňa veľký význam, takže mi daj prosím vedieť, keď bude jedna." Priložila mu ruku k tvári, zakryla mu líce. Pozrel sa na hodiny. Bolo niečo pred desiatou. Mali stále čas. Hermiona sa ešte raz pokúsila schmatnúť ho za ruku, aby nakukla na hodinky, ale znova dal ruku za chrbát.

"Premeníš sa o jednej na tekvicu?" povedal s úsmevom.

"Nie, ale ty sa možno zmeníš o jednej na tekvicu," prehovorila so zábleskom v očiach.

"Sľuby, sľuby. Nevystrašíš ma, Grangerová, pretože dokonca nemáš pri sebe ani svoj prútik," povedal. "Poďme na tú prechádzku, čo ti sľúbil Wood. Bude príjemnejšia bez neho."

"Musím ísť najprv do domu," povedala.

"Prečo? Ideš si po svoj prútik?" spýtal, keď si omotával jej vlasy okolo prsta.

"Nie, chcem ísť po môj náramok. Nechala som ho vo svojej izbe a z nejakého ho dôvodu ho chcem mať na sebe," odvetila.

"To je správne, nos ten náramok, čo som ti dal, tak Wood bude vedieť, že patríš mne," zasmial sa Draco.

Uškrnula sa na neho, ale potom sa usmiala, "nepatrím žiadnemu mužovi, Draco."

"Možno mi nepatríš, ale ta patrím tebe," povedal. Vložil ruku do vrecka a v prstoch prevaľoval malý biely kamienok, čo mu dala. Už sa skôr rozhodol, keď sa obliekal, že ho bude so sebou nosiť navždy. Páčilo sa mu, že chcela mať ten náramok. Kráčali mlčky do domu, prsty prepletené.

Keď sa dostali k zadným dverám, povedala, "počkaj na mňa. Budem hneď tu." Zaškeril sa na ňu, pritiahol si ju k sebe a obtrel sa svojimi perami zľahka o jej líce, nadol k jej brade a potom k perám. Nepobozkal ju; len nechal svoje pery chvíľu nad jej.

"Budem na teba čakať navždy, a budem počítať sekundy, až kým sa znova neukážeš," povedal.

Hermiona sa rozbehla do domu, práve keď ostatní začali kráčať z kopca. To bola krátka hra. Harry sa prihnal k Dracovi a povedal, "kde je Hermiona? Oliver sa zranil."

"Je v dome," odvetil Draco. Potom si všimol, že Charlie a George majú ruky okolo Olivera, Oliver medzi nimi. Viedli ho do domu.

"Hermiona!" jačal Harry na spodku schodov. Hermiona zbehla dole schodmi. "Oliver si zranil rebrá, keď do neho narazila zatúlaná dorážačka. Vyrazila mu dych. Takmer ho zhodila z metly."

Hermiona prešla k Oliverovi a povedala, "sadni si na stôl. Všetci ostatní von z miestnosti."

"Prečo?" spýtal sa Harry.

"Potrebujem ho obhliadnuť, ale nepotrebujem pritom po bokoch bandu čumiacich ľudí. Von!" povedala.  Pani Weasleyová ukázala na dvere a všetci začali vychádzať von.

"Potrebuješ, aby som zostala, zlatíčko?" spýtala sa pani Weasleyová.

"Nie, ale povedzte Harrymu, aby šiel do starej Ginninej izby a doniesol mi moju liečiteľskú tašku," povedala Hermiona.

Draco zostal vo dverách. Neodchádzal. Nezáležalo na tom. Zatiaľ ho nepožiadala, aby odišiel. Harry zišiel dole s taškou a Hermiona povedala, "to je všetko, Harry. Tiež môžeš počkať vonku." Harry sa chystal povedať, že Draco je stále tam, ale všimol si výraz žiarlivosti na Dracovej tvári, tak sa rozhodol nič nepovedať. Namiesto toho zobral Draca za ruku a vytiahol ho von.

"Čo do pekla robíš, Potter?" povedal Draco.

"Nechaj ju obhliadnuť ho a potom sa môžeš vrátiť späť," odvetil Harry. Posadil sa na schody pri zadných dverách, aby sa uistil, že Draco neprejde. Draco zostal tesne pred sieťovými dverami.

Hermiona pomohla Oliverovi vyzliecť košeľu. Na boku už mal nechutnú modrinu. Opatrne prešla po jeho rebrách. "Nezdá sa, že by si mal niečo zlomené." Zobrala prútik a vyslovila zopár kúziel.

"Dobre, žiadne vnútorné zranenia," riekla Hermiona, jej ruka sa vrátila k jeho boku. Potom zobrala svoj prútik a zahojila jeho rany a pomohla mu od bolesti. Zobral ju za ruku, odtiahol ju od jeho pokožky.

"Hermiona, povedz mi pravdu, ty a Malfoy?" spýtal sa Oliver.

Vytiahla si ruku z jeho a odvetila, "to nie je tvoja záležitosť. Budeš v poriadku. Obleč si svoju košeľu." Podala mu jeho košeľu.

"Takže, nepovedala si mi ako dlho spolu chodíte?" povedal Oliver.

"Prečo na tom záleží? Nie je to také dôležité, ale to čo k sebe vzájomne cítime, to je dôležité," povedala Hermiona, keď zatvárala svoju liečiteľskú tašku. Oliver si zapol gombíky na košeli a potom zoskočil zo stola. "Vďaka, Hermiona Grangerová. Máš zázračný dotyk. Cítim sa skvele ako znovunarodený." Natiahol svoju ruku.

Usmiala sa a prijala ponúkanú ruku. Držal jej ruku namiesto toho, aby ju potriasol. "Takže, je príliš neskoro, však?" spýtal sa.

Zatvárila sa zmätene. "Príliš neskoro pre čo?"

"Pre mňa. Pre nás. Je príliš neskoro," odvetil.

"Áno, už je neskoro. Ale vážne, Oliver, v žiadnom prípade nikdy nebolo 'ty a ja' a obaja to vieme," povedala Hermiona. Práve vtedy Draco nakukol do sieťových dverí. Zaujímalo ho, čo chce Hermiona povedať tomu bastardovi. Oliver mal stále jej ruku. "Prosím, Oliver, pusti mi ruku."

"Povedz mi prečo? Prečo on? Povedal som ti, že som k tebe veľa cítil," povedal Oliver.

"Áno, a potom si už nikdy znova nezavolal. Zobral si ma na jedno rande a potom si odišiel preč so svojím týmom, ani si sa na mňa neobzrel, nespomenul si si na mňa, ale je to takto v poriadku. Milujem niekoho iného. Mám pocit, akoby som čakala na Draca celý môj život. Milujem ho," povedala Hermiona. Vytiahla svoju ruku z jeho.

"Je to syn smrťožrúta," povedal Oliver. "Nezabudol som, čo Malfoyovci urobili a čo symbolizovali a som prekvapený, že ty áno."

Hermiona zovrela ruky v päsť a povedala, "sklapni, Oliver Wood! Nenechám ťa rozprávať znevažujúce poznámky o Dracovi! Sám nikdy nebol smrťožrút; bol dieťa, keď jeho otec nasledoval Voldemorta. Zmenil sa. Miluje ma."

"Naozaj?" spýtal sa Oliver. "Potom mi ešte raz povedz ako dlho spolu chodíte?" Zasmial sa a povedal, "pretože mi Percy povedal, že ste sa začali stretávať len včera večer. Prestaň zastierať. Ak nechceš chodiť so mnou, potom to povedz na rovinu a neklam mi a nehovor mi, že niekoho miluješ, keď nemiluješ."

Hermiona sa prudko nadýchla, tesne predtým než Draco mohol vojsť do domu, aby venoval Oliverovi trochu vlastného názoru, ale Hermiona to urobila za neho. "Po prvé, pán Wood, nezáleží na tom ako dlho Draco a ja spolu chodíme, pretože ja ho milujem a on miluje mňa, a je mi jedno, kto to vie a je mi jedno, kto tomu verí. Možno tomu nerozumieš a je mi to srdečne jedno. Viem, že to, čo cítim, je skutočné. Teraz prosím, vráť sa von a nezmieňuj sa o tom znova predo mnou. Vždy som si ťa vážila ako človeka, takže prosím neurob nič, čo zničí môj názor na teba ako muža."

Draco sa usmial a posadil sa vedľa Harryho na schody. "Miluje ma," povedal Draco, keď sa pozrel na Harryho.

"Áno, zdalo by sa, že áno," povedal Harry zľahka. Oliver otvoril dvere.

"Dovolíte, páni," povedal. Obaja sa postavili, aby Oliver mohol prejsť. Keď už bol vonku, Oliver povedal, "nuž, Malfoy, máš tam skvelú ženu, ktorá ťa veľmi miluje. Chovaj sa k nej lepšie než Weasley, dobre?" Usmial sa a ponúkol Dracovi svoju ruku. Draco mu ňou potriasol a vošiel dovnútra.

Hermiona sedela na stole, hlava položená na rukách. Draco sa posadil vedľa nej, a svojím ukazovákom obkreslil krivku z jej ramena po jej predlaktie, po jej zápästie. Chytil jej ruku a pobozkal ju. "Počul som, čo si povedala Woodovi. Takže si bránila moju česť, čo, Grangerová?"

Zasmiala sa a povedala, "takto som na to nemyslela. Myslela som, že bránim svoju česť, ale hádam, že máš pravdu." Hermiona pretočila Dracovu ruku dlaňou nadol a druhou rukou ho zľahka pohladila po jeho hánkach. Zohla hlavu a pobozkala jeho ruku. Pustila ju, chytila ho za ramená a oprela si hlavu o jeho plece.

"Nevedela som, čo povedať, keď ma Oliver napadol ohľadne toho, že spolu chodíme len jeden deň," priznala Hermiona.

Draco sa predklonil a pobozkal ju na vrch hlavy. "Ale zdalo sa, že si prišla na to, čo správne povedať. Body pre teba, Grangerová." Objal ju rukou a pobozkal na líce. "Ideme na prechádzku?"

"Nie. Som príliš unavená. Vieš, že som priveľa včera v noci nenaspala," povedala. "Len vytiahnime dáku starú deku zo skrine  a poďme sa opaľovať na poli pri dome, čítajme knihu a potom si možno môžeme aj trošku podriemať."

"Mám lepší plán," povedal Draco, keď sa zdvihol od stola a potiahol ju nahor so sebou. "Vytiahnime dáku starú deku zo skrine, poďme sa nahí opaľovať, spáľme všetky knihy v dome a pomilujme sa."

Pokrútila hlavou, zasmiala sa a odvetila, "urobme kompromis. Deka, pole, opaľovanie a trochu muchľovania. Žiadne knihy a potom si trošku zdriemneme."

"V čom je ten kompromis?" spýtal sa.

"Spomenula som muchľovanie," dôvodila Hermiona. "A povedala som, že žiadne knihy."

"Je rozdiel medzi niečo spolu mať a milovať sa, Grangerová," povedal. Zobral ju za ruku, postrčil do ohybu svojho ramena a potom s prútikom privolal zo skrine starú deku. Povedal, "akonáhle sa dostaneme na naše miesto určenia, predvediem ti ten rozdiel."

"Nemôžem sa dočkať," odvetila.

Kráčali ruka v ruke, deka zastrčená pod jeho ramenom, k tomu istému poľu lúčnych kvetov, na ktorom sa deň predtým pozerali na oblaky. Vystrel deku na zemi, znova ju zobral za ruku a stiahol k zemi. Sedeli, bok pri boku, každý mlčky s ohľadom na toho druhého. Načiahol sa a pohladil ju po tvári, a dotkol sa svojimi prstami jej pier. Jej úsmev zmizol a on uvažoval prečo.

Spytoval sa jej svojimi očami, jeho ruka opäť chcela ísť k jej tvári. Oprela sa do jeho ruky. Zatvorila svoje oči a klesla chrbtom na deku. "Takže, Malfoy, predveď mi ten drobný rozdiel medzi mať spolu niečo a milovať sa."

Draco zdvihol jedno obočie a potom sa na ňu zakrivene usmial. Predklonil sa, jeho ruka stále na jej tvári, viedol ju, utešoval ju a dotýkal sa jej. Zohol hlavu a hral sa s jej perami, jemne ich bozkával, akoby každý bozk bola otázka... je všetko v poriadku? ... je niečo zle?... miluješ ma?. Nakoniec dostal svoju odpoveď. Jej ruky ho objali pevne okolo krku a pobozkala ho s vášňou a nadšením. Presunul sa na chrbát a ona sa prevalila na vrch. Položila jednu ruku na jeho vlasy, druhú na jeho hruď. Pobozkala jeho bradu, jeho líce a potom jeho kľúčnu kosť. Jej druhá ruka vošla pod jeho košeľu a dotkla sa jeho rozpálenej pokožky.

Vyhrnula mu košeľu nahor a začala bozkávať jeho hruď, jeho bradavky. Bol trochu pobavený, ale neuveriteľne vzrušený jej napredovaním. Vytiahla mu tričko nad hlavu a pokračovala v bozkávaní jeho hrude, pohybujúc sa svojimi perami k jeho bruchu. Presunula ruky k vrchu jeho džínsov a rozopla vrchný gombík. Načiahla sa nahor a stiahla si ramienka jej šiat z pliec, takže teraz tie šaty spadli a odhalili jej nahé prsníky. Jeho oči sa rozšírili. Čo mu navrhuje, aby urobili? A tu, za jasného svetla, tak blízko k jej priateľom? Naklonila sa k nemu, jej jemné prsníky sa pritlačili o jeho pevnú hruď. Že sa oba prebudili bolo očividné. Položila celé svoje telo nad jeho a začala sa pohybovať ústami nadol jeho hruďou.

Na chvíľu ju odtlačil a povedal, "čo to do teba vošlo, Grangerová?"

Zle ho pochopila a myslela si, že jej snaha bola nevhodná, pretože bola dotieravá. Odsadla si od neho, priložila si ruky k hrudi a povedala, "je mi to tak ľúto, Draco."  Ruky priložila znova k remienkom svojich ružových šiat a pritiahla si ich cez svoju hruď. Pohla sa od neho preč, ale on sa načiahol a pritiahol ju späť.

"Čo sa deje?" spýtal sa.

"Nič sa nedialo, ale teraz som si nie istá," odvetila a vytiahla si svoju ruku z jeho. Postavila sa.

"Grangerová?" Podišiel, aby sa postavil vedľa nej. Zohol sa a popadol svoje tričko, rýchlo si ho obliekol znova na svoje telo.

"Nechaj ma na pokoji, Draco," riekla, keď začala svižne kráčať preč. Rýchlo sa za ňou načiahol a zvrtol ju.

"Čo ti do pekla sadlo na nos, Grangerová?" spýtal sa, zmätený.

"Nič! Myslím, že sa ti nepáčili moje pokusy o zblíženie a je to v poriadku. S tým dokážem žiť," povedala s tvárou červenou od rozčúlenia.

Zasmial sa na nej. Zatvárila sa nahnevane. "Hermiona, ty si taká hlúpa osôbka. Čo skrývaš?" spýtal sa.

"Nič neskrývam, to, čo vidíš je to, čo dostaneš," odvetila. Cítila sa smutne a porazenecky, a nebola si dokonca ani istá prečo. Chcela odtiaľ zutekať, ale stále ju držal za ruku. Pritiahol si ju k sebe.

"Nezastavil som ťa, pretože som ťa chcel zastaviť," zašepkal jej do ucha. Pobozkal ju na líce. S ňou stále pevne zovretou v objatí, povedal, "zastavil som ťa, pretože si chcela, aby som to urobil. Ľutovala by si to a ty vieš, že áno. Hnevala by si sa sama na seba a napokon na mňa. Nemohli by sme to urobiť, nie tu a nie teraz."

Schovala hlavu v jeho krku. "Poznáš ma lepšie než sa poznám sama, Malfoy." Pozrela sa nahor na neho a dodala, "a máš pravdu, neskôr by som to ľutovala. Ale myslím, že budem viacej ľutovať, že sme to neurobili. Som taká zmätená. Mätieš ma. Prečo ma tak mätieš?"

Chvíľu na ňu prenikavo pozeral a potom posunul svoje ruky, ktoré ju objímali, nadol po jej ramenách až jej pevne zovrel ruky. "Je to zvláštne, že vravíš, že si zmätená, pretože ja po prvý raz v mojom živote som si plne vedomý toho, čo cítim a ani v najmenšom nie som zmätený! Som osvietený. Som anti-zmätený."

Nedokázala zabrániť úsmevu. "Teraz ty vytváraš slová."

"Osvietený je slovo," povedal samoľúbo.

"Anti-zmätený?" spýtala sa.

"Oh, fajn, to možno nie je slovo," pripustil. "Prečo si ty zmätená?"

"Nie som tak zmätená ako som vystrašená. Som vystrašená z toho, že toto možno nie je skutočné, a tiež z toho, že sme, ja som, zmätená z toho, ako môžeme byť tak zamilovaní potom, čo sme spolu strávili menej než 24 hodín. Bojím sa toho, čo si ostatní pomyslia. Na druhej strane som zmätená z toho, čo cítiš ku mne a či neklamem samu seba, že je to skutočná láska. Chcem sa s tebou milovať, práve teraz, tu pod šírym nebom, je mi jedno, kto to uvidí, ale to predsa nie som vôbec ja. Som ZMATENÁ!" Hermiona rozhodila rukami do vzduchu a zasmiala sa. "Čo si to so mnou urobil?"

"Hermiona, potrebujem, aby si ma počúvala," povedal Draco, zrazu vážny. "Neexistujú jednoduché odpovede. Všetko nie je len čierne alebo biele. Je správne spochybňovať veci a byť zmätený. Som tiež zmätený. Predo mnou je žena, ktorej som predtým sotva venoval letmý pohľad. Myslel som si, že si bystrá a nádherná, ale nikdy by som si nebol pomyslel, že by sme mohli mať spoločne šancu, ale sme tu a sme spolu. Len to nechajme plynúť mimo nás. Len nechajme stať sa to, čo sa má stať."

Civela na neho na chvíľu a potom sa mu hodila okolo krku. Pobozkala ho na pery a povedala, "máš pravdu."


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 30 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 25.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
jééé :o) neexistuje nic lepšího na odreagování než čtení AUP. Hermi má úžasně přecitlivělé reakce na cokoliv co Draco řekne, myslím, že už jsem dlouho nepoužila jedno slovo. Jsou roztomilí!!! :-D

Děkujuuu Jimmi. A k Tvým plánům do budoucna...doufám že mi mezi čtením Tvých překladů zbyde ještě čas na maturu, plánuješ toho fakt dost. Ale už se těším. A ta Austenová by mohla být zajímavá...na to se taky těším, protože je to jedna z mých nejoblíbenějších autorek.
Dnes ešte jedna.

Re: Kapitola 30 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 25.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
teda jimmi, to išlo rýchlo. tie ich reakcie sú vážne geniálne... čo sa týka tvojich plánov s prekladmi, teším sa na všetky veci.... bude to také milé odreagovanie popri učeniu sa, písomkám a skúšaniu.
Dnes ešte jedna.

Re: Kapitola 30 (Hodnotenie: 0)
Od: Tez - 25.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Superové, superové a suprové. Už sem se nemohla dočkat, až se dostanu k netu a přečtu si další díly ;-). Moc díky

Re: Kapitola 30 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 26.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Taaak, konečně jsem se dostala ke čtení - byla to ale hektická sobota - a kapitola mě moc potěšila - vlastně všechny tři...i když jsem zatím přečetla jen jednu :-D. To jak Hermiona tak zuřivě bránila Draca a jejich vztah... a o to byl přitom jenom "testík" od Wooda.... a jak bylka potom vášnivá... a pak zase zmatená... a to krásné uklidnění od Draca.......až se jednomu nechce věřit, že je to vztah, který prodělal svůj vývoj ani ne ve 24 hodinách. Prostě jedním slovem, NÁÁÁÁDHERAAAAAA

Jimmy, tvé plány ny budoucí povídky mě těší, jen nevím, jestli je budu moct číst tak často, jako teď...ale jedno je jisté, přečtu si je určitě...i když asi už nebudu tak komentovat....za to se již předem omlouvám :-DDD


Měj se...díky...já jdu na další kapitolky

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED