archiv.hpkizi.sk
Kapitola 21
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 07.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

No môžete hádať, kto to na konci bol. Je len jedna osoba s touto schopnosťou.Kapitola 21

"Nemôžem uveriť, že je tento deň skutočný," povedal, keď ju pri svojej tvári držal za ruky dlaňami nahor. Pobozkal ju na jednu dlaň a potom na druhú. Pustil jej ľavú ruku, ale pevne držal pravú. "Poďme do domu po môj plášť, pretože ti je zima." Kráčali nazad k oslavujúcim, teraz už v klesajúcom počte. Pán Weasley sedel v neďalekom kresle, s nohami na druhom a nahlas chrápal. Pani Weasleyová a Ginny upratovali kuchyňu. Bill so svojou rodinou už odišiel. Charlie a George skladali stoličky, samozrejme, že s mágiou, a Percy práve niesol do domu množstvo jedla.

"Zdá sa, že hostina skončila," povedala vážne Hermiona.

"Áno, zdá sa," súhlasil. Prešiel k stoličke, na ktorú odložil svoj kabát, keď prvý raz prišli do domu a povedal, "stále potrebuješ môj kabát?"

"Nie, poďme dovnútra," povedala.

Vo vnútri bol Harry a počúval rádio. Už sa prezliekol zo smokingu a teraz mal na sebe džínsy a tričko. Zbadal tých dvoch prechádzať cez kuchyňu, keď boli na ceste do obývacej izby. Draco odhodil svoj kabát na podnožku a postavil sa ku kozubu, cítil sa trošku nevhodne. Harry poklepal miesto pri sebe na gauči a povedal, "poď sa ku pripojiť, Hermiona."

Pozrela sa na Draca, došlo jej ako trápne sa cíti, a povedala, "myslím, že na chvíľu pôjdem von na prednú verandu. Draco, ideš?" Zdvihol svoj kabát a položil jej ho na plecia. Usmial sa a chytil sa ju za ruku. Vyšli prednými dverami, nechali sieťové dvere so zavŕzganím a tresknutím zabuchnúť.

Hermiona sa oprela o zábradlie verandy. Posadil sa na zábradlie vedľa nej. Presunula sa tak, aby bola medzi jeho nohami. Objal ju rukami okolo ramien. Špásovne sa správala tak, akoby ho chcela zhodiť, takže ju špásovne pevne chytil. (PP: český preklad je laškovat, nie som si istá slovenským)

Keď sa vyrovnal, pritiahol si ju bližšie a ona objala jeho hruď. Slová sa zdali zbytočné a vonkoncom nepotrebné, pretože položila tvár na jeho srdce a on ju pobozkal na vlasy. Vážne si boli vzájomne tak 'blízko' len za niečo viac než desať hodín? Pripadalo to ako večnosť.

Zatvorila oči a odmietala ich otvoriť pre prípad, že by zmizol. Pozrel sa jej na tvár a spýtal sa, "spíš?"

"Vôbec nie," odpovedala.

"Naozaj?"

"Dobre, tak trošku," otvorila oči a uškrnula sa. "Mám rada tvoj kabát. Cítiť ho ako teba."

"Vravíš, že ma cítiť?" uškrnul sa, zoskočil zo zábradlia, ale stále ju objímal.

"Nepovedala som, že je to zlá vôňa," pokračovala a pričuchla ku skutočnej osobe. Znova zatvorila oči, keď sa spolu s ňou knísal sem a tam. "Máš veľa skrytých kvalít, ktoré sa mi dnes odhalili."

"Prezraď, " povedal a trošku ju od seba odtlačil. Tentoraz sa presunula tak, že teraz ona sedela na zábradlí. Jeho pliec sa pevne držala ako opory.

"Dobre, prvá vec, nevedela som, že máš taký báječný zmysel pre humor," povedala.

"Som rodený komediant," povedal s kamennou tvárou.

Usmiala sa a povedala, "a tiež som nevedela, že by si mohol byť taký pozorný a okúzľujúci."

Draco povedal, "priznávam, toto sú aj pre mňa samotného dve z mojich obľúbených kvalít."

"Potom je tu tvoja skromnosť," žartovala.

"Som skromný až príliš," povedal.

"Dobre vyzeráš," povedala.

"To by si už mala vedieť," vtipkoval.

"Si bystrý," dodala.

"Najvzrušujúcejšia časť muža je jeho myseľ," povedal a zachichotal sa na vlastných slovách. "Prepáč, toto som nedokázal vysloviť s vážnou tvárou."

"Si nápomocný a láskavý," povedala potichu.

"Toto sú pre mňa ľahké veci, aspoň k tebe," povedal, zohol trochu hlavu, aby ulovil jej pery v rýchlom bozku. "Čo ešte, Hermiona?"

Naklonila sa dopredu a spočinula celou svojou váhou na jeho tele. Keď sa pritlačil bližšie, jej ruky ho pevne objímali okolo krku, takže sa jej nohy trocha oddelili a jeho telo sa oprelo o drevené zábradlie a jej hruď. Ich líca sa dotkli. Mohla by zostať v jemnom zákutí jeho objatia po zvyšok svojho života. Znova sa spýtal, "ešte niečo iné, Hermiona?"

"Toto. Už len toto. To, že som blízko pri tebe, to, že ma držíš, to, že ma objímaš. Nikdy v celom svojom živote som sa necítila bezpečnejšie než sa cítim v tejto chvíli s tvojimi rukami okolo môjho tela. Ty si jediný dôvod, vďaka ktorému som dokázala prejsť týmto dňom, Draco Malfoy, a ja ti ďakujem z hĺbky môjho srdca." Odtiahla od neho svoju tvár, aby videla ako sa tvári. Neusmieval sa. Čo to znamenalo?

Chcela sa ho spýtať, keď ju znova napadli jeho pery so zúrivosťou, ktorej sa musela podrobovať celý ten deň. Pobozkal ju s toľkou vášňou, o ktorej ani nevedela, že existuje. Vošiel do nej jazykom, kým svoje ruky zaboril do jej vlasov. Jej ruky sa presunuli z jeho pliec k jeho hrudi. Jeho ruky opustili jej vlasy, jedna zostala na jej nohe, ale druhá vkĺzla pod jeho kabát, ktorý mala stále na sebe. Rukou šmátral po jej prsníku, keď sa stalo nepredstaviteľné; začala sa šmýkať zo zábradlia verandy. Už viac nepodopieral jej váhu a ani ona, a len čo jeho ruky opustili jej chrbát, aby prešli na predok, stratila rovnováhu a začala sa šmýkať. Zachytil klopy svojho kabáta presne včas. Zachránil ju pred ošklivým pádom. Obaja sa smiali nad tým, čo sa mohlo stať a on ju objal okolo pása a položil nohami na zem.

"Si taká nemotorná," obvinil ju.

"To bola tvoja chyba," pleskla ho po hrudi.

"To ťažko," povedal.

"Keby si sa nepokúšal ma ohmatávať, potom by som skoro nespadla," vysvetľovala, keď kráčala nazad k predným dverám.

"Ohmatávať ťa?" spýtal sa s posmešnom mrzutosťou. "V skutočnosti som kontroloval svoje vrecká, aby som sa presvedčil, či si mi neukradla peňaženku,"

Nevraživo sa na neho pozrela, ale zobrala ho za ruku a viedla ho nazad dovnútra.

"Draco, drahý, nechcel by si, aby ti George našiel niečo, čo by si si mohol obliecť na spanie?" spýtala sa pani Weasleyová.

"Spávam nahý," povedal Draco pokojne. Všetci sa zachichúňali, až na Hermionu, ktorej tvár sa zmenila na červenú a pani Weasleyovú, ktorá sa tiež začervenala.

"Fajn, nuž, Hermiona, chceš aby ti Ginny niečo našla, drahá?" spýtala sa pani Weasleyová.

"Áno, to by bolo milé, chcela by som sa zbaviť týchto šiat," povedala Hermiona.

"Aj ja by som ju chcel tých šiat zbaviť," povedal Draco, keď sa naklonil k Georgovi. George sa zasmial. Harry, ktorý to tiež začul, takmer Draca prebodol pohľadom.

Hermiona a Ginny vyšli na poschodie. Ginny povedala, "budeš v mojej starej izbe. Harry a ja sa natiahneme v obývačke a Charlie a George budú v Charlieho a Billovej starej izbe."

"Kde bude Draco?" spýtala sa Hermiona.

"Cez chodbu oproti tebe, v izbe dvojičiek," povedala Ginny so zábleskom v očiach, keď viedla Hermionu do svojej starej izby.

"A čo Ronova stará izba? Prečo tam nikto nezostane?" spýtala sa.

"Neviem, takto to mamka zariadila," povedala Ginny a podala Hermione súpravu letného pyžama. Bolo žlté; bavlnené šortky a krátky kabátik, ale vyzerali úplne nové.

Hermiona povedala, "je nové."

"No a?" povedala Ginny.

"Nechcem tvoje nové pyžamo," povedala Hermiona.

"Myslím, že sa Dracovi bude páčiť," povedala Ginny s iskrou v očiach.

"Ginny! Prišla si o rozum? On ho neuvidí!" povedala svojej priateľke.

"Iste uvidí, pretože ešte nejdeš do postele, že nie? Teraz sa obleč. Tá farba bude na tebe vyzerať veľmi pekne." Ginny začala odchádzať z izby.

"Ginny," zavolala na ňu Hermiona. Ginny sa otočila. "Zoberiem si gauč, prosím, a ty a Harry si zoberte túto izbu. Tak to bude lepšie. Aj tak v noci veľmi dobre nespím. Prosím. Inak budem mať pocit, že vás obťažujem."

"Iste, Hermiona, čokoľvek si praješ," Ginny sa na ňu usmiala.

Hermiona kráčala ku kúpeľni. Otvorila dvere a tam stál Draco, bez košele, len v nohaviciach a umýval si tvár.

"Oh," povedala rezignovane.

"Chceš ísť do kúpeľne?" spýtal sa.

"Čože?" spýtala sa, keď sa pozerala na jeho vyformovanú hruď a široké ramená. BOL nádherný.

Zlomyseľne sa uškrnul a zatvoril za ňou dvere. Stála priamo pred ním a jeho ruka sa obtrela o jej ruku, keď ich zatváral. Povedal potichu, "pýtal som sa, či chceš ísť do kúpeľne?"

Namiesto odpovede sa spýtala, "prečo si zavrel dvere?"

Predklonil sa, s mydlom stále na svojej tvári, hruď dokonca stále nahá a pobozkal ju na líce. Povedal, "zatvoril som dvere, aby som mohol urobiť toto."

Položila ruky na jeho hruď a odtlačila ho od seba. Stále mala v ruke to žlté pyžamo. Pozrel sa naň, potom sa pozrel znova na ňu a povedal, "stavil by som sa, že to bude na tebe nádherná farba."

"Čože?" spýtala sa, keď pokrútila hlavou.

"Grangerová, začínaš zo mňa hluchnúť?" Otočil sa od nej a pokračoval v zmývaní mydla zo svojej tváre. "Podaj mi ten uterák," povedal. Podala mu ten uterák. Poklepal si tvár, aby si ju osušil a potom jej ho vrátil. Jasne na neho civela. Páčilo sa mu, že ho chcela tak veľmi ako on ju. Začal si čistiť zuby, rozhodol sa, že ju nechá myslieť si, že ju ignoruje. Čoskoro sa otočila k odchodu a otvorila dvere. Prešiel za ňu a znova zatvoril dvere. Jeho dych jej ohrieval rameno. Jeho telo bolo pevné a opieralo sa o ňu. Pobozkal jej odhalený krk a jemne jej zahryzol do pleca.

Zastavil sa na moment a položil obe ruky na dvere, vedľa jej tela. Naklonil sa tak blízko ako mohol, takže predná časť jej tela bola pritlačená o dvere. Mala pocit, že zamdlie.

Olízal jej krk a pohrýzol ušný lalôčik. Pustila pyžamo z ruky. Teraz boli jej ruky pritisnuté na dvere vedľa jeho. "Mala by si sa pripraviť do postele," vyhlásil. Zdvihol ruku až k zipsu na jej chrbte. Oprela čelo o chladnú výplň dverí.

Najprv nechal svoje prsty prebehnúť po zipse, predtým než zovrel bežec zipsu a stiahol ho pomaly nadol. Palec nechal prechádzať po jej chrbte, kým sťahoval zips nadol, aby úplne otvoril jej šaty. Napriek tomu, že končili na vrchu jej nohavičiek, jeho dýchanie sa stávalo plytšie pri pomyslení, čo sa pod tým skrýva a čo by mohol vidieť, keby tie šaty spadli.

Stále sa nepohla, ani nepovedala žiadne slovo. Priložil jednu ruku na hladkú pokožku na spodnej časti jej chrbta a zohol hlavu, aby pobozkal jej chrbticu. Jeho ruka prešla k jej bielej krajkovanej podprsenke. Vkĺzol ukazovákom pod sponu a trel ním sem a tam pod elastickým materiálom. Podlamovali sa mu kolená. Jeho ruky prekĺzli k jej ramenám a trochu z nich odtlačil tie šaty. Trhane sa nadýchla a otlačila sa od dverí. Otočila sa. Šaty spadli na zem. S úžasom na ňu pozeral, nikdy predtým ju nevidel vyzerať nádhernejšie než teraz, keď stála pred ním len v podprsenke a nohavičkách. Chcel sa dotknúť jej pleca, keď sa ozvalo prekliate zabúchanie na dvere kúpeľne.


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 21 (Hodnotenie: 1)
Od: Maenea - 07.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Beztak je to Ron. Něco si zapomněl v koupelně a nutně to potřebuje... O:-)
Ráno bude krušné, ale stálo to za to ;-)

Re: Kapitola 21 (Hodnotenie: 1)
Od: petty002 - 08.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Tak to byla naprosto suprová kapitola, už se nemůžu dočkat Dracovi reakce na nezvaného hosta :-)

Re: Kapitola 21 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 08.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
tak toto stálo za to. presne ako si písala: chudák draco. raz z toho vyrušovania zošalie. ale autorka zaseraz ukázala talent na zakončenie kapitol... som zvedavá, kto bude za tými dvermi. vďaka za preklad. mne by sa to titiž v angličtine nechcelo čítať, a zabralo by mi to omnoho viac času, ako keď to čítam takto. takže vážne vďaka.
Ďalšia kapitola k AnUP.

Re: Kapitola 21 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 08.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Vsadím svoje spodky že to je Harry, on má na nevhodné vyrušování talnet... xD no doufám že se hermi stačí oblíct než mu otevřou...aby ho netrefil šlak!
Moc moc moc děkuji za překlad, po sedmi hodinách ve škole celkem bodl
No o spodky neprídeš. Ďalšia kapitola. Jimmi

Teda, tak to jsem zvědavá, kdopak je to otravuje tentokrát.. =) Sama za sebe bych řekla Harry, nebylo by to poprvé =) Ale s radostí si počkám na to, co autorka zase vymyslela..=) Každopádně moc děkuju za tuhle kapitolu, je přeložená fakt suprově.. tak se těším na další, myslím, že po takovém konci to ani jinak nejde..

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED