archiv.hpkizi.sk
Kapitola 28
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 18.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Rýchlovka, lebo hrozí, že dnes večer budem bez netu. V texte sú použité slová z prekladu piesne :

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/beatles-the/if-i-fell-3276Kapitola 28

Hermiona si pospevovala. "Protože bych nemohl snést bolest a byl bych smutný, kdyby naše nová láska...  byla k ničemu..." Jej hlas napĺňal kuchyňu, kde ona a Ginny umývali riady po raňajkách. Draco sedel za stolom, díval sa, počúva a miloval každú minútu.

"Čo je to za pieseň?" spýtal sa Draco, kým si Hermiona stále pobrukovala.

"Volá sa ' If I fell'  od Beatles," povedala Hermiona. (PP: V kontexte piesne je to:   if I fell in love with you. jestli se do tebe zamiluju. )

"Kto?" spýtal sa Draco.

Hermiona  sa zasmiala a povedala figliarsky, "Nie Kto, ale Beatles."

Harry vošiel do kuchyne a povedal, "bože, zľutuj sa, Malfoy, dokonca väčšina kúzelníkov počula o Beatles."

"To je mukelská skupina?" spýtal sa Draco.

"Žartuješ, však?" povedala Ginny. "Už si musel počuť o Beatles!" Ginny zrazu vybehla z miestnosti. Vrátila sa s mukelskou platňou, ukázala na ňu a povedala, "Beatles! Pozri! Som čistokrvná, tak ako ty, a už som o nich počula!"

"Dobre," povedal Draco, takmer obranne a zdvihol ruky na znak porážky. "Jednako, je to pekná pieseň, ale nerob si starosti, Grangerová, naša láska nikdy nebude na nič."

Hermiona sa čudne zatvárila, čudovala sa o čom hovorí, keď ju napadla tá pieseň. Povedala, "ach, ten text. Nuž, dúfam, že si ho vezmeš k srdcu, drahý. Je tam jedna časť, ktorá vraví 'byl sem zamilován už předtím a zjistil, že láska je víc než jen držení za ruce,' a je to pravda. Aby to dokázala, prešla k miestu, kde sedel, prehodila mu utierku cez plece a pobozkala ho sladko na pery.

"Áno, láska je viac než len držanie sa za ruky, Grangerová, drahá," uškrnul sa a vrátil jej bozk. "To je to, čo som sa ti snažil povedať celý včerajšok!" Znova ju pobozkal.

"Oh, aké sladké," riekla Ginny.

Harry sa k nej naklonil a povedal, "keby si naskytol duševný obraz, ktorý som dostal ja, nemyslela by si si to."

Odpovedala šeptom, "čo vieš a ja nie?"

Skôr než Harry mohol odpovedať, povedal Draco, "včera v noci sme sa milovali a bolo to skvelé."

Hermiona si rukami zakryla tvár a vstala z jeho lona. "Draco!" dupla mu na nohu.

"Nuž, ty si to už určite povedala Potterovi," zabedákal, "takže aj ja to niekomu hovorím."

Ginny riekla, "prezraď detaily!"

Harry a Hermiona obaja skríkli, "NIE!" v tom istom čase.

Draco sa postavil, hodil utierku Harrymu do tváre a povedal, "nechajme tých priatelíčkov doumývať riady, pani Potterová. Ty a ja sa môžeme ísť poprechádzať po záhrade a ja ťa počastujem špinavými detailmi." Draco ponúkol svoje rameno Ginny, tá sa zasmiala a vyšli dverami von.

Hermiona prešla k sieťovým dverám, ktoré sa jej práve zatreskli pred nosom a zajačala, "varujem ťa, Draco Malfoy!"

Harry tam sedel, hlava zvesená, a povedal, "dochádza ti, že sa bude chcieť o tom teraz so mnou rozprávať? Budem navždy traumatizovaný. Je to možno horšie než keď sa ma Voldemort snažil celých 17 rokov zabiť."

Hermiona sa zasmiala a vyšplechla vodu z drezu Harryho smerom. Netrafila. Vstal a utrel vodu zo stola. Harry sa prišiel postaviť vedľa Hermiony, kým sledovala Draca a Ginny ako sa prechádzajú v zadnej záhrade. Ťukol svojím plecom do jej a povedal, "akoby sem patril, však?"

"Zvláštne, že?" spýtala sa Hermiona.

"Áno, veľmi zvláštne," súhlasil. Otočil sa, aby si sadol na pracovnú dosku a povedal, "keď sa Ron vráti, myslíš, že budeš stále chodiť na nedeľné obedy a podobne? Budeš sa príjemne cítiť, keď privedieš Malfoya sem, kde bude Ron a Pansy?"

"Neviem, Harry," povedala. Oprela sa o jeho hruď a on ju objal. "Nechcem stratiť nikoho z vás."

"Nikdy ma nestratíš, Hermiona." Harry ju pobozkal na čelo. Draco a Ginny vošli zadom do kuchyne.

"Podvádzajú nás, moja drahá," povedal Draco Ginny.

"Nie, vždy sú takíto, totálne precitlivení. Už som sa s tým vyrovnala, a ty by si urobil dobre, keby si to prijal tiež," povedala Ginny. Potom sa pozrela na Hermionu, ktorá zotrvávala v Harryho náručí, a povedala, "Draco mi v skutočnosti nič nepovedal, takže čakám, že to z teba neskôr vytiahnem."  Žmurkla a dodala, "teraz, kto je pripravený na trochu metlobalu? George a Charlie sú už vonku, a Bill a Percy by tu mali byť čoskoro."

"Grangerová," spýtal sa Draco, "hráš?"

"Nie, ale budem ten najlepší divák, ktorého si kedy videl," vyhlásila Hermiona. Vyšli von práve, keď dorazili Fleur a Bill. Ich dcéra sa rozbehla do čakajúceho náručia starého otca.

"To je pekné dievčatko, blonďavé a sladké. Bude naša maličká tiež taká nádherná, čo myslíš?" spýtal sa Draco. Hermiona sa chystala zažartovať, ale potom sa otočila a uvidela, že sa zamyslene pozerá na Victoriu a tak sa len usmiala.

Všetci schmatli metly a vyšli na pole, kde čakali, kým príde Percy. Keď sa konečne zjavil na kopci, mal pri sebe ďalšieho gentlemana. "Kto je to?" spýtal sa Draco.

"Ešte to nemôžem zistiť," odvetila Hermiona. Celý klan volal na Percyho, nech sa ponáhľa, takže tí dvaja muži začali bežať. Keď prišli dosť blízko, Hermionine oči sa doširoka otvorili. Bol to Oliver Wood. Čoskoro ho všetci ťapkali po chrbte a triasli si s ním rukou. Už to bolo veľa rokov, čo sa videli naposledy.

Draco sa naklonil a povedal, "nechodil na Rokfort? Chrabromil? Ten hráč metlobalu? Wood?"

Hermiona potichu odpovedala na všetky jeho otázky jediným slovom, "áno." Pozerala sa do zeme.

"Niečo sa deje, Grangerová?" spýtal sa Draco. Odpoveď dostal nie od Hermiony, ale od samotného Olivera.

Oliver prešiel k Hermione a povedala, "nebesá, Grangerová, si nádhernejšia než si pamätám. Ako sa máš?" Zobral jej ruky do svojich, roztiahol ich a aby si obzrel jej 'krásu'.

Draco sa zamračil.

"Je milé ťa znova vidieť, Oliver," povedala Hermiona. Predklonil sa a pobozkal ju na líce. Otočil sa a kývol Malfoyovi, ale nevymenili si ani slovo.

"Prišla si včera na svadbu?" spýtal sa Oliver.

"Áno, a ešte som vlastne neodišla," povedala pokorne.

"Keby som vedel, že tam ideš, prijal by som Percyho pozvanie," povedal Oliver a usmial sa na ňu. Draco sa zamračil ešte viac.

"Hej! Hráš alebo nie? Wood, Malfoy, pohnite sem s tými zadkami!" zajačal George.

"Uvidíme sa neskôr, Hermiona," povedal Oliver so žmurknutím.

"Blbec," povedal Draco pod nosom. Zamával na Georgea a povedal, "túto hru budem sedieť tuto, s Hermionou."

"Nie, choď hrať, Draco," povedala Hermiona a tlačila ho smerom k ihrisku.

"Radšej by som bol s tebou," povedal úprimne.

"Je to kvôli Oliverovi?" spýtala sa.

"Prečo by malo byť?" odvetil. "Bol jeden zo slávnej päťky?"

"Čoho?" spýtala sa, posadila sa na zem, keď ostatní začali hrať.

"Slávna päťka. Päť mužov s ktorými si spala," povedal a sadol si vedľa nej.

Hermiona sa zasmiala a udrela ho do pleca. "ty si také číslo, Malfoy! Nie! Už som ho nevidela večnosť. Bola som trošku do neho pobláznená, keď som bola mladá a všetci Weasleyovci to vedeli, tak ako on, a všetci si ma kvôli tomu doberali a bolo to dosť skľučujúce. To je všetko. Okrem toho ty si teraz ten jediný, do ktorého som pobláznená."

"Dúfam v to, Hermiona," povedal. Sledoval na hru, ale stále sa kradmo na ňu pozeral. Tiež mala oči uprené na hru, ale uvedomovala si, že sa na ňu pozerá. Načiahla sa, bez pozretia, a chytila ho za ruku. Usmial sa.

"Zaspievaj mi nejakú ďalšiu pieseň od Beatles," povedal.

"Nikto ma nechce počúvať spievať," usmiala sa Hermiona.

"Ja áno," odvetil. "Zaspieva kvôli mne, Hermiona."

"Nie, ale sľubujem ti, že počas našej svadobnej noci ti zaspievam."

"Počas mojej svadobnej noci by si radšej mala robiť úplne iné veci než mi spievať," povedal so zábleskom v očiach.

"Ja som to nazvala 'naša' svadobná noc a ty si to nazval 'tvoja' svadobná noc. Zaujímavé. Uvažujem, či to má nejaký psychologický význam?" spýtala sa.

"Len som tým myslel, že si moja a keďže ja som tiež tvoj, si menej sebecká než som ja, a ja, keďže som taký sebecký ako som, považujem všetko, čo je spojené so mnou za moje," povedal na rovinu.

"Áno, to by bolo dobré vysvetlenie," zadumala sa. Pokrútila hlavou a povedala, "ty si naozaj, úprimne, číslo, niekedy."

Draco povedal, "o toto sa nemôžem prieť."

"Samozrejme, že nie," povedala. Znova začali sledovať hru, keď Hermiona zacítila ako sa jeho prsty plazia po jej chrbtici. Najprv si myslela, že je to chrobák, ale potom si uvedomila, že je to on a uvoľnila sa. Jeho prsty sa vyštverali až k odhalenej pokožke jej chrbta a pri tých malých ružových letných šatách tam odhalenej pokožky bolo dosť. Začal pohybovať svojimi prstami, ľahkými ako pierko krížom cez jej rozohriatu pokožku. Naklonil sa a pobozkal ju na plece. Jeho prsty pokračovali vo svojej ceste a prieskume jej chrbta, keď sa jeho ústa presunuli z jej pleca na jej krk a potom nazad na jej chrbát. Dal preč jej vlasy zozadu na krku a pobozkal ju aj tam.

Snažila sa venovať pozornosť hre, naozaj sa snažila. Proste nemohla. Pokrútila zopár krát hlavou, aby si prečistila myšlienky, ale čert ho ber, tak ju rozptyľoval! Jeho ľavá ruka pokračovala v pohybe po jej chrbte, tentoraz zablúdila pod ramienka, ktorými držali šaty spolu, nad jej ramenami, zatiaľ čo jeho ústa bozkávali znova jej plece, a jeho pravá ruka sa presunula, aby odpočívala na jej natiahnutej nohe. Pravé ramienko jej spadlo z pleca a on neurobil nič, aby ho napravil. Namiesto toho ho obkreslil prstami ramienko, kým ležalo na jej pleci a zastavil prsty, keď sa dostali k prednej časti šiat.

Jeho pravá ruka zostala na vrchu šiat, na jej stehne, pokorne tam odpočívala. To sa malo čoskoro zmeniť.


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 28 (Hodnotenie: 0)
Od: maginy - 18.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
si velmi sikovna jimmi no a dufam ze to s tym netom neni tale vazne a dakujem velmi ze si prelozila kapitolucey den som sa na nu tesila a ten text pesky je vazne sqwely =)

Re: Kapitola 28 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 19.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
No teeda Jimmy, ty jsi ale rychlík překladatelskej :-D Až se už začínám divit, že se tím neživíš :-DDDD

Jinak kapitola krásná, domácká, uvolněná...pohoda a léto z ní úplně čiší. Myslím, že teď můžu jít klíďo píďo spát a budou se mi zdát jenom sladký sny :-D

Dííííky
29. kapitola. Jimmi

Re: Kapitola 28 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 19.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
"Len som tým myslel, že si moja a keďže ja som tiež tvoj, si menej sebecká než som ja, a ja, keďže som taký sebecký ako som, považujem všetko, čo je spojené so mnou za moje," povedal na rovinu.

Ta věta mě totálně odrovnala! Skvěle přeložené, páč než jsem ji dočetla do konce, už jsem se válela na stole smíchy... Draco má vážně roztomilou dedukci, ale řekl to upřímně, to se cení :-D

Děkuji Jimmi!
29. kapitola. Jimmi

Re: Kapitola 28 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 19.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
tie posledné dve vety sú úplne geniálne! úplne ma odrovnali. normálne sa teším čím ďalje, tým viac... vďaka ze preklad!
29. kapitola. Jimmi

Nesklamali ste ma ani po tejto kapitole. Ďakujem moc. Ako som písala pri tej minulej, máte sa na čo tešiť. Net je v poriadku, len tento víkend manžel skúšal cudzí modem, takže ten náš zapol, len keď som "poslúchala".

Zajtra mám dosť náročný deň, takže pochybujem, že niečo pridám, ale v utorok sa to vrhnem.

Ešte raz moc díky.

Re: Kapitola 28 (Hodnotenie: 1)
Od: Aha_Lucia - 21.04. 2010
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
och, táto poviedka ma neskutočne baví!! úplne super, Jimmi, jedno veľké ďakujem! a vlastne nie len jedno! :)

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED