archiv.hpkizi.sk
Kapitola 25
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 15.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Prekvápko (nemohla som sa dočkať, čo bude v ďalšej kapitole). Ale toto bolo fakt expres, takže za chyby sa vopred ospravedlňujem.Kapitola 25

Chcel ju. Bolo to viac než túžba. Bolo to viac než láska. To, čo k nej cítil, bolo neopísateľné. Nikdy predtým to necítil a bol si istý, že ani nikdy znova cítiť nebude. Vlastne si bol istý, že žiaden muž necítil k nejakej žene to, čo on cítil k nej.

Nechal ruky vzpriamene, udržoval svoje telo tak ďaleko od nej ako len mohol. Pozrel sa na jej nádhernú tvár, zblízka, a povedal, "vieš ako veľmi ťa chcem a túžim po tebe? Nuž, vieš to?" Hermiona nevedela, čo povedať. Bola to rečnícka otázka, rozhodne, takže namiesto pokusu vložiť do slov to, čo k nemu cíti, priložila svoju dlaň na jeho líce. Zatvoril oči a poddal sa jej dotyku. To bola pre neho odpoveď.

Odtlačil sa od nej a potom prešiel do rohu izby. Potreboval sa dať dokopy. "Daj mi chvíľu," riekol.

Usmiala sa. Páčilo sa jej, že mala nad ním takú moc. Nikdy by to nepriznala, ale milovala to. Jeho vplyv na ňu bol tiež dosť silný. Posadila sa na posteli, stiahla prikrývky a poskladala ich na konci postele. Bolo to jednolôžko, príliš malé pre dvoch, ale dúfala, že sa možno ku nej pridá aj keď len na chvíľu. Vliezla pod deku a povedala, "Draco, než pôjdeš do postele, otvoríš okno?"

Otočil sa, aby sa na ňu pozrel. Naťahovala ho, však? Takmer manipulovala. Vedela, aký vplyv má na neho. Naozaj si myslela, že bude schopný dnes v noci deliť sa s ňou o posteľ a zabrániť tomu, aby sa choval ako 'dospelý'? Prešiel otvoriť okno ako žiadala a potom si sadol na posteľ. Položil svoju ruku na jej plece, potreboval len kontakt, keď ju hladil sem a tam a spýtal sa, "si unavená?"

"V skutočnosti vyčerpaná," priznala.

Sklonil sa a pobozkal ju na plece. Postavil sa a povedal, "pôjdem do svojej izby. Okno máš otvorené ako si žiadala. Milujem ťa a uvidíme sa, keď sa ráno zobudíš."

Oprela sa na rukách, pripravená protestovať, ale on otvoril dvere a vyšiel na chodbu. Otočil a povedal, "úprimne, Grangerová, nie som svätec. Som muž s túžbami, stvorený z mäsa a krvi a nemám silu zostať s tebou v tej istej posteli a nepomilovať sa s tebou. Neznamená to, že ťa nemilujem. V skutočnosti to znamená presný opak. Keby som ťa tak veľmi nemiloval, ani by ma v živote nenapadlo opustiť tvoju posteľ. Dobrú noc, láska moja, a príjemné sny." Zatvoril dvere, ale zostal na chodbe - ruka na kľučke - po veľmi dlhú dobu. Zvažoval veľmi veľa krát, či neotvoriť dvere. Nakoniec prešiel cez chodbu a vošiel do svojej vlastnej izby.

Posadil sa na jednu z posteľ dvojičiek a zvesil hlavu. Bojoval so svojou túžbou. Chcel sa k nej vrátiť. Možno by ju dokázal len 'objímať' po celú noc. Postavil sa, aby sa k nej vrátil, ale potom sa znova posadil. Vedel, že by to nedokázal. Odkopol svoje topánky. Išiel otvoriť okno, stiahol prikrývky, vyzliekol si tričko, ponožky, nohavice a zase sa posadil. Zvalil sa chrbtom na posteľ, len vo svojich hodvábnych boxerkách a prekrížil si nohy v členkoch. Rozhliadol sa po svojom kabáte, aby našiel svoj prútik a aby mohol vykúzliť chladiace kúzlo. Zbadal ho na druhej posteli. Postavil sa, aby získal ten kabát, keď začul ako sa otvorili dvere. Otočil sa a v jeho dverách bola ona. Svetlo z chodby ako pozadie, jej telo orámované svetlom a tieňom. Jediné svetlo v miestnosti bolo svetlo zo splnu mesiaca vonku. Pozrela sa mu do tváre a on sa otočil, aby sa pozrel na ňu.

Vošla do izby, zatvorila za sebou dvere. Bez jediného slova jeden druhému si vbehli do náručia. Držal ju na dĺžku paže než pobozkal jej sladké ústa. Zohol hlavu a pobozkal ju jemne na krku. Povedal, "Hermiona, ak hneď neodídeš, potom chcem, aby ti bolo jasné, že si ty jediná zodpovedná za to, čo sa chystá stať."

"Rozumiem tomu," povedala. Hladko ju viedol k posteli. Dychtivo sa pobozkali a ich telá sa vzájomne preplietli. Boli to svaly voči jemnej pokožke, široké ramená voči pôvabným nohám, tvrdosť voči jemnosti, temnota voči svetlu. Túžba vyliezala z každého vlákna z jeho bytia a ohlodávala jeho dušu.

Prsty, pery, ruky a nohy, tancujúce v čase vzdávali úctu ušľachtilému tancu, ktorý bol známy počas vekov a všetkými oceňovaný. Nemohol z nej odtrhnúť oči a ona na oplátku mu ponúkala malé skusmé pohladenia. Bozkávanie sa menilo na viac, na oveľa, oveľa viac, ale oni vedeli, že je to skutočné. Bolo to správne. Svižné prsty sa dotýkali miest, ktoré túžili po dotyku, pôvabné ústa bozkávali miesta, ktoré túžili byť bozkávané.

Keď sa Dracove ústa kĺzali po jej tele, cez je roviny a pahorky, jemne zavrčala, akoby ju jemne nalaďoval. Čoskoro, hlasitý výbuch, triumf, víťazstvo vyhralo. Všetko skončilo príliš rýchlo, ale vďaka nebesám, stalo sa to. Cenilo sa to, bolo to opravdivé, bolo to správne a bolo to skutočné.

Držal ju vo svojom náručí a ona hladila jeho hruď. Začala plakať a podoprela sa, aby sa na neho pozrela. Priložil jej ruku k tvári a zmocnil sa jednej z jej sĺz. "Prečo plačeš, Grangerová?" Posadil sa, objal ju, keď sa pokúsila uniknúť. "Hej, kam ideš? Čo sa deje? Urobil som niečo zle?"

"Nie, práve preto," povedala, pritiahla si prestieradlo okolo tela a posadila sa nabok postele. Rýchlo si znova obliekol boxerky a sadol si vedľa nej. "Bolo to perfektné. Bolo to, čo sa malo stať. Cítim sa úplná. Mám pocit, že sme sa pohrávali s nádejou na túto chvíľu celé popoludnie a po celú noc a toto sa malo stať." Priložila si ruky k tvári a pokračovala v plači.

"Potom prečo plačeš, hlupáčik?" spýtal sa.

"Pretože, Draco, čo ak je toto jediné, čo máme? Čo ak je toto vrchol nášho vzťahu? Po tomto sa už nemôže vrátiť späť. Nemali sme to uponáhľať. Hnali sme sa celý deň, ale toto sme nemali uponáhľať," riekla úprimne.

"Miluješ ma?" položil otázku.

"Áno," skoro zakňučala.

"Potom je všetko v poriadku. Urobili sme správnu vec. Prosím, prosím, nepovedz, že to ľutuješ. Nikdy by som sám sebe neodpustil, keby si povedala, že to ľutuješ," povedal a pritiahol si ju k sebe.

"Neľutujem to," povedala. "Ja len chcem tentoraz všetko urobiť správne. Chcem, aby všetko bolo dokonalé."

Ľahol si na chrbát a stiahol ju zo sebou. Povedal, "pánabeka, Grangerová, nič nie je dokonalé. Veci nebudú vždy správne. Netvrď, že nezlyháme. Je v poriadku mať vysoké očakávania, ale nezabudni byť omylná. Sme ľudia napokon. Robíme chyby a budeme ich ľutovať. To je život."

"Ako si tak zmúdrel?" spýtala sa.

"To je od prírody," usmial sa.

Povedala, "mám pocit, akoby som sa vystavila nebezpečenstvu, po prvý raz vo svojom živote, a teraz neviem, čo robiť. Čo sa odo mňa čaká?"

"TY SI taká hlúpa. Nečakám nič. Čo ty čakáš odo mňa?" spýtal sa.

"Len nezmeň svoje city. Prosím, nedokázala by som prežiť, keby ma ďalší človek prestal milovať," povedala. Jej slová boli také smutné, že mu skoro lámali srdce. Nenávidel Rona Weasleyho, ale keby ten muž nezlomil Hermione srdce, potom by jej ho Draco nikdy nemohol dať do poriadku. Kruh sa uzavrel.

Rozhodol sa zmeniť tému na niečo ľahšie. "Takže, koľko detí budeme mať, Grangerová? Ja vravím štyri. Dve dievčatá, dvoch chlapcov, aby bolo všetkého rovnako."

"Chcem veľkú rodinu," odvetila. "Štyri znie dobre. Ako sa budú volať?"

"Náš prvorodený, chlapec samozrejme, sa bude volať Cygnus, pretože musíme dodržať tradíciu pomenovať ich podľa súhvezdí," povedal. Nežartoval. Vždy sa mu to meno páčilo.

"To by som mohla prežiť, pokračuj," zívla.

"Naše ďalšie dieťa, dievčatko, ktoré bude také nádherné ako jeho mama, sa tiež bude volať po súhvezdí. Jej meno bude Aquilla. Bude naše umelecké dieťa," povedal. (PP: our artistic child, skôr si myslím, že je to nádherné dieťa, jako umelecky nadané. Ale neviem, tak som to preložila doslova. Nechcite vedieť, aké stránky mi to vygooglilo.)

"Čudné, ale zaujímavé, pokračuj, dieťa číslo tri, meno súhvezdia," naznačila Hermiona.

"Oh, naše tretie dieťa, tiež dievčatko, nemusí mať meno po súhvezdí. Myslím, že by si jej mala dať meno ty. Bude veľmi bystrá, ako ty, ale bude vyzerať viacej ako ja. Ako ju pomenujeme, Hermiona?" spýtal sa Draco.

Hermiona bola chvíľu ticho. Pozrel sa na ňu; aby sa uistil, či nezaspala. "Nechcem, aby sa cítila odstrčená, takže si myslím, že tiež potrebuje meno po súhvezdí. Možno Ara alebo Carina. Hydra by tiež bolo pekné meno. Najviac sa mi páči Carina. Je súčasťou Heavently Water Family of Constellations. (PP: súhvezdie Carina sa volá Kýl (česky Lodní Kýl) a je súčasťou súhvezdia Lode Argo. Argo bola loď, ktorou sa argonauti s Jásonom plavili po zlaté rúno. To súhvezdie bolo také veľké, že ho nakoniec rozdelili a ďalšími časťami sú Korma, Plachty a Kompas. Nachádza sa na južnej pologuli. Je kýl trup lode alebo nie? Doslovný preklad anglického názvu je nebeská vodná rodina súhvezdí.)

"Oh, moja, ty si moja vlastná malá encyklopédia, však Hermiona?" pobozkal ju na vrch hlavy. "Dobre, Carina sa mi páči. Naše posledné dieťa bude chlapec. Aké meno by sme mali vybrať pre nášho rozmaznaného najmladšieho?" spýtal sa Draco a pohladil ju po vlasoch.

"Buď Leo alebo Orion," povedala, ale potom sa zrazu prebrala a povedala, "mohli by sme mu dať meno Lupin. Existuje súhvezdie menom Lupus, čo je skoro ako Lupin." Zamračil sa.

"Existuje súhvezdie Norma a po ňom dieťa nepomenujeme. Nie, žiadne meno, ktoré znie ako vlkodlak. Myslím, že sa mi páči Leo."

"Aj mne sa páči Leo," súhlasila. Potom znova zívla.

"Si ospalá?" spýtal sa.

"Tak strašne, ale nechcem spať, pretože nechcem stratiť ani jednu chvíľku s tebou," priznala.

Skutočne sa na nej zasmial a povedal, "poviem ti už po tretí raz za túto noc hovorím; si hlupáčik. Máme na to, aby sme boli spolu, celý zvyšok našich životov. Takže choď spať. Ja tu ráno budem. Sľubujem."


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 25 (Hodnotenie: 1)
Od: Maenea - 15.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Dvě kapitoly oblíbené povídky zaráz? Já sním...a je to opravdu krásný sen :-)
Díky, kapitola 26.

Re: Kapitola 25 (Hodnotenie: 0)
Od: gama - 15.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Jimmi ty jsi neuveritelna:-))Normalne jsi poklad a ten preklad je proste nadherny!Jo a s tim googlem jsi me velice pobavila:-)
Ďalšia kapitola.

Ahoj Jimmi,
omlouvám se, že jsem už tak dlohu nepřidalal komentík, promiň.
Mám toho teď nějak moc.
Strašně ti děkuji za úžasný překlad. Je to super povídka, moc se mi líbí ta myšlenka jednoho dne. Je to paráda.
Měj se hezky a doufám, že už jsi zdravá :-D
Aj ja strašne moc ďakujem. Ďalšia kapitola.

Re: Kapitola 25 (Hodnotenie: 0)
Od: Mirielka - 16.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Teda Jimmi klobouk dolů. Další kapču jsem nečekala, ale takovéhle překvápko je fakt super. Díky
Aj ja strašne moc ďakujem. Ďalšia kapitola.

Re: Kapitola 25 (Hodnotenie: 1)
Od: gama - 16.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Ježiš pardon za tu spoustu komentářů. Asi se mi zbláznil počítač:-(
Neva, už je som to opravila. A ďakujem. AFP musí počkať, je to tak zamotané, že neviem kto je kto. Musím chvíľu počkať.

Re: Kapitola 25 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 16.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
jáj kdybych tohle věděla... xD jsem včera vypla komp hned jak jsem dočetla kapču a šla spát :-D Ale i tak díky, Jimmi. Byla to překrásná kapitola a jsem zvědavá co bude teď. Kolik že kapitol to ještě zbývá??
Aj ja strašne moc ďakujem. Ďalšia kapitola. Inak tých kapitol je 42.

Re: Kapitola 25 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 16.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
tak toto bolo nádherné a vynikajúce. normálne si mi prekladom zdvihla náladu, čo sa dnes nepodarilo nikomu... patrí ti veľká vďaka jimmi.
Aj ja strašne moc ďakujem. Ďalšia kapitola. Na mňa to pôsobí rovnako, preto sa od toho nemôžem utrhnúť. Autorka teraz píše jednu strašne depresívnu a smutnú poviedku, ale je krásna, ako inak a dúfam, že dobre skončí, ale táto ma vždy dostane naspäť do nálady.

Re: Kapitola 25 (Hodnotenie: 0)
Od: maginy - 16.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
ahojte vsetci =) ...... jimmi mozno si ani neviesh predstavit aky som dneksa mala tazky den a potom ked som si zapla net a s malou dusickou som sa kukla na tvoju stranku moje srdce skoro dostalo infakrkt uvidela som 2 kapitoly mojej milovanej poviedky a hned ked som si ich precitaala bolo mi ovela lepsie vidis ty viesh ludi normalne aj liecit =)) ......joj co mi je tam po chybach jimmi hlavne z tu nieco je a je to uzasne ako vzdy ved jimmi ti ISTI =))) diiiiiky moc este raz
To bol nádherný komentár. Ďakujem. Už je tu ďalšia. Tá poviedka je proste úžasná a... Nejako ma robí šťastnejšou, keď ju prekladám.

Re: Kapitola 25 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 18.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Jsem dojatá...hormony asi dělají své, ale ta povídka za to může nejvíc. Bylo to krásné, povzbuzující...inspirující (možná)....prostě dokonalé.
Díky Jimmy
PS:...apropo, ony tam byly nějaké chyby?????ani jsem si nevšimla

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED