archiv.hpkizi.sk
Kapitola 17
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 02.10. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.Kapitola 17

Ten ohňostroj bol úžasný! Červené, žlté, zelené a modré rakety, prskavky, veternice a katarínske kolesá vystreľované do vzduchu a vybuchované s explóziou farieb, zvukov a čistej radosti! Hermiona stále chrbtom k svojmu 'novému priateľovi', ruky mal ovinuté okolo jej pása. Dnešok začínal horšie než mohla zvládnuť a končil lepšie než mohla dúfať.

Kým paľba pokračovala, a začínal vrcholný okamih predstavenia, na oblohe sa začínala objavovať správa napísaná bielymi raketami. Bez toho, že by prehovoril slova, Draco len na ňu ukázal svojou rukou a Hermionin pohľad sledoval jeho imaginárnu čiaru až k oblohe. Tam, v žiarivo vybuchujúcich znakoch, musel byť Georgeov odkaz pre ňu. Stálo tam, "H.G. prajeme si, aby si to bola ty!"

Hermiona cítila, že sa usmieva, dokonca ešte viac, keď zacítila ako sa jej Draco dotkol nosom vedľa jej ucha a zašepkal, "som rád, že si nebola ty."

Náhle sa zamyslela, kým sa otočila v jeho náručí. "Som tiež rada, že som to nebola ja," odpovedala.

Prešiel ukazovákom nadol po jej tvári, od spánku k brade. Predklonil sa a rýchlo sa dotkol jej pier a pobozkal ich ľahúčko ako pierko. Po tomto zdržanlivom bozku, takom nepodobnom od tých, o ktoré sa dnes delili predtým, stáli a uprene na seba pozerali. Ani jeden nechcel prerušiť kúzlo, ktoré medzi nimi bolo, obaja sa báli, že ak ten druhý prehovorí, slová budú nevhodné.

"Vieš, že ťa milujem," vyhlásil Draco.

"Tiež ťa milujem," odpovedala priamo. Nech to bolo také bláznivé, ako to bolo, nech bolo ich spojenie nesprávne, nech boli nepravdepodobný pár, milovala ho. Vedela vo svojom srdci, v hlbinách svojej duše, že ten muž pred ňou je mužom, ktorého miluje a mužom, za ktorého sa raz vydá. Nedávalo to vôbec zmysel, ale zrazu na tom nezáležalo.

"Čo chceš robiť?" nakoniec sa spýtal.

"Práve teraz alebo po zvyšok môjho života?" spýtala sa, už viac neobozretná, už jej viac nezáležalo na to, kto to vie.

"Nuž, ja už viem, čo budeš robiť po zvyšok svojho života, takže som naozaj myslel práve teraz," uškrnul sa.

Ruku zdvihla k jeho tvári a prikryla mu líce. Zatvoril oči a oprel sa o jej ruku. "Čo budem robiť po zvyšok môjho života, pán Malfoy?" spýtala sa.

"Myslím, že na to poznáš odpoveď, ale ak nie, dovoľ nech ti to objasním," povedal, skoro bez dychu. Tam, na vrchu kopca, len neďaleko Brlohu, Draco Malfoy pobozkal Hermionu Grangerovú a zatiaľ čo ohňostroj okolo nich ustával, ohňostroj v ich hlavách narastal. Pobozkal ju s naliehavosťou, vášňou a láskou. Bude bozkávať jej pery po zvyšok svojho života, ak mu to bude dovolené. Keď skončil, usmial sa a pomyslel si v duchu 'je mi to dovolené'.

Zobral ju za ruku a viedol dole kopcom. Noc už prikryla deň, meniac sa v ten typ letnej noci počas ktorej ľudia píšu básne. Draco si prial, aby bol práve teraz básnik a potom by možno mohol predniesť svoje city k nej, bez toho, aby sa prejavil ako hlupák.

Keď sa dostali do prednej záhrady, otočil sa, znova ju zobral do náručia a povedal, "povedz mi, čo máš vo svojom srdci."

"Krv," povedala, ale nesnažila sa byť vtipná. "Krv, ktorá tečie teplá a červená a bije a prúdi, vlieva do mňa život, takže v tomto živote môžem milovať, dať najavo lásku a byť milovaná mužom takým ako si ty sám."

"Romantické," zasmial sa.

"Si na rade," povedala. "povedz mi báseň, Draco."

"Myslím, že nikdy neuvidím báseň nádhernú ako strom..." začal.

Udrela ho do ruky a povedala, "nie, hlupák, povedz mi báseň o mne," a potom sa zasmiala.

"Ak ma udrieš a nazveš hlupákom, pravdepodobne stratím svoju inšpiráciu," povedal so zdvihnutým obočím. "Fajn, tu máš svoju báseň... Milujem ťa so všetkým, čo som a so všetkým, čo cítim, cítim a jestvujem len pre teba."

"Dosť krátke," pripomienkovala.

"Také dlhé ako tvoja," strelil nazad, buchol ju po zadku a potom sa rozbehol preč.

"Je neskoro a už som príliš unavená, aby som za tebou bežala, Malfoy. A som tiež stará," povedala. Začal kráčať nazad k nej, ale ona vyštartovala šprintom smerom k nemu a okamžite skrátila vzdialenosť medzi nimi. Doslova ho zhodila na zem. Pristála na ňom, aby ho znova pobozkala.

Po bozku sa sama nadvihla na rukách a povedala, "nemôžem si spomenúť na nejaký deň, kedy som toľko času strávila na zemi." Odvalila sa z neho a posadila sa vedľa jeho tela ležiaceho na chrbte. Zdvihol ruku k jej chrbtu, zľahka jej prešiel po chrbtici a spôsobil mrazenie jej nervovým ukončeniam dokonca v teplej letnej noci. Ukončil svoje putovanie po jej krku, aby ho jemne masíroval. Otočila hlavu a pozrela sa na neho.

"Čo sa stane po dnešnej noci?" spýtala sa. Zohla sa na bok, zobrala do ruky jeho ruku, druhou si podopierala krk. Zopakoval to zrkadlovo po nej.

"Pokračujeme, nezabudneme a vytrváme. Vyjdeme si von ako normálni ľudia, budeme mať pokojné dni doma, budeme mať vášňou naplnené noci a pomaly sa vlečúce popoludnia. Strávime spolu každý ušetrený okamih a dokonca aj keď nebudeme spolu, nebudeme robiť nič iné, len myslieť na toho druhého," odpovedal.

"Páni, myslela som si, že povieš, že nevieš," trochu zalapala po dychu.

"Prečo by som klamal? Viem, čo sa stane po dnešnej noci a ty by si to mala vedieť tiež," povedal, priložil si jej ruku k ústam a pobozkal zľahka každý ohnutý prst.

Prevalila sa na chrbát a povedala, "nie je toto nádherná noc?"

"Áno, je to nádherná noc," súhlasil, keď si ľahol vedľa nej. So zohnutými kolenami sa jej trochu vyhrnuli šaty na stehnách. Zobral jeden prst a kreslil krúžky na jej nahú nohu. Po kúskoch sa posúval vyššie a vyššie. Rýchlo sa jej pozrel do tváre a ona sa uprene pozerala priamo na neho, s veselým malým úsmevom na jej pôvabných červených perách.

"Čo je?" spýtal sa, keď sa jeho ruka posunula vyššie.

"Čo si myslíš, že robíš?" čumela na neho.

"Obťažujem ťa," vyhlásil. Predklonil sa pobozkal ju na líce a potom na jej krk. Jeho ruka zašla až tak ďaleko, kam sa odvážil. Jej šaty boli tak vyhrnuté až to bolo skoro neslušné. Presunul ruku ku okraju látky šiat a potom ju položil zľahka na jej brucho. Prehĺbil bozk, krútiac jazykom okolo jej. Mrmlala, nasledovaná slabým stonom od Draca, keď zašiel s tým bozkom tak ďaleko ako len mohol a stále to bol LEN bozk. Prakticky bol na nej a preložil svoju nohu cez jej telo.

Odtlačila ho a on si hlboko vzdychol. "Hermiona, toto je naše 32 rande, myslím, že my som mohol urobiť viac než ťa len chytiť za prsník."

Zasmiala sa a posadila sa, "ako sme pánajána skočili z rande 25 na 32? V podstate za tridsať minút?"

Tiež sa posadil. "Dobre, rande jedna až desať, myslím, že môžeme súhlasiť, boli prvé dve hodiny dnešného dňa. Bavili sme sa, smiali sme sa a zoznámili sme vzájomne; flirtovali sme a uchmatli niekoľko nevinných bozkov. Od tretej do štvrtej sme sa začali vážne rozprávať o tom, čo každý chceme. Rande 11 až 14. Rande 15 až 20 sa prekrývajú, pretože sme tancovali, žartovali sme a uvoľnili sme v spoločnosti toho druhého. Doberali sme si jeden druhého bez obáv z výčitiek. Boli sme dosť v pohode s tým druhým, takže aj keby sme si uprdli, jediné, čo sme boli bývali urobili, by bolo zasmiatie namiesto úteku a skrytia sa. "

Prerušila ho, "ani jeden z nás si neprdol."

"Čo my vieme," povedal a ukázal na ňu.

"No tak, prestaň s tým," pokarhala.  

"Fajn, neprdli sme si, ale mohli sme si a nikto by nebol v rozpakoch. Kde som skončil?" uvažoval.

"Rande 20 až 25," pripomenula.

"Oh, samozrejme, tieto rande sa uskutočnili od okamihu, čo som sa ťa dotkol na tanečnom parkete až do pádu z kopca, až ku ohňostroju," opravil.

"Zatiaľ ťa sledujem, ale ohňostroj práve skončil. Ak sme boli na 25. rande, ako to, že sme na 32.?" dôvodila.

"26 - vyhlásil som, že ťa milujem. 27 - ty si vyhlásila, že ma miluješ a aké hanebné od teba nechať ma čakať celé jedno rande, aby si mi povedala že ma tiež miluješ. 28 - snívame o spoločnej budúcnosti. 29 - rozprávame sa o spoločnej budúcnosti, 30 až 31 - na verejnosti sme sa ohmatkávali, takže teraz sme na rande číslo 32," ukončil.

"Niečo si trošku postrčil, ale predsa, 32? Naozaj?" spýtala sa.

Zrazu povedal, "nikdy v mojom živote som nerandil s niekým 32 krát bez toho, že sme mali sex akéhokoľvek druhu."

"Sex akéhokoľvek druhu?" dohadovala sa.

"Áno, vieš, existujú rozličné druhy sexu," povedal.

"Nepotrebujem od teba hodiny sexuálnej výchovy, Malfoy," povedala. "A mimochodom, ak a keď budeme mať sex, tak bude len jediného druhu."

Zamračil sa a povedal, "naozaj?" Tváril sa sklamane.

"Áno," odpovedala.

"Akého druhu?" zdal sa ľahko otrávený.

"Jediný druh, ktorý je medzi nami prijateľný. Milovanie sa. To je jediný druh sexu, ktorý niekedy budem zdieľať s tebou. Žiadne súloženie, žiaden sex, žiadne popoludňajšie potešenie, žiadne sociálne výhody, nič pane. Žiadna z týchto požiadaviek sa neuvedie do platnosti. Nikdy nebudeme mať sex." Postavila sa. "Budeme sa jedine milovať, je to pre teba prijateľné?"

"Ak poviem áno, je to ústna dohoda?" spýtal sa a tiež sa postavil.

"Mohla by byť," povedala.

"Nezoberieš to späť?" spýtal sa.

"Nikdy," pokrútila hlavou. Zobral ju za ruku a pritiahol k sebe.

"Potom, Hermiona, dovoľ mi súhlasiť s tvojimi podmienkami. Keď - nie ak - ale keď začneme s páriaciou časťou tohto vzťahu, nič okrem 'milovania' nebude pre nás možné," súhlasil.

Chcel otestovať tú teóriu priamo na prednej záhrade, ale bál sa, že by to porušilo ich ústnu dohodu a možno by to považovala za 'súloženie' miesto milovania sa. Kráčal povedľa nej nazad do domu. Vošli do záhradných vrát, keď väčšina hostí z oslavy odchádzala.

Zamračila sa a povedala, "hostina končí, nemyslíš?"

"Nie pre nás," povedal zľahka.

Vošli do domu, kde George pomáhal svojej matke upratať kuchyňu. Priblížil sa k dvojici a povedal, "videla si môj odkaz, Grangerová?"

"Áno, George. Ďakujem ti, ale vedz, že len preto, že nám do s Ronom nevyšlo, neznamená to, že sa ma tak ľahko zbavíš," povedala.

"Áno, nuž, keď sa vydáš za tohto darebáka," povedal George a ukázal na Malfoya, "možno budeš pískať inakšiu pesničku."

Zachichotala sa  a povedala, "nikto si nikoho neberie, George." Zľahka ho pleskla rukou. Otočila sa s úsmevom k Dracovi, ale on sa mračil.

Povedal, "ospravedlňte ma, kým použijem príslušenstvo." Vyšiel hore schodmi.

Povedala niečo zlé? Vyšla hore schodmi a čakala na neho pred kúpeľnou, presne tak ako to predtým urobil on. Vysvetlí mu, že len žartovala. Nemyslela tým nič zlé. Avšak, a to musel uznať aj on, bolo privčas hovoriť o manželstve. Celá táto záležitosť sa diala prirýchlo, ale to neznamenala, že v dohľadnej dobre zvažujú sobáš. Dokonca ani po skutočných 32 rande.

Čakala na neho večnosť, kým vyjde z kúpeľne. Nakoniec zaklopala na dvere. Žiadna odpoveď. Skúsila kľučku. Dvere neboli zamknuté. Vošla dnu a po Dracovi ani slychu. Dokonca sa pozrela do vane. Zostalo jej smutno, z ničoho nič. Trela si spánky a šla si ošpliechať vodou tvár. Fajn, keď chcel takto odísť a ani sa s ňou nerozlúčiť len preto, že zranila jeho city, nuž, tak nech si ide. Je lepšie, že zistila aký je teraz a nie až potom, čo spolu budú skutočne chodiť.

Zostala v kúpeľni a prezerala si tvár v zrkadle. "Si blázon, Hermiona," povedala nahlas sama sebe. "Bola si blázon, že si nechala Draca odísť, ale si dokonca ešte väčší, že si ho nechala vo svojom srdci." Chcelo sa jej plakať, znova, tak to urobila. Začala plakať a nemohla prestať. Čoskoro vzlyky mučili celé jej telo a ona klesla na podlahu kúpeľne.

Začul jej plač vonku na strome priamo pri otvorenom okne kúpeľne, kam sa premiestnil Draco, keď začul Hermionu vojsť do kúpeľne. Dokonca počul jej vyhlásenie. Iste, jeho citov sa trochu dotkla tá poznámka o sobáši, ktorú urobila Georgovi, ale nebol nahnevaný. Myslel si, že bude zábavné ukryť sa na strome, pretože vedel, že sa ho pokúsi prísť pohľadať. Ale nedošlo mu, že si Hermiona bude myslieť, že odišiel.

Každá slza, ktorá jej unikla z jej oka a každý ston, ktorý jej unikol z pier, lámal jeho rozhodnutie rovnako ako aj jeho srdce. Premiestnil sa nazad do kúpeľne, zdvihol ju zo zeme a s ňou v náručí sa premiestnil von, na strechu.


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 17 (Hodnotenie: 1)
Od: ladyF - 02.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
jééé díky Jimmi, moc mě tato kapitola potěšila!
NO když už přešli aji fázi že si můžou klidně prdět pod nos, tak to jsou teda vážně daleko :-D
Autorka umí vážně dokonale psychycky vykreslit postavy... se do nich dokážu vcítit víc než u samotné velké JKR...
Nová kapitola k Unlikely Pair. Jimmi

Re: Kapitola 17 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 02.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
teda.... to je ale kapitola! veľmi ma potešila a aj rozosmiala. som zvedavá, či sa v ďalšej alebo až tej ďalšej spolu vyspia. na začiatku si mala niečo napísané po anglicky. neznamená to náhodou katarínske kolesá??? (tuším to bolo aj v hp 5???). inak vďaka za výborný preklad jimmi a tiež za správu.
Nová kapitola k A Unlikely Pair. Jimmi

Re: Kapitola 17 (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 02.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Opět krásné, milé, úžasné, romantické a ...... a už ani nevím jaké. Měla jsem zase úsměv od ucha k uchu a zavzpomínala si na dobu, kdy já měla 25. rande (tedy to s tím prděním) i když vlastně nevím, jestli bylo 25. :-D
Mám dojem, že s tím koncem - tedy kdy jí rozbrečel a unesl na střechu se museli přenést někam k rande 50 :-DDDDDDD - tedy "zklamal jí a utěšoval" :-DDDDD


Jimmy krásný překlad, opět to plynulo samo od sebe a nikde nezadrhávalo...prostě krásnéééééééééé........ Jen tak dál - ale stále platí, že není nezbytně nutné, aby ses kvůli nám uhnala :-DDDDD

Hatifnatif
Nová kapitola k A Unlikely Pair. Jimmi

Nebojte sa, len som sa po dnešku potrebovala odreagovať. Dopadlo to tak, že mi ešte pribudlo roboty, ale čo už. Dnes mi vkuse vypadáva net, tak som sa už na prácu vykašľala (pekné o desiatej večer).

Keď budem mať ďalšiu odpoviem na komenty a budete to vedieť.

A áno, sú tie kolesá (aj pri doslovnom preklade) ale mne to stále vyhadzovalo speváčku toho mena a bolo mi to strašne divné. Takže díky, idem to opraviť. Hľadať v HP ma nenapadlo.

Inak to prdieť bola taká náhoda. Pass gas, v živote by ma to nenapadlo, ale náhodou som našla, že to znamená správny výraz pre fart, čo už v slovníku ako prdieť bolo. Malo by to byť asi niečo vo význame vypúšťať plyny, ale to sa mi tam až tak nehodilo. Idem kuknúť, čo robili na tej streche. Majte sa a ďakujem.

Re: Kapitola 17 (Hodnotenie: 0)
Od: Neprihlásený - 03.10. 2008
Jimmi díky, dneska jsem s novou kapitolkou ani nepočítala. Už se psychicky připravuji na Tvé zaneprázdnění...takže každý nový přídavek bude ještě větší potěšení (pokud to ještě jde). Jako obvykle, super překlad :-)
To sa nedá pri takýchto komentároch nepreložiť ďalšiu.

Re: Kapitola 17 (Hodnotenie: 0)
Od: Tez - 03.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Krásné, co mám k tomu říct??? Si prostě talentovaná překladatelka ;-)

Re: Kapitola 17 (Hodnotenie: 1)
Od: Hannellka - 05.10. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Ha, zapomněla jsem napsat komentář, hanba mi. Kapitola byla skvělá, baví mě sledovat, jak Draco s Hemionou reagují a co si myslí. Dobrá práce Jimmi, jako vždy :)

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED