archiv.hpkizi.sk
Kapitola 27
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 17.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Jediné, čo môžem povedať - škerím sa od ucha k uchu. Tieto kapitoly sú pre mňa nové, takže si to náležite užívam.Kapitola 27

Draco nikdy nemal v pláne, že sa toto stane. Ako sa to vôbec stalo? Obzeral sa po neznámej izbe, spočiatku vôbec nespoznával svoje okolie a keď mu to došlo, preklínal pod nosom sám seba. Dopekla, nikdy nemal v pláne zaspať. Bolo očividné, pri jasnom slnečnom svite rozkladajúcom sa po miestnosti a na jej obyvateľoch, že je ráno. Zaspal, premrhal drahocenný čas s Grangerovou a teraz už bolo ráno. Kde je spravodlivosť? Jediná dobrá vec na tom, že zaspal, bolo to, že sa prebudil s ňou vo svojom náručí. Pozrel sa na ňu, keď sa spala v jeho rukách a pocítil pokoj. Pohol svojou voľnou rukou, aby sa dotkol jej tváre. Áno, bola skutočná. Len sa chcel znova uistiť, že sa mu to všetko, čo sa stalo včera, nesnívalo. Jemne sa pohla a prehodila svoju nohu a ruku cez jeho telo. Usmial sa a zahryzol si do spodnej pery. Mohol by si privyknúť na to, že sa bude prebúdzať s ňou v náručí. Znova sa posunula a zhlboka sa nadýchla. Rýchlo zatvoril oči.

Hermiona otvorila svoje oči a uvedomenie si toho, čo sa včera stalo, ju zasiahlo ako tona tehál. Bol skutočný. Bol tu s ňou v Ginninej bývalej posteli a všetko, čo sa stalo včera a minulú noc, bolo skutočné. Odtiahla svoju nohu z jeho tela a pozrela sa na jeho spiacu tvár. Bol taký driečny, dokonca aj ráno. Načiahla sa a dotkla sa jeho vlasov. Prečo vyzeral tak dokonale?

Uvažovala, koľko je hodín. Nechcela, aby niekto zistil, že je tu a že sa s ním minulú noc delila o posteľ, napriek tomu, že v skutočnosti toho bolo oveľa viac. Vôbec nikto nemusí vedieť, že sa Draco a Hermiona minulú noc spolu milovali. Nie je to nikoho vec. Mala by ho zobudiť alebo by ho mala nechať spať?

Prevalil sa na bok, lapiac jej telo medzi svoje a stenu. Položil ruku na jej brucho a jeho noha bola na nej úplne. Teraz by mala urobiť čo? Čo ak sa Harry v tejto chvíli rozhodne vojsť, aby ju zobudil? Draco si pritiahol jej telo bližšie a pritisol svoju tvár k jej krku. Bol taký sladký, teda aspoň keď spal. Ruka na jej bruchu sa nepatrne pohla, aby zostala na jej prsníku. Otočila sa, aby sa pozrela na jeho tvár. Stále bola úplne uvoľnená. Zatvorila oči. Možno by si ešte mohla dať pár minút spánku.

"Oh," povedal. Znova otvorila oči. S očami stále zatvorenými si ju pritiahol dokonca bližšie, ak to bolo možné. Jeho telo takmer ležalo na jej a jemne ju bozkával na krku, oči zatvorené. "To je dobré, miláčik," povedal. Hermiona sa uškrnula. Musí sa mu snívať o nej. Povedal, "áno, ty tak ráno dobre chutíš, Dafné." Hermiona sa zamračila. Kto je do pekla Dafné? Pobozkal ju na líce a zamrmlal, "nikto sa nedá s tebou porovnať, moja láska, môj miláčik, drahá Dafné."

Hermiona sa prudko posadila, udrela a kopla ho tak silno, že zletel z postele. Začal sa smiať, pretože sa spýtala, "kto je Dafné? Dafné Greengrassová?" Vyliezla z postele a pokúsila sa prekročiť jeho telo. Chytil ju za členok. Pokúsila sa mu vytrhnúť, pretože sa stále smial. "Pusti ma Draco! Vráť sa k svojím príjemným snom o Dafné!"

Kľakol si a pustil sa do nej, opatrne, aby ju pritiahol k sebe namiesto toho, aby spadla na zem. Pristála na ňom, na zemi, na kope. Presunul sa na chrbát, pevne ju držal pritlačenú na svoju hruď. Na jeho tvári mal nasadený diabolský úsmev a povedal, "ty tak ľahko naletíš. Zobudil som sa pred tebou. Len som spánok predstieral. Pôvodne som chcel predstierať spánok, aby som zistil ako ďaleko mi dovolíš zájsť než to zistíš, ale potom ma napadol tento malý žart a nemohol som si pomôcť. Odpusť mi, Grangerová." Načiahol sa tvárou k nej a jemne ju pobozkal. Zatlačila do jeho hrude.

"Pusti ma, ty diabolská kreatúra!" povedala.

"Najprv mi povedz, že ma miluješ," riekol.

"Už ťa viac nemilujem!" odvetila. Udrela ho do tváre, ale bolo to viac zaucho z lásky než aby spôsobilo bolesť.

"Povedz mi, že nemôžeš bezo mňa žiť," povedal. Pokúsil sa ju znova pobozkať.

Zatlačila proti nemu ešte tvrdšie a odvetila, "nie, pretože to nie je pravda. Môžem žiť bez teba, ty idiot." Kým sa hádzali, krútili a váľali po zemi, niekto vošiel do izby.

"Spadli ste z postele? Počuli sme buchnutie," povedala Ginny, zatvorila za sebou dvere a chichúňala sa.

"Bože, pusti ma, Draco," povedala Hermiona. Bol odhodlanejší než kedykoľvek predtým, že ju bude pevne držať.

"Grangerová to má rada ráno na divoko a ja som jej práve vyhovel," povedal Draco Ginny.

Ginny sa zaškerila a povedala, "áno, pravda. Ako povieš, ale nikto zo zvyšku rodiny ešte nie je hore, pretože je len niečo po siedmej, len Harry a ja. Ale mama bude hore asi každou minútou, takže tak či tak choď do svojej izby, Draco." Ginny sa rýchlo stiahla z izby a zavrela za sebou dvere.

"Pusti ma," povedala Hermiona nepresvedčivo. Oprela si hlavu na jeho hruď, naozaj sa už vzdala boja.

Prevalil sa, takže bol teraz hore a ona na zemi. "Myslel som si, že už to vieš, nikdy ťa nepustím, Grangerová," povedal. Naklonil sa k nej a pobozkal krivku jej čeľuste. Bozkával jednu stranu, nahor k druhej a skončil na perách. Chvíľu sa hral s jej perami, skôr než jej ozrejmil svoje skutočné zámery. Mal v úmysle ju bozkávať celé ráno, ak je to možné. Začal ju bozkávať, a ona začala odpovedať, jej ruky prešli k jeho krku, aby sa hrali vzadu s vlasmi. Prestali, iba keď sa ozvalo ďalšie zaklopanie na dvere..

"Nenávidím túto rodinu. Musia vždy vyrušovať?" zašepkal.

"Milujem túto rodinu a toto sa vo veľkých rodinách stáva," odvetila šeptom. Ešte raz ho pobozkala a dostala svoje telo spod jeho dlhého, pružného tela.

"Ďalej," povedala osobe na druhej strane dverí. Otvorila dvere, ktoré odhalili pani Weasleyovú stojacu na chodbe. Nanešťastie otvorila dvere príliš doširoka, takže mohla uvidieť Draca ako sedí na podlahe.

"Dobré ráno, Hermiona, drahá," povedala. Nazrela poza Hermionu a povedala, "dobré ráno Draco, miláčik. Chcela som vedieť, čo by ste si vy dvaja dali na raňajky."

Draco sa postavil a povedal, "milujem vafle."

"Vafle pre Draca," usmiala sa pani Weasleyová. "Nejaké ovocie, drahý?"

"Čučoriedky?" spýtal sa Draco a postavil sa za Hermionu vo dverách.

"Čučoriedky," povedala pani Weasleyová, keď sa usmiala a priložila ruku Dracovi na líce. Draco sa otočil smerom k Hermione, venoval jej spokojný pohľad, ktorý hovoril 'všetky matky ma milujú' a prešiel do kúpeľne, aby sa osprchoval.

Hermiona povedala, "pani Weasleyvá, chcem, aby ste vedeli, že hoci Draco minulú noc spal technicky so mnou v tejto izbe, nemali sme tu sex alebo niečo také." Nemusela vedieť o tom, čo sa stalo v izbe dvojičiek.

Pani Weasleyová sa usmiala a povedala, "pánabeka, drahá, sotva by ma napadlo, že záležitosti sú v tejto fázy hry. A na rovinu, myslím,, že by si bola bláznivá, keby si minulú noc nevyužila, že ho tu máš. Keby som bola tebou, urobila by som to. Je celkom fešák. Má tiež veľmi vypracované telo. Teraz, čo chceš na raňajky?"

Hermiona tam stála, ústa otvorené, v úplnom šoku a úžase. Pani Weasleyová si myslí, že Draco má pekné telo! Myslí si, že BY MALI mať sex! Hermiona nakoniec povedala, "ovsená kaša bude fajn."

Pani Weasleyová sa na ňu usmiala, riekla, "ovsená kaša pre Hermionu," a zišla dole schodmi. Hermiona zostala vo dverách, ústa stále dokorán, stále omráčená.

Harry kráčal ku kúpeľni a klial, "do pekla, nikdy sa v tomto dome nedostanem do kúpeľne prvý, dokonca aj keď vstanem tak zavčasu!" Otočil sa, aby sa pozrel na Hermionu. "Hermiona, si v poriadku?"

Správala sa, ako keby ho nepočula. Prešiel k nej a spýtal sa znova. "Povedz mi, Hermiona, niečo sa deje?"

Pozrela sa na Harryho a potom ho schmatla za ruku a vtiahla ho do izby. Zatvorila dvere a povedala, "oh, preboha Harry, Draco a ja sme mali včera v noci sex!"

"Fuj! Prečo?" spýtal sa, trochu ju odstrčil oboma rukami. Vrátila sa a odstrčila ona jeho.

"Harry!" povedala.

Dokonca ju odstrčil aj po druhý raz a povedal, "prečo si mi to musela povedať? Nerozumiem! Nechcem si vás dvoch predstavovať ako také čosi robíte! Nikdy by som ani Ronovi nedovolil o tebe takto rozprávať, a ty si sa nikdy nesnažila hovoriť o Ronovi, takže som žil vo svojom veľmi pokojnom svete. A ty si to teraz zničila, keď si mi povedala, že si spala s Malfoyom!"

"Nepopisovala som ti žiadne detaily!" povedala.

"Ale prečo si mi to povedala?" spýtala. Zhnusene sa zatváril,  vystrčil jazyk a potom sa posadil na posteľ. Okamžite vyskočil z postele, zvrtol sa, aby sa na ňu pozrel a povedal, "je toto miesto činu? Hnusné! Posadil som sa na to!"

"Harry, stalo sa v Georgeovej bývalej izbe," povedala. Posadila sa na posteľ, prišiel k nej, aby sa k nej pripojil, ale ešte raz sa pozrel na posteľ, takmer akoby jej neveril.

Konečne sa vedľa nej posadil, položil okolo nej ruku a povedal, "prečo si mi to povedala? Som si istý, že Ginny by bol lepší človek, ktorej to povedať."

"Je to len preto, že som ti práve teraz uvedomila.  Keď pani Weasleyová povedala, že si myslí, že Draco stojí za sexovanie. Vtedy mi to došlo," nariekala Hermiona.

Harry vyskočil z postele a povedal, "o čom to dopekla rozprávaš? Molly povedala, že sa chce vyspať s Malfoyom?"

"Harry!" povedala Hermiona a postavila sa vedľa neho. "Hovor tichšie, a ona nepovedala, že sa chce, ale povedala, že si myslí, že je príťažlivý a v podstate povedala, že môže pochopiť, prečo by som to chcela a vtedy mi došlo, že sme urobili to, čo sme urobili." Začala triasť Harryho za plecia a stále hovorila, "mali sme sex! Harry, Malfoy a ja sme mali sex!"

Konečne Harry dal preč jej ruky zo svojich pliec a položil svoje na jej. "Upokoj sa, Hermiona. Môžeš si dať poriadnu sprchu a zbaviť sa všetkých tých Malfoyových baktérii a možno môžem upraviť tvoju pamäť a všetko sa vráti k normálu a my všetci môžeme opäť žiť v svete bez Malfoya."

Hermiona sa na Harryho zamračila a povedala, "nechcem zabudnúť, ty hlúpy idiot!" Vyšla na chodbu, práve keď Draco vychádzal z kúpeľne. Prešla popri ňom bez toho, aby sa na neho pozrela a zatreskla za sebou dvere kúpeľne. Draco sa otočil na Harry s obviňujúcim pohľadom.

"Čím si ju tak nahneval, Potter?" spýtal sa Draco.

Harry len Dracovi venoval nevraživý pohľad a prešiel mlátiť na dvere kúpeľne a vravel, "po prvé, Hermiona, tento rozhovor týmto nekončí! Po druhé, nie som idiot! Po tretie, ja som bol na rade do sprchy!"

Draco sa vo dverách otočil, uterák okolo svojich bokov a povedal, "čo sa ti zauzlil prútik, Potter?"

Harry sa na Draca vražedne pozrel a povedal, "neviem, čo na tebe vidí pani Weasleyová!" a zbehol dole schodmi.

Draco stál zmätený vo dverách, uvažoval o čom to bolo, ale pokrčil plecami a šiel sa obliecť. Na jeho posteli boli džínsy a tričko. Čerstvo opraté a presne jeho veľkosť. Usmial sa. Musela mu ich tam dať pani Weasleyová. Potter musí žiarliť, že ho má pani Weasleyová radšej než jeho.

Obliekol sa a šiel počkať Hermionu v jej izbe. Dovliekla sa do izby, uterák okolo svojho tela, ďalší v jej rukách, keď si trela vlasy. Ešte ho nezbadala sedieť na posteli. Hundrala si pod nosom. Zdvihla zrak a povedala, "mohla som byť nahá, Malfoy."

"Počítal som s tým," uškrnul sa. Postavil sa a povedal, "jeden malý pohyb mojej ruky a mohli by sme to zariadiť."

"Vtipné, vypadni, kým si nájdem niečo na oblečenie. Dúfam, že Ginny niečo pre mňa má," povedala Hermiona a otvorila zásuvky.

"Keby ťa pani Weasleyová mala tak rada ako mňa, nachystala by ti čerstvo vypraté šaty. Pozri, na mňa čakali tieto," povedal Draco a odtiahol si tričko od hrude.

"Miluje ťa, v poriadku," povedala Hermiona pod nosom. Prešla ku skrini. Draco stál za ňou. Vytiahol ľahké ružové bavlnené letné šaty. (PP: sundress, šaty bez rukávov)

"Obleč si toto. Je to veľmi pekné."

Vzala to z jeho ruky. Bolo to pekné. Zbadala, že majú na sebe ešte visačku. "Nie, už som si včera v noci obliekla jej nové pyžamo. Neoblečiem si jej nové šaty. V zásuvke sú džínsové šortky, ale je menšia ako ja, takže neviem, či mi sadnú."

Draco jej zobral šaty z ruky a vyšiel von na chodbu. Ginny kráčala smerom ku kúpeľni. "Ryšavka, môže si to dnes Grangerová obliecť?" (PP: Little Red, červenovláska sa mi zdalo pridlhé)

"Iste, bude to na nej vyzerať dobre. Okrem toho to nie je moja farba. Kúpila mi to moja švagriná. Povedz jej, že si ich môže nechať," povedala a zatvorila dvere na kúpeľni.

Harry vybehol hore schodmi a povedal, "do pekla! Kto je teraz v kúpeľni?"

"Tvoja žena," povedal Draco a prevrátil oči. Otočil sa, aby sa vrátil do Hermioninej izby, ale Harry ho zachytil za ruku. Draco sa na neho obzrel.

"Počúvaj, Malfoy, vo všetkej vážnosti, prosím nijako Hermione neublíž. Prosím, buď k nej láskavý, jednaj s ňou správne a miluj ju tak, ako si zaslúži byť milovaná."

Draco sa usmial. "Budem, Potter. Hej, keby som bol tebou, potvrdil by som svoj nárok na kúpeľňu tým, že sa postavím presne tam, kde si, ku dverám. Takto zabezpečíš, že budeš ďalší," povedal Draco. Usmieval sa a kráčal nazad do Hermioninej izby.

Hermiona sedela na posteli, prečesávala si vlasy, keď jej Draco podal tie šaty. "Na, Ginny povedala, aby si ich nechala, vôbec sa jej nepáčia, pretože to bol dar od Fleur. A Potter nám dal svoje požehnanie,  jeho vlastným spôsobom."

Hermiona sa vedľa neho postavila a povedala, "vážne?"

"Áno, povedala, že tú farbu nenávidí," povedal Draco.

"Nie, myslím to o Harrym. Ako to vieš?" opýtala sa Hermiona.

Objal ju rukami a ona si oprela hlavu o jeho plece. Položil ruku dlaňou na pokožku jej chrbta, nad uterákom, ktorý bol stále vlhký od jej mokrých vlasov. Povedal, "len mi povedal, aby som s tebou jednal správne a ja som mu povedal, mojím vlastným spôsobom, že budem."

"Ďakujem ti," povedala. Pobozkala ho na líce.

Začal ju bozkávať, ale prestal, keď pani Weasleyová zajačala hore schodmi jediné slovo: "RAŇAJKY!"

Pustil ju a povedal, "ponáhľaj sa, Grangerová! Čučoriedkové vafle!" Zbehol po schodom a ona stála uprostred izby, držala ružové šaty a smiala sa nad jeho miznúcou postavou.

Povedala pre seba, "dúfam, že dal prednosť predo mnou tomu vafle a nie pani Weasleyovej." Zatvorila dvere na spálni, aby sa obliekla a povedala, "žiarlim na vafle!"


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 27 (Hodnotenie: 0)
Od: Vendy - 17.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Ahoj, nedávno jsem narazila na tvoje stránky a zcela jsme propadla příběhům Draca a Hermiony, musím poznamenat, že překlady jsou zcela úžasné a jsem vždy překvapená, jak rychle se zde objevují pokračování, a co k této kapitole? skoro jsem od smíchu brečela :)
Jen tak dále :)

Re: Kapitola 27 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 18.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Jimmy, já jednoduše již nemám slov.....ale stejně...je to nádherné a taky mě na tvých překladech moc baví, jak je umíš stylizovat, jak dokážeš vtáhnout do děje a nepustit, dokud kapitola neskončí (vím, že velký podíl na tom má autorka, ale taky vím, že nekvalitním překladem se dá zabít i geniální dílo...)
Uffff...na to, že mi došly slova to zase není tak špatnej koment co?! :-DD

Ještš jednou díky JImmy
Je suprový. Už som to nevydržala a dočítala celé, teda! Pri jednej kapitole som špeciálne na teba myslela, a ak na to dovtedy nezabudnem, tak ti ju venujem. Ďalšia kapitola.
Re: Kapitola 27 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 19.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Už se na ní těším dopředu :-D

Re: Kapitola 27 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 18.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
tak toto bola naj najlepši kapitola z AUP! od začiatku do konca som sa smiala..... len škoda, že mám teraz v izbe spoločnosť, inak by som sa neudržala a boli by to pekné záchvaty smiechu!
NIE! Bude ešte lepšie a potom ďalšia dávka cca 40 kapitol!

Manžel už prišiel na to, že keď mi na tvári vidí podivný úsmev, o čo asi ide. "Zase ten Potter? Keď sa takto škeríš, to musí byť len to." Nedávno som mu rozprávala poslednú scénu z dvojky a keby sme neležali, tak by asi zletel z postele.

Máte sa na čo tešiť! Je mi ľúto, že meškám s AFP, ale je také depresívne, po tomto na to nemám náladu.

Re: Kapitola 27 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 18.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
není nad to se v sobotu ráno pořádně probrat záchvatem smíchu... toto bylo úžasné :-D Nejvíc jsem se smála harrymu...a skvěle popsaná atmosféra rána ve velké rodině. jen mě zaráží že mají jenom jednu koupelnu při takovém počtu členů rodiny...heh já se toho úsměvu už dneska nezbavím. Děkuju Jimmi, ráda budu chodit celý den s roztaženým xichtem :o)
Ja tiež. Ďakujem moc. Pomyslenie na to, že sa dnes dostanem k ďalšej kapitole ma hnalo čo najskôr dokončiť prácu. Takže je tu.
Som zvedavá, či si to prečítaš na krásne sny alebo až na ďalšie krásne ráno.

Když čtu už dokončenou povídku, většinou komentuju až závěr, ale tady se neubráním.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tohle je můj stav během čtení celé kapitoly.
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A tohle je můj stav při určitých pasážích.
Prostě dokonalé. Chechtám se jako blázen.

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED