archiv.hpkizi.sk
Kapitola 20
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 06.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Tak som to stihla. Nemám slov, ešte teraz sa rehocem.Kapitola 20.

Draco viedol Hermionu preč z tanečného parketu na miesta neznáme, keď sa doslova pošmykla tak až zastavila. Otočil sa, stále ju ťahal za ruku a povedal, "poďme!"

Smiala sa a povedala, "kam ideme?"

"Je mi to jedno, len pokiaľ sa môžem dostať tam, kam chcem," povedal a tiež sa smial.

"Kam do pekla?" povedala. Prehla sa a smiala sa silnejšie než sa smiala za celý deň.

Tiež mal závrat. "Fajn, kdekoľvek, kde sa môžeme dostať do 'Funky town'."

Na to prevrhla najbližšiu stoličku a smiala sa tak silno, že hvízdala. Veľmi sa snažil nesmiať, ale jej smiech bol nákazlivý. Kľakol si vedľa jej stoličky a položil svoje ruky na jej kolená. Povedala, "dnes som sa smiala viac než za celé veky."

"Ty a ja majúci sex skutočne nie je záležitosť vyvolávajúca smiech," povedal a usmieval sa na ňu. Pošteklil vnútornú stranu jej kolena a ona ho kopla a prevalila ho. Načiahla sa po jeho ruke, ale odmietol ju prijať. Zostal sedieť na zemi a povedal, "žiadna dôstojnosť, prisahám."

Bill Weasley prešiel popri a spýtal sa, "koľko ste toho dnes vy dvaja vypili?"

Hermiona pokrútila hlavou, zdvihla tri prsty a povedala, "štyri drinky." Robila si srandu a Draco si pomyslel, že je podarená, takže sa na jej malom vtipe zasmial.

Zohla hlavu nadol, aby sa pozrela na Draca a povedala, "ako veľa si mal ty, Donald?"

Spolupracoval a povedal, "nie veľmi veľa, nech sa voláš akokoľvek. Teraz, prestala by si točiť s touto prekliatou vecou? Chcem okamžite vystúpiť." Smiala sa tak silno, že fŕkala.

"Mami," zajačal Bill. "Máš pravdu." Odkráčal preč.

Draco stiahol Hermionu zo stoličky na zem vedľa seba a ona povedala, "rada by som vedela, v čom mala pravdu?"

"Možno sa stavili ako dlho nám bude trvať, kým spolu budeme mať sex?"  povedal Draco.

"Malfoy," pokarhala ho Hermiona. "Pamätáš si na náš rozhovor z predchádzajška? ŽIADEN SEX! Len milovanie."

Pomyslel si, že je taká sladká. Dotkol sa jej líca svojím ukazovákom a povedal, "samozrejme. Teraz poďme mať sex." Potiahol ju k sebe a ona pristála na ňom.

Harry prešiel k dvojici a povedal, "čo vy dvaja robíte na zemi?"

"Máme sex, Potter," povedal Draco.

"Panenka skákavá," povedala Hermiona a pleskla Draca do hrude. Snažila sa postaviť, ale on ju stále sťahoval dole. Neprestala plieskať po jeho rukách a on tiež začal cápať po tých jej. Harry sa nakoniec načiahol nadol a pomohol jej postaviť sa.

"Pani Weasleyová mi povedala, aby som vám dvom povedal, že tu musíte stráviť noc, pretože nechce, aby ste saa premiestňovali domov opití," povedal Harry. Draco sa konečne postavil vedľa neho.

"Harry," pokarhala ho Hermiona. "Nie sme opití. Len sme sa hlúpo hrali a robili si žarty na Billov účet."

"Povedz pravdu," povedal Draco. "Sme opití, Potter. Sme opití láskou." Znova sa zasmial.

Hermiona sa na neho čudne pozrela a dodala, "dobre, možno on je opitý, ale ja vážne nie som. Nemusím tu zostať cez noc."

"Áno, Potter, nestrávime tu noc," povedal Draco a položil ruku okolo Hermiony a pobozkal ju na líce.

"Rob si čo chceš, Malfoy. Môžeš odísť, ak si želáš. Ak sa pri premiestňovaní roztrháš na kúsky, nech sa tak stane, ale Hermiona tu zostane cez noc," povedal Harry. Otočil sa k Hermione a povedal, "je tu množstvo izieb a my všetci zajtra ráno skoro vstávame, dáme si poriadne raňajky a zabavíme sa pri metlobale ako za starých dobrých čias. Bude to sranda. Sú tu hory izieb, takže sa proste nehádaj. Stráviš tu noc." Harry ju pobozkal na líce a vrátil sa k veľkému stolu.

Hermiona sa posadila na stoličku a povedala, "fajn, na vine je tvoje vyvádzanie, Malfoy. Dnes večer kvôli tebe nebude žiaden sex, pretože tu musím stráviť noc."

"NIEEEE!" zakňučal. Usmiala sa. Posadil sa jej do lona. Zatvárila sa, ale objala ho rukami okolo pása. "Potom by som mal zostať tiež."

"Čo len chceš Malfoy, ale nič v tomto dome neurobíme, dobre? Aj tak si myslím, že si priveľa vypil," povedala.

Pozrel sa na ňu a povedal, "povedal som ti, som opitý láskou."

"Nie, si tučný. Zlez mi z lona, prosím," povedala.

Položil ruky okolo jej krku a povedal, "nie som tučný, Grangerová."

"Si pekne plnoštíhly," usmiala sa. Zdvihol sa z jej lona a vytiahol ju zo stoličky. "Ale rada by som, keby si dnes v noci zostal. Bude to zábava. Možno by sme mohli stráviť celú noc rozprávaním."

Zamračil sa a povedal, "už som sa tebou dnes rozprával dosť. Chcem mať kvalitný maznací čas, aspoň, keď už nedostanem sex."

"Ak ti sľúbim, že sa s tebou budem chvíľu maznať, stráviš túto noc so mnou, tu u Weasleyovcov, ale len rozprávaním a možno zaspaním vo vzájomnom náručí?" Zrazu sa cítila v rozpakoch, takže sa pozerala na zem.

Prišiel k nej, zobral ju za ruky a povedal, "aká kapitálna myšlienka. Prečo nás to predtým nenapadlo? Rád by som s tebou strávil noc, rozprával sa, držal ťa pevne v náručí po celú dlhú noc." Zohol hlavu, aby sa jej pozrel do sklopených očí. "Je to plán?"

Zdvihla oči a povedala, "Báječný plán. Úplne najlepší plán."

"Nie, úplne najlepší plán by bol mať sex, ale toto bude druhý najlepší plán," prehodnotil. Zobral ju za ruku a začal s ňou kráčať k hojdačke, ktorá bola na strome v zadnej záhrade. "Poďme sa zabaviť, Hermiona, kým je noc ešte mladá."

"Musí byť po jedenástej, takže noc je stará, a ja sa na tomto nebudem hojdať, Malfoy," žartovala a ukázala na hojdačku. Pokračoval k ceste k hojdačke a posadil sa. Pritiahol ju, aby si tiež sadla do jeho lona. "Nemyslím, že nás táto stará hojdačka udrží oboch. Tie povrazy vyzerajú poriadne ošúchane a doska je poriadne zvetraná," povedala. Ignoroval ju a začal hojdať. "Vážne, Malfoy, už si mal dnes v zadku bodliaky, chceš tam mať tiež triesky z hojdačky?" Neodpovedal slovami, len ich rozhojdal vyššie. Položila ruku na lano nad jeho ruku. Musel sa zakloniť dozadu viac než normálne, aby sa mu nezošmykla.

Zašepkal jej do ucha, "ako vysoko pôjdeme, Grangerová?"

"Tak vysoko ako sa odvážiš," povedala, keď ťažko dýchala. Začal spomaľovať hojdačku až úplne zastavila.

"To nie je zábava," povedala, otočila hlavu, aby sa na neho pozrela.

"Toto je tak vysoko ako sa odvažujem, s tebou. Nikdy nechcem urobiť nič, čo by ti ublížilo, fyzicky alebo inak. S tebou nebudem riskovať. Odteraz hrám na istotu," povedal celkom vážne.

"Kde je v tom zábava?" povedala.

"Oh, plánujem mať s tebou množstvo zábavy, neboj sa," povedal. Pevne ju rukami objal okolo pása a pobozkal ju na ucho. Povedal potichu, "nebudem riskovať, že ťa stratím, Grangerová."

"To som rada," povedala, už sa viac na neho pozerala. Krokmi rozhýbal hojdačku dopredu a dozadu, len nepatrné pohyby, zatiaľ čo stále bozkával jej krk, pohyboval sa perami k jej kľúčnej kosti a k jej ramenu. Načiahol sa rukou nahor naprieč jej hruďou a podržal jej krk, pritlačil jej tvár nazad k nemu, takže jej hlava sa zadnou časťou opierala o jeho plece. Pobozkal ju na líce a potom na ústa. "To bolo pekné," povedala, keď odtiahol svoje ústa.

"Dúfal som, že áno," povedal plynule.

Trochu sa pohla v jeho lone, tak aby sa mohla na neho lepšie pozrieť, a hneď ako sa otočila, laná na hojdačke sa roztrhli a obaja s hlasným buchnutím pristáli na studenej, tvrdej zemi. Na sekundu nasledovalo ticho, ale potom sa Draco začal smiať a Hermiona, aj keď taká šokovaná ako bola, sa pripojila.

"Povedala som ti, že si tučný," povedala Hermiona, keď sa z neho pokúsila zliezť. Ležal na chrbte a ona bola otočená tvárou k nemu. Položila ruky na každú stranu a vzoprela sa, aby sa pokúsila postaviť. Priložil jej ruky na chrbát, aby sa nemohla pohnúť.

"Kam ideš?" uškrnul sa.

"Začína mi byť zima," povedala. "Chcem si ísť požičať sveter od pani Weasleyovej.“

Povedal, "v žiadnom prípade. Odmietam ťa objímať v svetri tej starej ženskej." Udrela ho do hrude a podarilo sa jej vstať, náhodou ho pri tom ako vstávala udrela do slabín.

"AUUU!" vykríkol a chytil sa za rozkrok.

Hermiona si znova kľakla na zem a povedala, "Oh, pánabeka, prepáč mi. Bolelo to?" Načiahla sa, aby odtiahla jeho ruky.

"Bacha na ruky, Grangerová! A áno, bolelo to," povedal. Odrazil jej ruky jednou zo svojich, kým druhou stále držal svoj poškodený majetok. Strhla sa a ústami naznačila 'prepáč'. Povedal, "už som ti predsa povedal, že dnes večer do úvahy prichádza len bozkávanie a objímanie sa. Nemusela si ma úplne vyradiť z prevádzky."

Sadol si, stále sa chránil a ona povedala, "nepotrebuješ ľad?"

Povedal, "možno keby si to chvíľu masírovala, nadobudne to vedomie."

Zachichotala sa a povedala, "som si istá, že áno. Ale je to márne, Malfoy, takže len ľad." Začala vstávať, aby išla po ľad, keď ju zastavil tým, že ju chytil za zápästie. Znova sa posadila vedľa neho.

"Možno si ma natrvalo poškodila, Grangerová," zakňučal. Vytiahla si zápästie z jeho ruky a dotkla sa jeho vlasov.

Predklonila sa, pobozkala ho na pery a povedala, "no tak, cítiš sa po tomto lepšie?"

Uškrnul sa a povedal, "Myslel som si, že sa od teba očakáva, že pobozkáš zranenú časť tela." Usmial sa doširoka.

"Babské povedačky," povedala. Pohladila ho znovu po vlasoch a povedala, "máš tie najjemnejšie vlasy."

"Máš tie najkrajšie oči," vrátil jej zrazu zotavený. Dotkol sa jej tváre.

"Ty si ten s peknými očami. Majú úžasný odtieň šedej. Nikdy som ešte nevidela človeka s tvojou farbou očí," odpovedala a usadila sa pri ňom. Ich poloha na zemi bola taká, že sedeli tvárou voči sebe, s nohami namierenými opačným smerom. Boli dosť blízko a neuvedomujúc si túto skutočnosť sa obaja pokusne dotýkali toho druhého tu, tam a všade.

"Máš úžasné ústa. Jemné, hladké a priveľmi lákajúce k bozku," povedal a predklonil sa, aby to ukázal, jemne a rýchlo ju pobozkal.

"Máš fantastický úsmev," povedala. Obkreslila jeho pery. "Dokonca v temnote tejto noci je tvoj úsmev jasný a ohromný."

"A čo tvoja nádherná tvár?" spýtal sa. Zdvihol prst, pomaly ním obkreslil trasu od jedného spánku cez jej čelo k druhému spánku a nadol k brade. Pobozkal ju na bradu.

"Keď hovoríme o nádhere, ty si ten najnádhernejší muž, ktoré som kedy videla," povedala úprimne. Usmial sa na ňu.

"Muži sú nádherní?" spýtal sa.

"Ty si," odpovedala. Priložila svoje ruky na obe líca jeho tváre a pobozkala ho na pravé líce, potom na ľavé a potom na ústa.

Odtiahol jej ruky zo svojej tváre a podržal ich vo svojich. Pozrel sa na jej ruky, dlaňami nahor a povedal, "nemôžem uveriť, že tento deň je skutočný."


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 20 (Hodnotenie: 0)
Od: maginy - 06.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
juuuj dakujem za preklad je super a mala si 100% pravdu s tym smiecho stttrasna sranda =)

Re: Kapitola 20 (Hodnotenie: 1)
Od: Hannellka - 06.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Jednoduše geniální :) díky Jimmi

Re: Kapitola 20 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 06.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Tohle mi vždycky tak zvedne náladu...nemám slov, Jimmi, pobavený úsměv mluví za vše.
21. kapitola. Chudák Draco. Jimmi

Re: Kapitola 20 (Hodnotenie: 1)
Od: Maenea - 06.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Báječné, jako vždy. Asi se budu usmívat až do rána, ne-li dýl :-) Tvoje stránky už kontroluju ne denně, ale několikrát za den, taková je to závislost :-) Díky, Jimmi, za každé zpříjemnění dne :-)

Re: Kapitola 20 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 07.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
tyyy brďooo, voni, než se ve vztahu někam dostanou, tak se asi zmrzačí navzájem :-DDDD
Je to tak geniální, že se i v této velice pozdní noční ( a nebo brzké ranní) hodine směju jak blázen:-DDDDDD
Díky Jimmy
21. kapitola. Chudák Draco. Jimmi
Ďalšia kapitola k AnUP. Jimmi

Re: Kapitola 20 (Hodnotenie: 1)
Od: gama - 07.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Dokážu si to živě představit a o to je to vtipnější:-)Ale nevím jak vysvětlím ten přiblblý úsměv v práci:-))

Re: Kapitola 20 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 07.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
nadhera. niekedy som sa aj ja prehybala od smiechu.... vdaka za preklad a uz sa tesim na dalsiu kapcu...
21. kapitola. Chudák Draco. Jimmi

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED