archiv.hpkizi.sk
Kapitola 14
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 28.09. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.
All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Kapitola 14

Tancovať v Dracovom náručí bolo ako byť v raji. Držal ju tak blízko; takmer splynuli do jedného. Zdvihol ruku, položil jej ju nad srdce a povedal jej, že vyzerá začervenaná. Duchaplne zareagovala, ale po celý čas si neuvedomovala nič iné okrem toho, že jeho ruka odpočíva nad jej prsníkmi, na jej hrudi. Spýtal sa jej, čo si myslí, že si všetci pomyslia, keby ju pobozkal priamo tam na tanečnom parkete a ona mu povedala, aby to zistil, tak to urobil.

Dlhú dobu dráždil jej pery, než otvorila pod ním svoje ústa a on vošiel svojím jazykom. Bol to úchvatný bozk. Jeden z najlepších v celom jej živote. Tak veľmi nevnímali nikoho okolo seba, že Draco položil svoju pravú ruku zľahka na jej ľavý prsník a prikryl ho bez toho, že by nad tým rozmýšaľ. Tento prostý čin ju vrátil späť na zem. Pánabeka, čo ak to niekto videl?

Odtiahla sa a bolo to akoby bol priamo na ňu a Draca namierený svetlomet, pretože sa zdalo, že každý v zadnej záhrade na dvojicu otočil svoje oči. Takže to znamenalo, že všetci videli ako ju obchytáva akoby bola obyčajná fľandra na tanečnom parkete. Odtlačila sa od neho, povedala, "je mi to tak ľúto!" a vbehla do zadných dverí a zamierila priamo na tretie poschodie do Ronovej bývalej izby.

Zatvorila potichu dvere a posadila sa na Ronovu posteľ. Stále mal tie isté hnusné obliečky s vyobrazenými Kudleyskými kanónmi. Za minútu sa postavila a pozrela sa na posteľ. Fuj, uvažovala, či Ron a Pansy robili niečo na tej posteli. Presunula sa do kresla. Začula ako sa zvrtla kľučka na dverách skôr než začula niečo iné. Pozrela sa smerom k dverám a vošiel Draco.

Prvá vec, ktorú sa spýtal, bola: "toto je bývala izba Weasleyho?" Len prikývla. Druhá vec, čo sa spýtal, bola: "čo sa deje?"

Bola v rozpakoch, takže sa pozerala na zem. Povedala potichu, "čo si to tam dole robil?"

"Kde dole?" spýtal sa zmätený.

Pozrela sa mu do očí, "vonku, na tanečnom parkete."

Podišiel a čupol si ku kresle a zobral ju za jednu ruku. Strhla ju späť.

"Prosím, povedz mi, čo som urobil," povedal úprimne. "Myslel som, že chceš, aby som ťa pobozkal." Oprel sa lakťom o jej koleno. S ním neuhla.

Vzdychla si a povedala, "nevytočilo ma, že si ma pobozkal."

"Potom čo?" spýtal sa.

"Dotkol si sa môjho prsníka, priamo na tanečnom parkete, priamo pred všetkými ako keby som bola obyčajná fľandra alebo niečo také. Priviedlo ma to do rozpakov. Všetci to videli," povedala, rýchlo sa postavila a zhodila ho na zadok.

Kľakol si a potom sa znova postavil, tvárou k nej. Teraz sedela na posteli. Pozrel sa na posteľ a uvažoval, čo za hnusné veci v tej posteli robili Weslík a Pansy Mopslík, takže miesto toho, aby si k nej sadol, vytiahol ju za ramená a postavil sa pred ňu.

"Neuvedomil som si, čo robím, pretože som bol v tej chvíli taký zaujatý, ale nemyslím si, že to niekto videl. To nie je tak, že sme niečo tam vonku predvádzali," vysvetľoval.

"Všetci to videli!"

"Nie, nevideli."

"Čo tu robíme, Malfoy?" spýtala sa.

"Myslíš v bývalej Weslíkovej izbe?" usmial sa.

Prešla k oknu a pozrela sa von na hostí na dvore. "Vieš, že to nie to, čo som myslela."

"Chceš poznať moje zámery alebo také niečo?" žartoval.

"Čo ak áno? Bolo by na tom niečo zlé?" otočila sa a pozrela sa na neho.

"Páni, nečakal som to," povedal úprimne. Prišiel k nej a povedal, "čo chceš z toho vedieť? Čo chceš, aby sa zajtra stalo a pozajtra a popozajtra?"

"Prečo musím odpovedať prvá?" uvažovala nahlas.

"Pretože ty si tá, ktorá začala s týmto typom otázok. A okrem toho, od teba sa čaká, že budeš odvážna, takže buď odvážna, Grangerová a povedz mi, čo chceš a nehovor, že nevieš alebo že si si nie istá ani žiadne podobné hlúposti. Len mi povedz, čo chceš," naliehal.

"Čo ak to, čo chcem ja, nie je to, čo nechceš ty?" dôvodila.

"Potom sa na tebe zasmejem a prinútim ťa ľutovať deň, keď si sa narodila," povedal s polovičným úsmevom.

Položil ruky okolo jej pása a ona si nemohla pomôcť, ale položila si hlavu na jeho hruď. Zistila, že objatie jeho rúk je utešujúce. Bez toho, aby sa na neho pozrela, povedala, "povedal si, že si sa do mňa zamiloval po jednom dni, ako je to možné?"

"Skutočne neviem," povedal.

Pozrela sa  na neho a povedala, "ak ja nemôžem odpovedať  'neviem', tak potom ani ty."

"Fajn, slečna, čo si pamätá všetko, čo som povedal. Keď som povedal, že ťa milujem, povedal som len to, čo som v tej chvíli cítil. Naozaj som v tej chvíli cítil, že ťa milujem," povedal.

"V tej chvíli? Znamená to, že si si tým teraz nie istý?" spýtala sa.

Odstúpil od nej a povedal, "pánabeka, Grangerová, neviem. Nemyslím si, že by som to bol povedal, keby som to nemyslel vážne, a myslím, že to stále vážne myslím. Teraz odpovedz na moju otázku, ako chceš, aby toto skončilo?"

Pozrela sa na zem. Zrazu považovala vzorku na doskách z podlahy za zaujímavú, pretože sa nechcela pozrieť naspäť. Keď sa konečne pozrela nahor, stále sa na ňu uprene pozeral a čakal na jej odpoveď. Povedala, "čo ak poviem, že chcem to, čo majú Harry a Ginny? Dokonca by mi stačilo to, čo majú Ron a Pansy. Čo ak poviem, že to nechcem s nikým iným, že to chcem jedine s tebou? Utečieš a ukryješ sa?"

"Myslím, že nie, pretože som stále tu," odpovedal. Náhle povedal, "rande číslo dvadsaťpäť."

"Čože?" spýtala sa.

"Skutočne sme skočili až k rande 25. Pýtame sa na úmysly toho druhého a premýšľame o prípadnej spoločnej budúcnosti. Rande 25," vysvetľoval.

Nemohla si pomôcť, len sa usmiala. Povedala, "chceš vyliezť na kopec a dívať sa na západ slnka?"

"Bude to len o všetkej tej romantike a všetkom tom sentimente?" spýtal sa.

"Pravdepodobne," odpovedala.

"Pokúsiš sa ma pobozkať?" spýtal sa s úškrnom.

"Určite," odpovedala.

"Pokúsiš sa dotknúť mojich pŕs?" zasmial sa. Začervenala sa a on povedal, "aha, aké sladké, Grangerová sa červená."

"Nie, nečervenám," povedala.

"Spoznám rumenec, keď vám vystúpi na líca, slečna Grangerová." Podišiel a dotkol sa svojím ukazovákom rýchlo jej nosa. Obe jej ruky zdvihla k tvári, aby skryla rumenec. Dôverne k nej pristúpil, stiahol jej ruky preč z tváre a nechal ich vo svojich.

"Viem, že priveľa premýšľam a príliš veci analyzujem, a mám sklon urozprávať sa na smrť, ale to som ja a to je to, čo dostaneš, dobre?" povedala. Pritiahol si ju bližšie k nemu tak, že jej telo sa vyrovnalo vedľa jeho. Nechal svoje ruky okolo jej zápästí a pritiahol si ju kvôli bozku. Prudko pobozkal jej ústa. Jej ruky držal pri jej bokoch.

Povedal, "ukáž mi ten nádherný západ slnka, Hermiona, ale ak to nesplní moje očakávania, myslím, že mi to budeš musieť vynahradiť.“

Pustil jej jednu ruku a druhú stále držal. Ťahal ju dole schodmi, keď povedala, "môžeme sa vykradnúť prednými dverami."

"Žiadne vykrádanie," povedal a viedol ju dole schodmi. Dodal, "nehanbíš sa, že ťa vidia so mnou, že nie?" Myslel to ako žart, pretože si to naozaj nemyslel. Potiahla ho, aby zastavil.

"Nehanbím sa!" povedala veľmi tvrdo.

Vedel to, ale chcel využiť jej sympatie. Povedal, "viem, že sme to, čo povedal Weslík, nepravdepodobný pár a viem, že ty si pre mňa príliš dobrá, ale ak ťa akokoľvek privádza do rozpakov, keď ťa vidia so mnou, pochopím to."

Prestala kráčať a povedala, "prisahám! Nehanbím sa, nie som v rozpakoch, nie som zmätená alebo niečo iné. Ak nič iné, tak ja by som si myslela, že sa takto budeš cítiť so mnou."

Čo to povedala? "Len som žartoval. Skutočne si nemyslím, že to takto vnímaš." Chcel, aby vedela, že to naozaj nerobil, tak položil ruky na jej tvár a nastavil svoju tvár blízko jej, tak aby mohol cítiť jej teplý dych na svojej pokožke. "Myslím to vážne. Viem, že si dobrý človek a úprimný a oddaný. Myslím, že toto sú tvoje najlepšie vlastnosti. A čo si za ťuťmáka, ak si myslíš, že som pre teba pridobrý?"

"Ťuťmáka?" usmiala sa. "Teraz ty vytváraš slová?"

"Už si počula o ťuťmákovi," karhal ju.

"Máš pravdu, počula, len som nemyslela, že niekto z tohto storočia použije slovo ako toto," povedala stále s úsmevom.

"Budem ignorovať tvoje tvrdé slová," povedal. Znova ju chytil za ruku a vyšiel prednými dverami a povedal, "ktorým smerom je západ?"

Ukázala smerom na kopec, napravo od domu, vedľa poľa, o ktorom mu predtým povedala, že Weasleyovci používali na metlobal. Kráčali, ruka v ruke, hore na kopec. Len čo sa dostali na kopec, povedal, "kde je západ slnka?"

"Je zavčasu," smutne povedala, "je leto, vieš, takže zápas slnka bude asi tak za hodinu."

"Vytiahla si ma na kopec pod falošnou zámienkou," povedal.

Posadila do vysokej trávy a vyzula si topánky. Posadil sa vedľa nej. Položil jej ruku na koleno. Plesknutím ju zhodila a povedala, "drzúň."

Usmial sa na ňu a povedal, "môžem sa pred davom ľudí dotknúť tvojho prsníka na tanečnom parkete, ale tu hore na kopci, kde sme sami sa nemôžem dotknúť tvojho kolena? Kde je v tom rozumné zdôvodnenie?"

"Fajn, dotkni sa môjho kolena," chovala sa nahnevane, zdvihla jeho ruku a vrátila ju nazad na svoje koleno. Uškrnul sa, šelmovsky sa uškrnul a posunul ruku nahor, ťahajúc s ňou aj okraj jej šiat. Keď bola jeho ruka na jej holom stehne, pozrela sa na jeho ruku, nazad na jeho tvár, zdvihla jedno obočie a povedala, "vážne pokúšaš svoje šťastie."

"Ale, teraz už spolu chodíme takmer mesiac a ešte som ťa ani nevidel nahú," povedala zľahka. Aspoň by si mi mohla dovoliť dotýkať sa tvojho holého stehna."

Jeho ruka zostala na jej stehne, ale nevšímala si to v tej chvíli, pretože povedala, "Kebyže sme na našom 25. rande, to by neznamenalo, že spolu chodíme viac než mesiac?" spýtala sa.

"Nie, pretože pri tebe a pri mne si predstavujem, že by sme sa chceli vidieť úplne každý deň, takže naše 25. rade predstavuje, že spolu chodíme takmer mesiac," povedal, perfektne spokojný so svojimi argumentmi. "My by sme pravdepodobne mali viac než jedno rande za jeden deň, takže je to možno rovné trom týždňom."

"Nenabažili by sme sa jeden druhého?" spýtala, už viac jeho ruku neignorovala, pretože jeho palec sa pohyboval sem a tam po jej pokožke a spôsoboval, že jej na nohách naskakovala husia koža.

"Ty si sa ma dnes nabažila?" spýtal sa a naklonil sa bližšie. Pomyslel si, že vonia sladko ako med.

"Nie, ešte som sa ťa nenabažila, tak jej to," povedala. Pomyslela si, že báječne vonia ako vanilková zmrzlina.

Priložil si voľnú ruku na srdce a povedal, "zraňuješ ma, Grangerová. Predpokladať, že by si sa ma vôbec niekedy nabažila, to zraňuje ma na mojej celej duši."

"Ty máš dušu?" žartovala.

Dal ruku preč z jej stehna, bez varovania ju zatlačil na chrbát,  naklonil celé svoje telo nad jej. Použila naoko ruky, aby udržala jeho telo nad svojím, aby sa jej zatiaľ nedotkol. "Mám dušu, Grangerová, a v tej duši je vášeň, ktorá jasne planie v každej jej hĺbke a v takej podobe ako si ešte nikdy predtým nevidela. Mám ti to dokázať?"


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 14 (Hodnotenie: 0)
Od: ladyF - 28.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Jestli bude počet jejich rande za jeden den stoupat s takovou rychlostí, tak se za chvíli ocitnou v domově důchodců coby staří známí, společně sledující televizi. Vážně...jsem zvědavá kam až za ten jeden večer dojdou :-D bych se nedivila kdyby se ještě ten den vzali, vždyť po měsíci to už je dlouhá doba xD
Tak a teď předešlé souvětí jedním slovem: Roztomilé!
A opět jeden velký dík pro Jimmi. Už si ani nepamatuju co jsem celý den dělal, než jsem narazila na tuto stránku. NO teď si dávám mezu učením a jinými povinnostmi co hodinu pauzu, a hned kontroluji množství přeložených povídek. Je to horší než droga, ale na druhou stranu mě to aspoň nezabije, takže je to hooodně příjemná závislost.
Ty ma vždy tak potešíš. Rozhodla som dopreložiť tie zvyšné dve, čo mám prečítané a zistiť, či sa budete baviť rovnako ako ja. Mne stačila tá predstava na to, aby som sa zakaždým v duchu rozrehotala a niekedy aj nahlas. Tvoj komentár ma utvrdil v tom, že je to správne rozhodnutie.

A hlavne, je to T, takže žiadne sexuálne scény!

Re: Kapitola 14 (Hodnotenie: 0)
Od: Hatifnatif - 29.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Teeeeda, to je opět krásná kapitolka a jak rychle skáčeme z jednoho rande na druhé. No prostě mé romantické já je zcela spokojené a úsměv ze rtů mi při čtení a ani po něm ještě dlouhou dobu neslézá...prostě ještě hodiny poté se infantilně směju na celej svět.
Díky JImmy, je to moc krásnej překlad a výběr oivídky taktéž :-D
Ďakujeeeem, nádherný začiatok dňa.

Re: Kapitola 14 (Hodnotenie: 0)
Od: Carma - 29.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
25. rande a to je ešte len 8.kapitola! keď to takto bude pokračovať aj ďalej, asi za dva dni by sa mali brať! teda, teším sa na pokračko... a výborná práca, jimmi!

p.s:dobré odreagovanie sa na infoške v škole...

Re: Kapitola 14 (Hodnotenie: 0)
Od: ladyF - 29.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Jimmi, já na Tebe v žádném případě nechci naléhat, ale dneska jsem nešla do školy, a příšerně se nudííím! :-D Prosím zachraň mě. Já vím, měla bych se učit, ale čtení Tvých překladů je mi vážně příjemější! No a divíte se mi někdo? Kdo by vyměnil aktualizování těchto stránek co pět minut za šrocení práva nebo poválečné literatury? Já teda ne xD

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: KatieMras - 02.09. 2017
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED