archiv.hpkizi.sk
Kapitola 23
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 13.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Dnes som sa bavila. Ďakujem všetkým za komentáre a povzbudivé slová. Ak vás niečo napadné k tým častiam, ktoré som nevedela, kľudne dajte vedieť. Veď už to poznáte.Kapitola 23

Hermiona sa zasmiala a povedala, "ako sme preskočili z rande, ktorým bolo číslo 32 alebo tak, k našim medovým týždňom? (PP: líbanky) A kde zostalo naše zasnúbenie? Čo sa prihodilo našej svadbe?" Viedla ho ku kuchynskému stolu a odrezala mu kúsok torty.

"O čom sa vy dvaja bavíte?" spýtal sa Harry.

"Oh, Malfoy má teóriu o tom, že tento deň je akýsi druh 'zrýchleného chodenia'. Každá hodina, každá udalosť sa považuje za rande a naposledy, čo som počula, sme boli asi na 32. rande 32 teraz sme zrazu na našich medových týždňoch," snažila sa vysvetliť Hermiona.

Všetci sa tvárili rozpačito. Nakoniec Harry povedal, „v tomto dome pre vás dvoch nebudú žiadne medové týždne.“

"Oh, Harry, to je len analógia," vysvetľovala Hermiona. "Každá vec, ktorú sme dnes urobili, náš prvý bozk, naša prvá hádka atď, všetko je prepojené s nejakým 'rande'. Napríklad, prvé rande, spoznali sme jeden druhého, druhé rande, laškovanie, tretie rande, bozkávanie sa a držanie sa za ruky a tak ďalej."

Ginny sa predklonila s vidličkou v ruke, namierila od Draca smerom k Hermione a povedala, "a ak je táto teória pravdivá a Malfoy tvrdí, že ste na svojich medovýchn týždňoch, potom čo ste vy dvaja pre pánajána robili na poschodí, aby sa to vyrovnalo svadobnej noci?"

George a Charlie sa obaja zachichúňali, Draco stále jedol svoj koláč, Harry sa uprene pozeral na svoju priateľku a povedal, "áno, čo ste vy dvaja spolu robili v kúpeľni na poschodí?"

Percy sa postavil a povedal, "myslím, že práve teraz je vhodné ísť domov. Vrátim sa zajtra na raňajky." Hermiona bola rada za Percyho prerušenie. Postavila sa, aby si zobrala pohár mlieka. Keď sa vrátila k stolu, dúfala, že všetci už budú mať novú tému. Mýlila sa. Hermiona sa posadila, pila svoje mlieko a pokúšala sa ignorovať ich pohľady. Draco konečne zdvihol oči od svojej torty a povedal, "pre Merlina, nič sa hore nestalo, pretože prekliaty Potter nás prerušil skôr tá dobrá vec začala." (PP: before the good stuff startedstuff má toľko významov, jeden z nich dokonca súložiť, ja osobne by som dala – mecheche, ale netrúfla som si.)

Hermiona na neho zazrela a povedala, posmešne, "jéj, vďaka ti, Malfoy."

"Kedykoľvek, miláčik," povedal. Vrátil sa späť k svojmu koláču. Hermiona pokrútila hlavou.

Ginny sa zasmiala a povedala, "môžeš za to viniť len samu seba, podľa všetkého si sa vydala za hlupáka. Bavte sa na svojich medových týždňoch. Ak nikto na chvíľu nepotrebuje kúpeľňu," pozrela sa na Draca a Hermionu, "idem sa okúpať."

Vyšla nahor a celú cestu sa smiala. George a Charlie si zobrali svoj koláč do obývačky. Harry sa tiež postavil a povedal, "nezabudni, Malfoy, sú to len predstierané medové týždne."

Draco si nabral na vidličku kus polevy a vrhol ňou na Harryho. Našťastie pre Harryho, ten už otočený, aby vyšiel z miestnosti a pridal sa k ostatným mužom v obývačke.

"Choď do vyčistiť," prikázala Hermiona.

"Pche," povedal Draco, keď sa postavil, aby vyčistil polevu z podlahy. "Myslím, že medové týždne skončili a teraz začína nudné omieľanie. (PP: the harping begins, je to idiom: tedious dwelling on a subject = nudné rozprávanie o predmete, harp je harfa, možno je to brnkať na nervy, netuším).

"To nebolo pekné," našpúlila ústa Hermiona. Napodobnila ho, ako to urobil predtým, a hodila oblúkom na neho veľkú kopu polevy. Trafila ho do zadnej časti hlavy, keď bol tvárou k drezu, kde chcel dostať utierku na riad.

Hermiona sa zasmiala, sama sebou dosť potešená, a povedala, "nemôžem uveriť, že som ťa trafila. Až tak ďaleko. Bolo to dosť impozantné, keď to mám sama zhodnotiť."

Zdvihol ruku k zadnej časti svojej hlavy a povedal, "moje vlasy, Grangerová. MOJE VLASY!" Zobral utierku a vyčistil si z vlasov polevu. Potom sa zohol a utrel podlahu. Sadol si oproti nej a pretože už svoj koláč zjedol, zobral jej tanier a povedal, "nedostaneš žiaden koláč, ty nevychované dievčisko, nechceme, aby si stučnela."

"Hej, nie som tučná. Daj mi môj koláč," natiahla ruku. Zdvihol jej tanier, zvrtol ho hore dnom, položil na jej ruku, takže poleva jej ju teraz zamazala.

"Draco, dnes už sme mali tortovú vojnu, v ktorej som mala koláč na sebe namiesto toho, aby som ho zjedla. Nemôžem ho prosím tentoraz proste zjesť?" spýtala sa. Postavila sa, aby si umyla ruku. Prišiel za ňu, keď si v dreze umývala ruky. Obdivoval jej pekný okrúhly zadok a dlhé opálené nohy. Neskôr bude musieť poďakovať 'ryšavke', že prinútila Hermionu obliecť si také pekné pyžamo.

Urobil krok bližšie a keď sa zvrtla dokola, vrazila rovno do neho. "Oh, prepáč, Draco."

"Nič ťa neospravedlní, Grangerová," usmial sa. Načiahol sa k miestu, kde na pracovnej doske bola torta a strčil svoj prst do polevy. Priložil ho blízko jej úst a povedal, "na, chcem sa uistiť, že tentoraz ten koláč ochutnáš."

Hľadela na neho chvíľu, ale potom chytila oboma rukami jeho ruku a začala lízať koniec jeho prsta. Krútila jazykom okolo špičky a olizovala sladkú maškrtu. Zatvorila oči, keď olizla chrbát jeho prsta, potom sa znova otočila okolo špičky a potom olízala smerom nadol prednú časť toho prstu. Otvorila oči a všimla si jeho zakrývanú túžbu. Vložila si znova do úst celý jeho prst, a silno vcucla, takže sa jej prehĺbili líca. Keď ten prst vyťahovala zo svojich úst, pomaly, tak pomaly, znova zatvorila oči. Tentoraz zaškrabla zubami o jeho kožu a keď skončila, nechala jeho ruku medzi svojimi rukami a povedala, "mňam." Urobila to isté už predtým, v záhrade, počas ich 'koláčovej vojny', ale tentoraz to znamenalo viac. Chcela ho vyburcovať. Fungovalo to.

"Si zlá," bleskol po nej pohľadom. Vytiahol svoju ruku z jej. Bol tak naplnený túžbou, že bolo treba každú uncu jeho rozhodnosti v každom vlákne jeho bytia, aby si ju nezobral priamo tam na vrchu kuchynskej dosky.

"Prečo som zlá?" spýtala sa, nevinne. "Oh, viem, tebe som nič neponúkla." Trochu sa otočila a nabrala si na ukazovák veľkú dávku polevy. "Na, Draco, okoštuj,"

Obzrel sa doľava a potom doprava. Mal pocit akoby sa 'skrýval' kvôli tomu, čo robia, ako keby ich mohli kedykoľvek prichytiť. Bolo mu to jedno. Chytil ju za ruku a priložil svoj jazyk na spodok jej prsta, potiahol nahor, pomaly ku špičke. Prešiel na druhú stranu a rovnakým spôsobom olízal polevu z jej prsta. Skončil bozkom s otvorenými ústami na jej dlani. Olizol jej dlaň a potom pobozkal ruku z druhej strany. Na vrchu jej prsta bolo stále ešte trochu polevy, tak ju odobral svojím prstom a priložil jej ho na pery. Zašpinil polevou jej červené, zrelé pery skôr než ich zlízal svojim jazykom.

Obkresľoval svojim jazykom jej pery, zakrúžil dvakrát. Potom o krok cúvol, aby sa na ňu pozrel, predtým než sa naklonil späť a sladko ju pobozkal na pery.

"Bolo to dosť dobré," povedal, "nabudúce, keď budem mať koláč, určite ho zjem takto."

"Tiež si myslím, že to bolo chutné," povedala a pohla sa bližšie, ak to vôbec bolo možné. Objala ho rukami okolo krku a dodala, "priveľa cukru nás udrží hore celú noc. Mali by sme hneď prestať jesť."

"To je to, čo sme práve robili?" spýtal sa a pobozkal ju na líce. Svojím jazykom sa vrhol nabok a znova jej olizol spodnú peru. Vložil si jej peru medzi svoje zuby a jemne pohrýzol.

"Milujem ťa, Draco, nech to znie odo mňa akokoľvek čudne, pretože sme spolu len dvanásť hodín, naozaj to hovorím," povedala zrazu vážna. Pohla s rukami, ktoré mala na jeho krku a nechala ich odpočívať na jeho pleciach, keď si oprela tvár v ohybe jeho krku.

"Hej, Grangerová, povedala si dvanásť hodín?" spýtal sa.

Ukázala na hodiny na stene a povedala, "áno, je jedna hodina. Hostina začala o jednej, takže je to dvanásť hodín."

"Všetko najlepšie k výročiu, Miláčik," povedal, pritiahol si ju bližšie a pobozkal na ústa. Pokojne, zostal chvíľu visieť nad jej perami a potom ju pobozkal znova.

"Všetko najlepšie k výročiu, Láska." Opätovala mu úsmev.

Ginny vošla do kuchyne a povedala, "nenechajte sa rušiť; len si idem po trocha vody." Pretlačila sa popri nich, naplnila si pohár a povedala, "vráťte sa na svoje medové týždne, Miláčik a Láska." Uškŕňala sa celú cestu z kuchyne.

"V tomto dome nie sú žiadne tajomstvá, však," povedal Draco a posadil sa za stôl. Hermiona mu odtiahla ruku a posadila sa mu do lona.

"Nie, a steny sú tenké ako papier, takže naozaj sa dnes v noci musíme správať slušne. Mimochodom, nie si ešte unavený?" spýtala sa a položila mu ruku okolo krku.

"Vôbec nie, čo máš na mysli?" odpovedal.

"Chcem ti niečo ukázať." Znova sa postavila.

"Je to niečo, čo sa mi bude páčiť?" spýtal sa a chichúňal sa.

"Svoje nahé telo ti neukážem," povedala.

"Do pekla," pukol prstom. "Ale je mi jedno, čo iné uvidím."

Pokrútila hlavou a povedala, "fajn, nech je tak," a začala ísť hore schodmi. Poctivo ju nasledoval. Prešla k Ginninej posteli a posadila. Pripojil sa k nej. Chytila ho za ruku. "Chceš, aby som ti to ukázala alebo nie?"

"Áno, prosím," odpovedal.

Postavila sa a prešla k svojej kabelke. Znova sa vedľa neho posadila a povedala, "zavri oči a nastav ruku."

"Čím ďalej lepšie," povedal a zatvoril oči. Zacítil ako mu niečo žbnklo do ruky. Otvoril oči a v jeho ruke bol malý, okrúhly, biely, vyleštený kameň.

"Čo je to?" spýtal sa, pridržal si ho pri tvári, aby ho zblízka preskúmal. Vyzeral takmer akoby bol zo skla.

"Je to kameň, ktorý som našla, keď som bola dieťa. Mala som päť rokov a hrala sa som sa v predzáhradke. Môj otec na mňa zakričal, aby som sa vrátila bližšie k domu, pretože som bola blízko cesty. Zbadala som ten kameň v štrku na ceste a načiahla som sa poň. Skôr než som si to uvedomila, bol pri mne môj otec a zdvihol ma do náručia, presne v okamihu, keď sa po ceste prehnalo strašne rýchlo obrovské nákladné auto. Môj otec povedal, 'zachránil som ti život, moje dievčatko.' Potom sa ma spýtal, čo som robila na ulici. Ukázala som na tento kameň, a on ma zložil na kraj cesty a išiel mi poň. Podal mi ho a povedal, 'nič nestojí za to, aby si riskovala svoj život. Nechaj si ho a vždy si na to spomeň,' takže ho odvtedy mám. Zobrala som si ho dnes so sebou na svadbu, aby pri pripomenul, že nič nestojí za to, aby som kvôli tomu plakala, nič nestojí za to, aby som kvôli tomu riskovala svoj život. Ale dnes, namiesto malého bieleho kameňa, ktorý by mi to pripomínal, mám pocit, že si tam bol ty, aby si mi to pripomenul. Nahradil si mi môj malý biely kameň. Chcem ti ho dať, pretože ho už viac nepotrebujem." Po svojej reči sa cítila v rozpakoch, pretože on len otáčal ten kameň vo svojich prstoch, ale mračil sa pritom. Chmatla po ňom, aby mu ho zobrala z ruky, ale on zovrel ruku v päsť.

"Budem tu vždy, aby som ti pripomínal, aká si drahocenná a nikdy ti nedovolím riskovať tvoj život, sľubujem," povedal vážne. Vopchal si ten kamienok do vrecka, naklonil sa a pobozkal ju na líce.

"Pretože je čas na darčeky, mám jeden pre teba," povedal a postavil sa.

"Povedz mi to, Draco," povedala, prekrížila si nohy a civela na neho zo svojho trónu na posteli. Prešiel zavrieť a zamknúť dvere.

Vrátil sa k nej a povedal, "zatvor svoje oči a nastav ruku."


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 23 (Hodnotenie: 1)
Od: gama - 14.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Tahle povídka mě vážně baví. Díky Jimmi. Jo a gratuluji k dohodě s Leenou, tak má vypadat správná dělba práce;-)
Díky, leziem sem od rána a nikto nič. Potom mám obavy, že to asi bolo také hrozné. O to viac vďaka.
Re: Kapitola 23 (Hodnotenie: 1)
Od: gama - 14.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Neblázni, vždyť je to úžasné. Spíše si myslím, se nečekalo, že to tak rychle zvládneš, vzhledem k tvé pracovní zaneprázdněnosti:-) O to víc plus tobě:-)
Nebo jste lidi tak líní napsat pár komentů??
Nová kapitola. Ďakujem. Jimmi

Re: Kapitola 23 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 14.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
tak toto bola geniálna kapitola. pomaly celý čas som sa chichúňala... som zvedavá na ten darček...
Nová kapitola. Ďakujem. Jimmi

Re: Kapitola 23 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 14.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Neblázni, JImmi, jak si vůbec můžeš myslet, že je to hrozné...? Spíš jsem se až teď (17h) dostala domů ze školy, takže nebyl čas číst ani komentova, bohužel :( ale díky Tobě mám ted energii učení. Kdybych tu nic dneska nenašla, asi se na tu filozofii vybodnu xD ale teď mám tak dobrou náladu že mi ji ani žádný Empedokles či kdo nezkazí :o)
Nová kapitola. Ďakujem. Jimmi

Po návrate z rodička (18.15) ste ma ani vy nesklamali. Díky, také komentáre potrebujem, aby som dostala chuť na ďalšiu kapitolu. Buď pôjdem upratovať (po maľovaní) alebo prekladať. Musím zvoliť rozumný kompromis, aby to vyzeralo, že som niečo upratala, ale aj aby som stihla ďalšiu kapitolu. Potom dám vedieť. Ešte raz díky.

Re: Kapitola 23 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 14.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
...dneska bohužel jenom krátce, jsem zcela hotová.....moc krásná kapitolka, už se taky těším na ten dárek od Draca
četla jsem to až dnes - úterý v noci...včera jsme totiž byli koupit sedačku a museli jí složit - byla z IKEA....tedy ne, že bych ve svém stavu mohla něco tahat, ale radila jsem, seč mi síly stačily a ke čtení jsem se ani nedostala :-D
Jimmy díky, krásná vzpruha to byla
Nová kapitola. Ďakujem. Jimmi

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED