archiv.hpkizi.sk
Kapitola 15
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 29.09. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Túto kapitolu venujem špeciálne trom dobrým a verným dušičkám: ladyF, hatifnatif a Carme.Kapitola 15

Draco sa nakláňal nad Hermionou, takmer na nej ležal, ale celú jeho váhu zadržiaval svojimi rukami. Urobila chabý, ba čo viac smiešny pokus, aby ho svojimi rukami odsunula, tým, že ich položila na jeho hruď. Povedal, "mám dušu, Grangerová, a v tej duši je vášeň, ktorá jasne planie v každom jej zákutí a v takej podobe ako si ešte nikdy predtým nevidela. Mám ti to dokázať?" Hermiona si v duchu pomyslela... 'oh, moja, oh, moja, oh, moja, čo má v pláne urobiť?' Nemusela dlho čakať, aby to zistila.

Klesol na ňu, plnou váhou, medzi ich telami zovrel jej ruky. Svoje stehno prakticky vložil medzi jej nohy, ruky mal na jej tvári a jedine lakte podopierali jeho telo. V rýchlom pohybe jeho pery narazili na jej a pobozkal ju s vášňou a túžbou, ktorá potvrdzovala jeho slová, že ju nikdy predtým nevidela.

Bozkával ju dlho, pevne, jemne a sladko. Jeho pery sa jej perách hravo pohybovali, keď presunul svoje pery cez jej tvár, k citlivej oblasti pod bradou. Cucal tú citlivú kožu a jazykom obkresľoval  kruhy. Zaklonila hlavu dozadu ako len mohla, aby mu poskytla prístup, ktorý hľadal.

Posunul sa na jej tele, takže bol teraz na jej pravej strane. Priložil pravú ruku na jej hrdlo, kým pokračoval v bozkávaní jej ucha, potom jej líca, potom znova jej úst. Keď pod svojimi ústami otvoril jej ústa, napadla ju šialená myšlienka. Toto bol bezpochyby ten najlepší bozk, ktorý mala. To nebola tá šialená časť. Tá šialená časť bola, že to bolo lepšie než akékoľvek milovanie v celom jej živote a pritom to bol len bozk.

Jeho ruka, stále na jej krku, sa presunula k jej kľúčnej kosti a potom k jej hrudi. Hral sa s límcom jej šiat. Keď ju znova riadne pobozkal na ústa, rozhodol sa experimentovať. Dať celej tej veci 'dotýkania sa prsníka' reparát. Položil ruku na jej ľavý prsník, nepokúšal sa o žiadnu ujmu, žiadnu chybu, vzhľadom k tomu, že bola oblečená.

Dokonca cez látku jej šiat, a cez zaiste poriadnu podprsenku, si uvedomil, že cíti ako jej stvrdli bradavky. Nemusel vôbec pohnúť rukou. Bola tým najsladším nektárom, ktorý kedy koštoval a ak skoro neprestane, nebude sa schopný vôbec zastaviť. Posunul ruku po jej drieku, presunul sa, aby si ľahol na bok a potom na chrbát. Pritiahol si ju, takže teraz bola na ňom.

Prestal ju bozkávať, ale držal jej stehno pevne vo svojom zovretí, jedna ruka zozadu na nej spočívala na jej zadku a jednou držal jej tvár. Teraz bola ona tá, ktorá sa nad ním musela udržať.

"Páni, Hermiona," povedal, sťažka dýchajúc.

"To je slabé slovo," povedala, rovnako sťažka dýchala.

"Dokázal som ti, že mám dušu?" spýtal sa a usmial sa na ňu.

Opätovala mu úsmev a povedala, "myslím, že máš nielen dušu, ale aj srdce, myseľ a množstvo vášne, ktorá je taká hlboká ako oceán a taká široká ako obloha."

Stiahol rukou jej hlavu nadol a znova ju pobozkal. Zdvihla hlavu a povedala, "Malfoy, toto je bláznivé!" Hlasno sa zasmiala a povedala znova, nedôverčivo, "toto je také bláznivé!"

Snažila sa z neho zliezť, ale on ju zadržal dole. "Prečo je to bláznivé?"

"Pretože, Malfoy, napriek tomu, že jeden druhého poznáme viac než polovicu nášho života, NEPOZNÁME jeden druhého, však?"

Priložil ruku na kraj jej vlasov a zasunul jej ich za ucho. Predklonil hlavu tak, aby mohol pobozkať jej bradu. Zdvihla svoju. Trochu zastenala. Olízal jej krk a povedal, "viem jednu vec, keď takto stenáš, prestávam sa ovládať."

Pustil ju, niekoľkokrát sa zhlboka nadýchol, a pretože sa posadila, postavil sa a na chvíľu od nej odišiel. Musel sa dať dokopy. Chcelo to všetku jeho silu, aby nepribehol nazad a nestrhal ju k smrti. (PP: ravage her to death)

Chrbtom k nej povedal, "čo chceš o mne vedieť, Grangerová?" Otočil sa, zarovnal si rukami vlasy a posadil sa vedľa nej. Naprávala si šaty, keď sa jej spýtal tú otázku. Potom, čo sa posadil, načiahol sa a zozadu niekoľkokrát pohladil jej vlasy, aby ich učesal na správne miesto.

"Fajn, prečo si vzájomne o sebe nepovieme zopár vecí o nás samotných? Nie také abstraktné veci ako 'hrám na klavír', ale veci ako stredné meno, dátum narodenia, také niečo. Začni," povedala Hermiona.

Draco, ktorý sedel tesne na zemi vedľa nej, natiahol ruku a povedal, "ahoj, volám sa Draco Abraxas Malfoy." Hermiona prijala jeho ruku a potriasla ňou. Ale potom, čo ju potriasla, ju nepustil. Držal ju pevne po celý čas, čo rozprával.

"Narodil som sa 5. júna 1980 vo Wiltshire v Anglicku. Som jedináčik, moji rodičia sú bývalí smrťožrúti a mám šedé oči a blond vlasy. Na škole som bol v Slizoline a v piatom ročníku som bol prefektom. Bol som stíhačom v našom metlobalovom tíme. Moje prvé meno znamená v latinčine drak alebo had, hoci ma pomenovali po súhvezdí. Moje priezvisko je francúzske a znamená v zlej viere. Pracujem pre ministerstvo ako auror. Som slobodný a nikdy som nebol ženatý, ani dokonca zasnúbený. Je toto dosť informácii, moja drahá?"

Hermiona sa uškŕňala po celý čas, kým rozprával. "To stačí, zatiaľ. Prinajmenšom aspoň stačí 'faktov'. Môžem mať zopár pripomienok, než začnem ja?" Stále ju držal za ruku. Jeho palec trel hore a dolu chrbát jeho ruky.

Pozrel sa do jej tváre a povedal, "spýtaj sa, čo len chceš."

"Vážne je tvoje stredné meno Abraxas?"

"Áno, pomenovali ma po starom otcovi a viem ako sa moje iniciálky hláskujú, hoci tá prekliata ríša má v sebe 'N'. Ešte niečo?" spýtal sa. (PP: myslí peklo, DAMN, číta sa dam)

"Kde sú teraz tvoji rodičia?" spýtala sa.

„Presne v tomto okamihu asi na Manore. Môj otec si odsedel vo väzení len päť rokov. Moja matka 15 mesiacov," odpovedal bez toho, že by sa na ňu pozeral. Díval sa teraz na jej ruku, študoval čiary na jej dlani. Povedal, "poďme, Grangerová. Si na rade."

"Volám sa Hermiona Jean Grangerová. Vždy som si myslela, že moje meno je Jane, ale keď som mala 17, stala sa zábavná vec. Moji rodičia sa pozreli na môj rodný list a uvideli, že matrikár tam zapísal 'Jean' namiesto 'Jane', tak hádam, že sa zmenilo moje stredné meno z Jane na Jean."

"Narodila som sa 19. septembra 1979 v Londýne a moji rodičia sú obaja zubári. A tiež som jedináčik. Mám domáceho miláčika, veľmi starú mačku menom Krivonožka. Mám hnedé kučeravé vlasy a hnedé oči. Pomenovali ma po postave zo Shakespearovej hry 'Zimná  rozprávka' a mojou obľúbenou farbou je žltá."

"Som liečiteľka u Sv.Munga a milujem svoju prácu. Som slobodná a nikdy som nebola vydatá ani zasnúbená, ale nie, že by som sa tak rozhodla." Jej hlas zrazu začal slabnúť až nakoniec prestala hovoriť vôbec. Prezerala si vzorku na svojich šatách. Stále držal jej ruku a zdvihol ju k svojím perám a sladko ju pobozkal.

"Som na rade s otázkami," povedal, "tvoja mačka je stále nažive?"

Hermiona sa na neho rozhorčene pozrela, ale potom uvidela, že žartuje, takže len povedala, "áno, je nažive. Je to tvoja jediná poznámka k môjmu životopisu?"

"Nie, práve som chcel poznamenať, že si o deväť mesiacov staršia ako ja, ale že mi to nevadí. Rád chodím so staršími ženami," povedal.

"Nie som o toľko staršia," zafrfľala.

"Si dosť stará na to, aby si bola moja staršia sestra alebo moja staršia sesternica alebo podobne," podotkol.

"Ty si blázon," povedala a krátko sa zasmiala.

Pustil jej ruku a ukázal na horizont. "Je tam ten nádherný západ slnka, čo si mi sľúbila, Grangerová."

Cez pery sa nasala vzduch a po vydýchnutí si trochu zahryzla do spodnej pery. Farba oblohy, ružová, červená, zlatá a oranžová a zhluky oblakov kombinované s obrovským kotúčom slnka ju doslova ohromili. "Je to nádherné, že?" spýtala sa. Otočila sa, aby sa na neho pozrela. Uprene sa pozeral, s rozšírenými očami a ústami dokorán. Pozeral sa na najnádhernejšiu vec, ktorú kedy videl. Pozeral sa na Hermionu Grangerovú.

"Nádhera," povedal jej naspäť.

Jej líca sa začervenali a znova sa pozrela do zeme. Povedala, "nemal by si mi falošne lichotiť, pretože je to nezdvorilé."

Myslela to vážne? Položil jej ruku pod bradu, aby ju prinútil pozrieť sa naňho. "Nikdy nehovorím nič, čo nemyslím vážne každým zákutím mojej predtým spomínanej duše, Hermiona. Vážne si myslím, že si tá najnádhernejšia žena, ktorú som videl za dlhý, dlhý, dlhý čas. A možno kedy vôbec."

Bola ticho. Pokračovala v pozeraní na neho, pretože jeho ruka neopustila jej tvár. Nakoniec povedala, "prosím, nezahrávaj sa so mnou. Už by som to nezvládla, keby sa mi znova zlomilo srdce,"

"Čo ťa núti si myslieť, že ti niekedy zlomím srdce?" spýtal sa vážne.

Odtiahla jeho ruku zo svojej tváre a priložila si ju k ústam, so svojou rukou. Pobozkala ju a potom ju položila na zem, medzi ich sediace telá, stále ju ale tesne zvierala. Povedala, "Ľahko by si mohol zlomiť srdce, ak niečo z toho, čo si povedal alebo čo si dnes urobil, by nebola pravda. Prosím, buď ku mne úprimný. Naozaj ma chceš zajtra vidieť? Naozaj chceš upevniť náš vzťah?"

Rozhovor sa zmenil tak vážne, že len pohľadom do jej očí si uvedomil, že je to pre ňu dôležitá téma. Povedal, "moje najdrahšie, najsladšie, najnádhernejšie dievča. Nech by som od tohto okamihu niekedy urobil alebo povedal niečo, čo ťa vystraší, alebo čo ti spôsobí bolesť alebo čo ti ublíži fyzicky či duševne, akokoľvek, potom vedz to, že tým tiež ublížim sám sebe. Pretože si skutočne myslím, že ublíženie tebe rozhodne ublíži mne samotného, a ublížiť sám sebe je posledná vec, ktorú by som niekedy chcel." Dodal tú poslednú časť, aby ju prinútil sa usmiať. Fungovalo to. Žiarila. Zrazu sa na neho hodila a spôsobila, že spadol dozadu. Vrelo ho pobozkala na pery.

"Toto bolo dokonale povedané!" povedala. Keď sa posunula, aby si ľahla na neho, ešte raz ho hlboko pobozkala. Cítil sa nepohodlne, z dvoch strán, z jednej, pretože mu spôsobovala určitú reakciu, o ktorej vedel, že je bezmocný, aby sa o ňu v tom čase a na tom mieste postaral a z druhej, pretože ho veľká, ostrá a tvrdá skala tlačila na chrbát. O tento problém sa MOHOL postarať. Pomykal sa trochu nabok, s ňou stále navrchu, takže bol preč od toho útočiaceho predmetu.

Ako sa pod ňou mykal, zle pochopila jeho náznaky a pomyslela si, že sa stará o ten svoj prvý problém. Tak bola zmätená svojim nehanebným výbuchom (hodila sa mu do náručia), že sa zavrtela, aby sa dostala z jeho rúk. Zle pochopil tento čin a objal ju pevnejšie a pretočil ju, takže bol teraz nad ňou a ona pod ním.

Výsledkom bolo, že sa dvojica nevysvetliteľne začala kotúľať dole kopcom. Držali sa pevne po celú cestu. Občas vypustil "jaj!", keď ona vypustila "au!" Keď sa konečne prestali pretáčať, zastali na úplnom spodku kopca. Obaja boli šokovaní, neupravení a tiež troška doráňaní. Posadila sa so škrabancom na ruke. Zostal na chrbte a povedal, "ach, môj zadok!" Preliezla k nemu so smiechom.

Povedala, "tvoj zadok? Zranil si si riť, Malfoy?"

"Nie, ty si ma zranila," opravil a pokúsil sa posadiť. Znova si ľahol a povedal, "naozaj som sa zranil."

Kľakla si k nemu a prevrátila ho nabok. Prudko vydýchla. "Čo je?" spýtal sa vyplašený.

"To, čo ťa bolí, je tvoj zadok?" spýtala sa, stále bol na boku.

"Nuž, nie tak veľmi môj zadok, ako... fajn, môj zadok, prečo?" odpovedal. Začala sa smiať a nemohla prestať. Povedal, "čo sa do pekla deje, Grangerová?"

"Malfoy, musel si prekotúľať cez nejaké kríky. Máš štyri alebo päť bodliakov zabodnutých priamo do zadku!" Pokračovala v smiechu.

"Daj ich zo mňa preč!" povedal, stále na boku.

"Daj si dole nohavice," naliehala.

Obzrel sa na ňu a povedal, "ak ma chceš vidieť nahého, tak k tomu dôjde až do rande číslo 30."

"Teraz vážne," povedala a buchla do jeho ruky. "Musím sa uistiť, že ti ani jeden z pichliačov neostal zapichnutý v tvojom zadku. Mohli by ti prepichnúť kožu a spôsobiť množstvo problémov. Som profesionál; použijem maximálnu opatrnosť. Len ich odstránenie z vonkajšej strany neznamená, že ti v koži nezostali triesky."

Bol v rozpakoch. Povedal, "ja si tie prekliate veci odstránim sám, otoč sa."

"Nebuď také decko," povedala. Už stál. Začínal si rozopínať nohavice.

"Jaj, au, jaj," vykrikoval. "Otoč sa, Grangerová."

"Dovoľ mi pomôcť ti," povedala.

"Len sa otoč," povedal. "Som dosť zahanbený už tým ako to je."  Otočila sa a on si stiahol nohavice. Povedal, "Grangerová, myslím, že máme problém."


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 15 (Hodnotenie: 1)
Od: petty002 - 29.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Tak musím říct, že to byla naprosto úžasná kapitola, a docela sem se u ní i nasmála :-D Jinak Draco je tady nepřekonatelnej, doufám že další kapitolka bude brzy....

Re: Kapitola 15 (Hodnotenie: 0)
Od: ladyF - 29.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Jimmi, myslím že už vím co za situaci jsi předtím pořád spomínala, že?
Chudáček Draco, fakt že jo. Já rači ani nechci vědět co že to mají za problém! :-D jauvajs mě bolí břicho od řehotu. Od té doby co se začali kutálet dolů se až doteď nestydatě chlamu. BOže já už nemůžu *rofl* Nic tak zábavného jsem snad ještě nečetla.
A za to patří dík i tobě, Jimmi, mě se totiž zábavné scény mnohem lépe čtou ve slovenštině...Máte tolik zábavných výrazů které mi česky přijdou tak nějak moc normální...
Och, tohle mi spravilo náladu tak na týden dopředu...omluvte mě...jdu se řehotat někam do soukromí!

Re: Kapitola 15 (Hodnotenie: 1)
Od: Hannellka - 29.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Jsem hotová a taky mě teď bolí zadek, jak sem smíchy spadla ze židle, dokonalé!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Re: Kapitola 15 (Hodnotenie: 0)
Od: Neprihlásený - 29.09. 2008
rychlo pokracuj:D.... toto bolo dokonale!!!!

Suprová kapitola, hrozně moc se mi líbila... :) Draca fakt v týhle povídce miluju (ehm, kde taky ne. :-D), je dokonalej. =) Ke konci jsem se teda skvěle bavila, fakt jsi to přeložila skvěle, s napětím čekám na další kapitolu

Ďakujem. To sú komentáre ako zo sna. Dnes som mala strašne náročný (vyčerpávajúci) deň, ale táto kapitola ma prebrala. Na chvíľu, ale tú ďalšiu už na hrubo mám.

=========== Na poslednú chvíľu som sa zbadala, že ste jednu kapitolu za mnou, skoro som pri tom rehotaní prekecla dej (ono tá scéna totiž pokračuje). Tak nabudúce. ===========

Padám, idem dospať včerajšiu noc.

Re: Kapitola 15 (Hodnotenie: 0)
Od: Hatifnatif - 30.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
:-DDDDDD HJUUUUUSTNE, MÁME PROBLÉM :-DDDDDD

asi teď a tady humřu smíchy, ale šťastná. To zase byla krásná kapitolka a je s podivem, jak se romantika může zvrhnout ve zcela něco jiného :-DDDD
Ach jo, škoda, že meze už jsou taaaak studené a já jsem v pokročilém stupni těhotenství....hned bych jinak sebrala nějakýho chlapáka a šla koukat na západ slunce.....aach joooooo
Ale spát se mi teda bude kráááááááááásně, sladce a s úsměvem na rtech.
Díky JImmy, už jsem ani nedoufala, že se tu dneska AUP objeví :-D
.....a ne tedy, že bych to mohla posoudit z jazykového hlediska - dyk ani nejsem Slovenka - ale moc se mi líbí, jak si umíš hrát s jazykem při překladech...........

Re: Kapitola 15 (Hodnotenie: 1)
Od: Carma - 30.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
ďakujem za venovanie! veľmi ma potešilo. rada čítam tvoje preklady... a ku kapitole: veľmi dobrá, taká pozitívna... som zvedavá, kde všade bude mať malfoy tie bodliaky!

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: KatieMras - 02.09. 2017
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED