archiv.hpkizi.sk
Kapitola 24
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 15.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Moje poďakovanie. Vy viete komu.



Kapitola 24

Hermiona sedela na Ginninej posteli, oči zatvorené a ruka natiahnutá. Nemyslela si, že Draco pre ňu skutočne niečo má, ale spolupracovala. Čakala, a čakala, a nakoniec otvorila jedno oko a potom aj druhé. Kam do pekla šiel? Postavila sa a povedala, "Draco?" Prešla k dverám, otvorila ich, nakukla do chodby a dôverne, ale o to viac naliehajúco, zašepkala: "Draco?" Prešla k izbe dvojičiek a otvorila dvere. Ani náznak, že by tam bol. Prešla ku kúpeľni, zaklopala na dvere a povedala, "Draco, si tam?"

Dvere sa otvorili, ale stál tam Charlie v uteráku a riekol, "prepáč, zlatko, ale nie je tu. Možno je na prízemí." Zatvoril dvere a Hermiona chvíľu stála na chodbe a mračila sa. Zbehla dole schodmi a uvidela Harryho a Ginny muchlovať sa na gauči. (PP: make out je aj mať pomer, ale to sa mi zdalo príliš)

"Takže oni sa môžu muchlovať a ja nie?" spýtala sa v duchu. Pomysleli by ste si, že nie sú manželia. Vrátila sa do kuchyne a otvorila zadné dvere. Priložila nos tesne na sieťové dvere a potichu povedala, "Draco Malfoy, si tam vonku?" Zatvorila, zamkla dvere a oprela sa o pracovnú dosku. Spravila niečo zle? Prečo by takto odišiel? Pomyslela si, že toto vôbec nebol príjemný darček.

Pomaly sa vliekla nazad na poschodie, otvorila dvere do Ginninej starej izby a vykríkla.

"Ticho, Grangerová, zobudíš celý dom!" povedal Draco. Sedel na posteli, nohy prekrížené a v ruke mal malú bielu krabičku.

"Vystrašil si ma!" povedala s rukou na hrudi. "Kde si bol?" spýtala sa, viac než len trochu vyvedená z miery.

"Kde si bola ty? To je otázka. Povedal som ti, aby si zatvorila oči, natiahla ruku a že ti dám darček, a keď som sa vrátil aj s darčekom, bola si preč," vysvetľoval.

Posadila sa vedľa neho a povedala, "nuž, Malfoy, pánabeka, nemala som tušenia, že budeš preč celú večnosť."

"Trochu prehnané, pretože si myslím, že som bol preč štyri a pol minúty," povedal.

"Nie, bolo to dobrých desať minúť," hádala sa.

"Dovoľujem si nesúhlasiť, bolo to päť minúť, maximálne," nedal sa.

"Nech je po tvojom, podstatné je, že som si myslela, že sa nevrátiš. Myslela som si, že si odišiel," riekla. Vo svojej hrudi pocítila zovretie a hlas sa jej zasekol v hrdle.

"Nikdy by som ťa takto neopustil," povedal, sám teraz trošku vytočený. Ale bol rozčúlený na ňu. Ako si mohla myslieť, že by ju len tak opustil? Pripusťme, že sa naozaj vzájomne nepoznali, ale neosvedčil sa pred ňou za posledných dvanásť hodín? Dobre, dvanásť hodín nie je dosť dlhý čas, aby sa niečo prejavilo, ale aj tak. "Je mi to ľúto, Grangerová," nakoniec priznal a ľúto mu to bolo.

Nevedela, čo povedať, takže sa na neho pozrela a on sa díval na malú krabičku vo svojej dlani a prehadzoval si ju z jednej ruky do druhej. "To je pre mňa?" spýtala sa.

"Môže byť, ak to ešte stále chceš," povedal.

"Chcem. Nikdy neodmietnem darček," odvetila.

"Budem na to pamätať a dnes v noci, keď prídem k tebe omotaný len veľkou mašľou a ničím iným, tak ti pripomeniem, že si povedala, že nikdy neodmietaš darčeky," povedal so smiechom.

"Ak budeš mať len mašľu, kde bude uviazaná?" spýtala sa.

"Máš hriešne myšlienky ty bezočivé dievčisko," povedal. "Bude to samolepiaca mašľa a bude prilepená uprostred mojej hrude." Hermiona sa smiala tak silno až fŕkala. "To je to fŕkanie, čo mám tak veľmi rád," riekol. "Teraz si otvor svoj darček." Začal jej podávať ten darček, ale potom ho stiahol preč a povedal, "pamätaj, bolo to na poslednú chvíľu, takže nesplní tvoje očakávania." Začal jej ho opäť podávať, len aby zavrel znova svoju päsť.

"Tak to ukáž a daj mi môj darček," vyprskla.

"Ešte jedna poznámka," odvetil. "Toto je úžasná udalosť, takže si na toto láskavo spomeň, keď budeš stará a šedivá a ja ťa opustím pre oveľa mladší model. Pamätaj si, že som ti raz dal báječný darček na naše prvé výročie."

"Daj mi môj darček," povedala a položila natiahnutú ruku do jeho lona. Začal jej dávať darček do rúk, ale stiahol ho naspäť po tretí raz. "Ty blbec!" zasyčala. Otočila sa a skočila na neho, zrazila ho na chrbát. Rozkročila sa nad jeho hruďou, keď sa natiahol na posteli a položila mu ruky na plecia. "Daj mi okamžite môj darček alebo znášaj následky!"

"Musím povedať ešte jednu vec!" povedal. "Chlapče, Grangerová, tvoj nedostatok sily je žalostný. Uvedomuješ si, že by som ťa okamžite mohol zo seba zhodiť, že?"

"Oh, áno, skús to," povedala, sklonila sa, jej nos sa dotýkal jeho.

"Skúsil by som, ale táto poloha sa mi páči. Vždy som si myslel, že budeš v posteli agresívna a dokonca som si ťa predstavoval, že si hore," povedal, hrubo. Objal ju rukami okolo pása.

Pobozkala ho na nose, "daj," bozkala ho na líce, "mi," bozkala ho na druhé líce, "môj," bozk na čelo, "prekliaty," pobozkala ho na pery, "darček," pobozkala ho na bradu, "hneď," vrátila sa k perám.

"Bože, Grangerová, milujem túto tvoju násilnícku stránku. Nikdy ti nedám ten darček," povedal.

Zliezla z neho, aby si vedľa neho ľahla, oprela sa na lakti a povedala, "ja už ho ani nechcem."

Podržal jej tú krabičku pred nosom, zamával sem a tam a odvetil, "je to skutočne dobré. Bude sa ti naozaj páčiť, hoci to nie je žiadny biely kamienok."

Zamračila sa a posadila sa. "Viem, že to bolo hlúpe. Je mi to ľúto; bol to len momentálny nápad dať ti ho. Nič to neznamená," povedala. Vyletela z postele, prešla k dverám a načiahla sa po kľučke. Rýchlo vyliezol a postavil sa pred ňu, takže nemohla odísť.  Dal jej ruku preč z kľučky.

Priložil svoju ruku na jej líce a pohladil ju jemne ako pierkom. Nechal svoju ruku na jej krku. Tvárila sa dotknuto. "Milujem ten kamienok, Grangerová. Nežartujem. Tvoj príbeh a tvoj pocity spojené s tým darom pre mňa znamenajú ešte viac. Nepohŕdal som ním, keď som povedal, že to, čo mám pre teba ja, nie je také dobré ako tvoj kameň. Chcel som tým povedať iné. Môj nie je taký dobrý. V skutočnosti ho tvoj kamienok zatieni. Vlastne som takmer v rozpakoch, aby som ti ho dal a myslím to úprimne." Naklonil sa smerom k jej a oprel svoje čelo o jej. Jeho ruka prešla po jej ramene a zovrela jej ruku. Viedol ju späť k posteli.

Znova sa posadili, bok pri boku, a on povedal, "Začnime od začiatku. Zatvor oči a natiahni ruku." Urobila ako žiadal. Vložil malú bielu krabičku do jej ruky. Otvorila oči a odkryla vrchnák. Predtým než sa pozrela do krabičky, pozrela sa ešte raz na neho. Vo vnútri bol strieborný náramok s jedným príveskom. Príveskom bola diamantová slza, ktorá iskrila a leskla sa, keď ho zdvihla, aby si ho prezrela.

"Je nádherný," povedala. Bol. Bol úchvatný. "Ale to je príliš. Je pravý?"

Zasmial sa a povedal, "čo myslíš?"

"Malfoy, ak je toto skutočný diamant, potom je to priveľa. Je to príliš drahé. Kde si ho vôbec zohnal?" spýtala sa.

"Starajme sa len o jednu vec naraz," povedal, "po prvé, je pravý, ale nestál ma ani cent, pretože som ho zdedil. Po druhé, nuž nie je žiadne po druhé, pretože tá jedna veta vysvetlila všetko. Chcem, aby si ho mala. Vždy som mal v pláne dať ho žene, s ktorou mám v úmysle sa oženiť a to si ty."

Pozrela sa ešte raz na ten náramok a potom povedala, "skutočne si ma chceš vziať? Po jednom dni?"

"Povedal som ti po koľkej, tretej či štvrtej hodine, že si ťa chcem vziať, tak prečo by som to cítil inak neskôr, skoro po trinástich hodinách?" spýtal sa.

"Malfoy, ja nemám slov," povedala.

"Všetko je niekedy po prvý raz," uškrnul sa. Opätovala mu úsmev a natiahla svoje zápästie. Zobral jej náramok z ruky a založil na ponúknuté zápästie. Zobral jej ruku do svojej a pobozkal zľahka jej zápästie.

"Aj ja si ťa chcem vziať." Zobrala ho za ruku a stisla ho.

"Vieš, čo si myslím, že bude perfektné?" spýtal sa.

"To je ťažko pri tebe odhadnúť," riekla.

Podivne sa na ňu pozrel a odvetil, "urazil by som sa, ale máš pravdu. To, čo si myslím, že by sme sa mali vziať oddnes do jedného roka. Nuž, nie oddnes, pretože je zajtra, ale myslel som odvčera."

"Znieš unavene, pretože hovoríš z cesty, ale myslím, že je to báječný plán. Do jedného roka od začiatku nášho vzťahu sa zoberieme," povedala.

"Radšej by sme mali mať predtým sex, inak, prisahám, sa ten náramok vráti rovno ku mne!" povedal, postavil sa a pritiahol ju k sebe. tesne ju pritlačil ku stene a oprel o ňu svoje telo. "Rozumieš mojim podmienkam, Grangerová?"

"Viac než len rozumiem, myslím, že môžem 'cítiť' tvoju istotu, Malfoy," žartovala. Pritlačil sa silnejšie k nej a vložil svoje stehno medzi jej nohy. Prirazil svojej ústa na jej, pobozkal ju zanietene, a rozpálene, a bezmyšlienkovite, ktoré zatriaslo jej vnútrom. Jeho ruky prešli po jej tele, po pyžame a jej sa podlomili kolená. Odtiahol svoje pery od jej, ale jeho telo zostalo pritlačené na ňu a držalo ju vzpriamene. Zakusla si do spodnej pery, jej ruky na jeho pleciach, jej dych nepravidelný. Tiež dýchal trhane.

Ozvalo sa zaklopanie na dvere. Položil hlavu na jej plece a zasyčal, "prisahám, ak je to Potter, určite ho zabijem."

"Ja tiež," povedala. Objala ho rukami okolo krku a predklonila sa pre ďalší bozk. Vyhovel jej. Ďalšie zaklopanie.

"Hermiona?" Bol to Charlie. "Už si našla Draca?"

"Áno, Charlie, vďaka," zasmiala sa. Draco pokračoval v bozkávaní jej krku. Jeho pery prešli k jej kľúčnej kosti. "Oh," povedala.

"Čože?" spýtal sa Charlie.

"Nič, choď do postele," povedala ostro.

Charlie sa vonku na chodbe zasmial a povedal, "dobrú noc, Hermiona, dobrú noc, Draco." Prešiel do svojej izby a zatvoril dvere, celú cestu sa smial.

Potiahol svoj jazyk pozdĺž jej odhalenej pokožke krku. Nadvihol ju, takže bola niekoľko palcov nad zemou. Rukami ju objímal okolo pása a prešiel s ňou k posteli. Celú cestu ju stále bozkával. Položil jej nohy na zem a jemne ju zatlačil, aby spadla chrbtom na posteľ. Jeho výraz bol pre ňu nový. Nevedela, čo to znamená, ale mohla to odhadnúť. Oprel sa jedným kolenom o posteľ a pozrel sa na ňu.

Jej vlasy, rozprestreté okolo jej hlavy, zvýrazňovali jej nádhernú tvár, ktorá bola začervenaná a rozpálená. Jedna jeho ruka bola nad jej hlavou, druhá odpočívala na jej bruchu. Jej nohy, ktoré celý deň obdivoval, boli roztiahnuté pred ním. Pomyslel si, že vyzerá ako dar od bohov. Neodvážil sa položiť na posteľ s ňou viac než jedno koleno, pretože by nebol schopný dodržať svoj sľub, že bude dnes v noci dobrý. Špičkami svojich prstov sa dotkol jedného stehna, zľahka, tak zľahka, že si to možno len predstavovala. Tými istými prstami prešiel po jej nohe ku kolenu a potom k lýtku.

"Si nádherná. Vieš ako veľmi ťa chcem a túžim po tebe? spýtal sa. Pozrel sa znova na jej tvár a položil jednu ruku z každej strany jej hlavy. Nechal ruky vzpriamene, udržoval svoje telo tak ďaleko od nej ako len mohol. Pozrel sa na ňu zblízka a povedal, "nuž, vieš to?"


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 24 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 15.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Hihi líbí se mi jak autorka dokázala vystihnout cosi, co bych nejspíš papsala jako: "nedostatek soukromí ve velké rodině" Je pěkné jak je pořád někdo vyrušuje :-D jsem zvědavá co se bude ještě dít do rána :o)
Já Tobě děkuji, Jimmi...
Prekvapko! A ďakujem. Jimmi

Re: Kapitola 24 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 15.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
olalala!!! vyzerá to tak že dlho očakávaná kapitola už konečne príde! normálne sa teším, ako bude ich vzťah pokračovať potom... veľa šťastia s prekladom a vďaka.
Prekvapko! A ďakujem. Jimmi

Re: Kapitola 24 (Hodnotenie: 0)
Od: Mirielka - 15.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Díky za další super kapču. U téhle povídky se vždycky skvěle pobavím. Už se těším, jak bude pokračovat jejich vztah. Díky za překlad Jimmi
Prekvapko! A ďakujem. Jimmi

Re: Kapitola 24 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 18.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
UFFFF, ke čtení jsem se dostala až dnes - pátek hluboká noc - ale aspoň si přečtu tři kapitoly naráz......
...ale nevím nevím, jak mi bude z toho sexuelního napětí, které z celé kapitoly jenom odkapává :-DDDDD

Jimmy opět krásný překlad, díky za něj a s vervou do dalších, ať toho do porodu stihnu co nejvíc (předpokládám, že pak už to bude o dost horší s časem :-DDDDDD )

Takže ještě jednou DÍKY DÍKY DÍKY

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED