archiv.hpkizi.sk
Kapitola 13. An Unlikely Pair
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 25.09. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

V posledných minútach, kým pôjdem domov (dnes to bol hrozný deň), ale predsa. Som zvedavá, čo na to poviete. Ja len: che,che.

Ďalšia kapitola bude AFP (už je aj osmička), ale kedy neviem, mám dosť nabitý víkend. Uvidíme. Vychutnajte si túto.Kapitola 13

"Prečo nás do horúcich pekiel chcú vidieť?" spýtala sa Hermiona. Draco súhlasne prikývol.

"Ja len viem, že už sa chystajú odísť na svoje medové týždne a Ron ma požiadal, aby som išiel pohľadať Hermionu, a Pansy ma požiadala, aby som našiel Draca, a pretože George Weasley všetkým povedal, že sa bozkávate v komore, vedel som, že vás nájdem spolu," vyhovoril sa Harry.

"Po prvé, Harry, keď George otvoril komoru, len sme sa rozprávali," vysvetľovala.

"Nemusíš Zjazvenej hlave nič vysvetľovať," povedal Draco.

"Trhni si, blondiak," povedal Harry a potom zobral Hermionu za ruku a povedal, "a George v skutočnosti nepovedal nikomu nič. Len som ho videl ako otvoril dvere, aby zobral ten alkohol a vedel som, že vy dvaja ste tam. Bol to žart. Teraz poďme." Harry ju držal za ruku a už-už ju vytiahol von. Obzrela sa a načiahla ruku. Draco vedel, že ju načiahla k nemu, takže ju chytil za druhú ruku a potiahol späť.

"Nemáme záujem ísť von, Potter," povedal Draco, keď ťahal Hermionu.

"Len poďte zistiť, čo vám chcú povedať," povedal Harry, keď ťahal Hermionu na druhú stranu.

"Nie, je nám jedno, čo nám musia povedať," povedal Draco a potiahol Hermionu silnejšie.

"Odkedy si ty a Hermiona 'my'?" spýtal sa Harry. Tiež potiahol silnejšie.

"Neťahajte ma, nie som žiadny karamel!" mraučala Hermiona.

Ani jeden z mužov ju nepustil. Ron vošiel do kuchyne a povedal, "Harry, našiel si Hermionu? Oh, Hermiona, skôr než odídem, musím sa s tebou porozprávať." Len čo to povedal, vošla aj Pansy. Obaja, Harry aj Draco, pustili Hermionine ruky.

Veľmi zhlboka a vyrovnane sa nadýchla, vydychujúc a nadychujúc sa pomaly tak ako to predtým robila v kaplnke. "Čo si mi to chcel povedať, Ron?"

Zobral ju za ruky, ktoré pred chvíľou ťahali Harry a Draco a presunul svoje ruky nadol, aby zovrel jej dlane. Povedal, "chcem sa ti poďakovať."

Unavene sa na neho pozrela a povedala, "za čo?"

"Za to, že si ma opustila. Vedela si, že nie sme stvorení jeden pre druhého skôr než ja a keby si ma trošku nepostrčila, nikdy by som nenašiel Pansy. A chcem ti povedať, že hoci sme nikdy neboli pre seba tí praví, ty a ja, viem, že tam vonku existuje aj pre teba spriaznená duša, Hermiona. Keď budeš vnímavá, nájdeš ho," povedal Ron.

Za normálnych okolností by si možno pomyslela, že je to celkom dojímavé. Ale pretože bola mierne vyvedená z miery, tak povedala, "ja som ťa neopustila, Ronald. Keď si sa začal stretávať s Pansy, ty a ja sme boli stále spolu, aspoň pokiaľ som si to myslela ja." Draco sa zachichotal a Pansy zanadávala. "Po druhé, aké malé postrčenie som ti dala? Moja láska k tebe bola postrčením? Podpora tvojich snov do budúcnosti bola postrčením? Vieš čo, je mi to jedno, pretože máš pravdu, neboli sme stvorení jeden pre druhého a tam vonku pre mňa niekto je. Vlastne, ten niekto je v tejto miestnosti a keďže som vnímavá, tak som už ho našla. (PP: room – izba, miestnosť je aj priestor, preto sa to dá zobrať aj všeobecne, že existuje, Ron to asi tak zobral)

Ron sa zatváril zmätene a povedal, "ha?"

"Nevadí, Ronald. Maj sa krásne," povedala a povzniesla sa nad to. Naklonila sa a pobozkala ho na líce. Pozrela sa na podlahu s pocitom smútku. Harry sa načiahol po jej ruke, ale Draco ju chytil prvý.

Draco sa postavil medzi Hermionu a Rona. Pozrel sa na Pansy a povedal, "a ty si mi čo chcela povedať, Pans?" (PP: tak ju volá)

"Len som ti chcela dať vedieť, že ti odpúšťam," povedala.

Zatváril sa zmätene. "Za čo?" spýtal sa.

"Zlomil si mi srdce pred všetkými tými rokmi, ale ja ti odpúšťam, pretože som našla Rona a on je teraz môj manžel a sme šťastní, takže ti odpúšťam," povedala znova.

"Neviem, prečo mi odpúšťaš, ale je mi to jedno. Prijímam tvoje odpustenie za akékoľvek šialené dôvody, o ktorých rozprávaš," povedal Draco. Zrazu sa Pansy pozrela nadol a uvidela, že sa Draco a Hermiona držia za ruky.

"Vy dvaja spolu chodíte?" spýtala sa náhle.

"Áno, toto je naše - koľké je to Grangerová -  naše štrnáste rande?" spýtal sa Draco.

"Myslím, že naše pätnáste, drahý," povedala Hermiona s úsmevom.

"Oh, áno, naše pätnáste," súhlasil Draco.

"ČOŽE?" spýtali sa naraz Ron aj Pansy.

"Vedel si o tom, kamoško?" spýtal sa Ron, keď sa otočil k Harrymu.

"Áno, vedel. V skutočnosti som o tom vedel od začiatku," spolupracoval Harry. Chcel dodať 'dnešného odpoludnia', ale kusol si do jazyka.

"Nuž, to je zvláštne," ukončil Ron.

"Prečo je to zvláštne, Ronald?" vyzvala ho Hermiona.

"Nuž, ťažko môžete byť viac nepravdepodobnejší pár!" Ron sa vlastne zasmial. To tie nervy v ňom.

"Napadá ma viac nepravdepodobnejší pár," povedala Hermiona a ukázala na 'šťastný' pár.

"My?" spýtala sa Pansy. "Máme viac spoločného než ty a Drakie. Po prvé, obaja sme čistokrvní. Nedokážem si predstaviť, že Drakie randí s humusáčkou."

"Ako sa opovažuješ!" povedala Hermiona. Dokonca aj Ron sa na svoju novomanželku pozrel v šoku.

Ron povedal, "Pansy, nikdy ju už tak znova nenazvi. Stále je jedna z mojich najlepších priateľov a veľmi mi na nej záleží."

"Budem ju volať ako chcem, Ron," povedala uhladene Pansy. Potriasla hlavou a začala ho ťahať z kuchyne von. Otočila sa a povedala, "dávam vám dvom dve či tri ďalšie schôdzky a potom  pravdepodobne jeden druhého zabijete alebo Drakie dostane rozum a uvidí, že sú aj lepšie ryby v oceáne tak ako to nakoniec zistil aj Ron." Znova sa otočila, že odíde, ale Hermiona už mala vytiahnutý Dracov prútik.

"Tou lepšou rybou myslíš štvorzubca ako si ty, ty prasačí ksicht?" (PP: blowfish – jedovatá ryba, napadajúca nervový systém) spýtala sa Hermiona a namierila Dracov prútik priamo na Pansy. Vôbec si nevšimol, kedy mu ho vytiahla z vrecka. Harry prišiel bližšie a stiahol Hermioninu ruku nadol. Povedal, "Ron, ty a Pansy by ste mali radšej odísť. Máte zariadenú rezerváciu, spomeň si." Odišli z kuchyne, ale Harry nepustil Hermionininu ruku s prútikom, kým si nebol istý, že sa odmiestnili.

"Vďaka, že si ma zastavil, Harry," povedala Hermiona.

"Len som nechcel, aby som ťa dnes večer nemusel zavrieť. Príliš veľa papierovačiek. Nabudúce, keď ju budeš chcieť začarovať, prosím uisti sa, že to neurobíš v prítomnosti nejakého aurora. Len mi daj zavčasu vedieť a ja odídem z miestnosti, dobre?" spýtal sa Harry s plachým úsmevom. Hermiona sa usmiala a pobozkala ho na líce. Harry povedal, "vaše štrnáste alebo pätnáste rande?"

"Počítame každý míľnik dňa ako rande," zasmiala sa Hermiona.

Draco povedal, "myslím, že súhlas od tvojho najlepšieho priateľa, tuná starého blesku (PP: old lightning bolt), nás posúva až na rande číslo 20 či 21, čo znamená, že by si sa zajtra mohla nasťahovať." Draco sa zasmial, rovnako ako aj Hermiona.

Harry povedal, "nepriznávam, že som vám dal súhlas, takže sa pekne vráťte k rande číslo pätnásť." Otočil sa k odchodu a povedal, "hostina je stále v plnom prúde, tak prečo sa vy dvaja nevrátite von?" Harry sa otočil a vyšiel von z dverí.

Draco prešiel k Hermione a zobral ju za ruku. Povedal, "zaplatil by som milión galeónov, aby som videl ako ju začaruješ."

"Vlastne, ak tá ponuka stále platí, mohla by som nájsť ich hotel a začarovať ju tam. Aspoň budú mať tie správne medové týždne. Mohla by som dať zopár vredov na jej zadok alebo tvár, kamkoľvek, pretože vyzerajú úplne rovnako," žiarila Hermiona.

Draco sa zasmial a povedal, "môj vplyv ťa prináša na temnú stranu, že?" (PP: dark side, doslova tmavej strane, boku tela)

"Oh, Malfoy, už som bola na tmavom boku a potom spiatky," zasmiala sa. (PP: myslí jeho vrecko, je to hra so slovíčkami)

Prišiel k nej zblízka a povedal, "bola si tam prekliato rýchla. Ani som si nevšimol, že si mi vytiahla prútik z vrecka."

Povedala, "nuž, môj je v kabelke a tá je tam na stole." Predstierala zamračenie. Skoro našpúlila ústa. Pomyslel si, že je rozkošná.

"Môžem dostať svoj prútik spiatky?"

"Samozrejme," povedala a vložila ho nazad do jeho vrecka. Teraz to cítil.

Povedal, "opatrne, Grangerová. Mohla by si tam začarovať rodinné klenoty."

"Sú také cenné, Malfoy?" spýtala sa hanblivo s rukou stále v jeho vrecku. Bolo to dosť nevinné. Nedotýkala sa 'ničoho'. Aj tak bol neuveriteľne vzrušený.

"Áno, Grangerová, povedali mi, že majú veľkú cenu. Sú veľmi cenné, pretože prinášajú toľké potešenie," povedal pomaly, obkresľoval prstom jej krk, k priehlbine a nechal ho odpočívať medzi jej prsiami.

"Budem ťa v tom musieť zobrať za slovo, Malfoy," povedala a oprela si hlavu o jeho krk. Mohol cítiť závan jej dychu na svojej pokožke. Objala ho rukami okolo krku a pomaly ho oblizla, začala pri čeľusti a prešla až ku kľúčnej kosti. Bozkávala jemne jeho krk, rukami roztvorila jeho límec, aby mala viac priestoru na bozkávanie.

Zašepkal, "privádzaš ma takmer do šialenstva, Grangerová." V jej uchu bol jeho hlas zastretý. Vrátil jej láskavosť a pobozkal znova jej krk, prisal sa jemne skôr než sa odtiahol.

"Čo chceš robiť, Malfoy?" spýtala sa, keď sa od neho odtiahla.

"Páni," vykríkol, "aká nebezpečná otázka."

"Myslela som tým, či sa chceš vrátiť a pripojiť sa k veseliu, alebo či si nechceš ísť sadnúť do obývacej izby, nazad na strechu, alebo do ďalšej komory, kde sme ešte neboli," dumala.

"Na strechu?" spýtal sa, prekvapený, že to spomenula.

"To je jediná vec, ktorú si počul?" povedala s úsmevom.

"Nie, ešte si spomínam tiež na slovo 'komora'," usmieval sa.

Zobral ju za ruku a vyšli von. Živá kapela hrala pomalú pieseň. Spýtala sa, "zatancuješ si?"

Povedal, "nechcem tancovať."

"Oh?" spýtala sa.

"Nie, len ťa chcem držať, takže toto bude lesť. Všetci si budú myslieť, že tancujeme, ale my budeme poznať pravdu," povedal zvodne. Pritiahol si ju bližšie k nemu a jeho ruky prešli pomaly nadol po jej rukách. Keď sa jeho ruky dotkli jej dlaní, zdvihol ich ku svojmu krku a zavesil jej ruky okolo svojich ramien. Svoje ruky presunul na jej chrbát a pritlačil jej telo tesne k svojmu. Ledva sa hýbali, len sa trochu knísali, sem a tam. On viedol, ona po ňom. Jej ruky zostali na jeho ramenách. Jedna z jeho rúk zostala na jej chrbte, pomaly putovala nahor chrbtom a zakláňala ju dozadu. Jeho druhá ruka prešla k jej plecu a potom k jej tvári. Dotkol sa jej líca chrbtom svojich prstov.

Zobral tú istú ruku a umiestnil ju na jej srdce, nad jej prsníky. Povedal, "zase ti bije rýchlo srdce a červenáš sa."

"Čudujem sa prečo?" povedala, keď sťažka dýchala.

"Čo by povedalo tvoje srdce, keby som ťa pobozkal priamo tu na tanečnom parkete, priamo tu pred všetkými tvojimi priateľmi a weslíkovou rodinou?" spýtal sa so zahalenými očami.

"Prečo to nezistíš, Malfoy?" povedala úprimne.

Pomyslel si, že je to báječný plán. Zohol svoje ústa k nej. Jeho ústa sa dotkli jej pier, bozkali, potiahli, bozkali, vcucli a potiahli. Sal jej pery a potom sa zľahka dotkol jej pier svojím jazykom. To bolo to postrčenie, čo potrebovala, aby sa mu otvorila. Jeho jazyk tancoval s tým jej, keď jej ruky uchopili jeho vlasy a zamotala svoje prsty do jeho jemných vlasov.

Jeho ruky ju pritiahli tak pevne k svojmu telu ako len mohli. Už viac neuvažoval nad miestom alebo časom. Ako dôkaz tohto faktu bolo to, že jeho pravá ruka zišla po jej ramene, zavadila o jej prsník a jemne ho zakryla. Toho činu si bola veľmi dobre vedomá. Odtlačila ho od seba a poobzerala sa dookola, či to niekto videl. Videli. Všetci sa na nich dívali. Pozrela sa na Draca ešte raz a povedala, "je mi to tak ľúto!". Rozbehla sa nazad do domu.

Problém bol, že sa nikto na nich nepozeral kvôli zručnosti jeho ruky. Nikto si to nevšimol. To, čo si všimli, bola skutočnosť, že Hermiona Grangerová konečne znovu vyzerá šťastná. Všetci boli šťastní za ňu. Prečo teda utiekla?


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

HEH...tuhle povídku už čtu zásadně jenom v soukromí... Za ten hloupý úsměv by mě asi poslali rovnou do ústavu pro duševně choré.
Jimmi, díky moc, že tohle překládáš. Nedovedu si představit, na co bych se těšila celý den ve škole...Já bych bez tvého překladu asi už vážně zešílela. jsem Tvým dlužníkem :o))
Keď si predstavím Harryho ako tam s vážnou tvárou prikyvuje na to rande a potom, že sa majú láskavo vrátiť k 15. Alebo ako pri poťahujú Hermionu medzi dverami - ja proste nemôžem. A keď mi asi až na tretí krát došlo to s tou temnou stranou, tak ten hlúpy úsmev mám aj práve (práve sa culím). Prišla som taká vyšťavená z roboty (ten štýl - zase po všetkých húkaš) a stačilo mi sadnúť k tejto poviedke (prečítať si tvoj komentár, znova preletieť kapitolu) a som v pohode a v dobrej nálade. Takže s chuťou idem upratovať skrine po maľovaní. Díky, už mám priemer 20 prečítaní na jeden komentár, takže si každý o to viac vážim. Ešte raz díky.

Re: Kapitola 13. An Unlikely Pair (Hodnotenie: 1)
Od: Hannellka - 25.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
"Neťahajte ma, nie som žiadny karamel!" mraučala Hermiona. Tak tohle mě odbouralo hned na začátku a vůbec celá ta scéna s tím počtem rande byla geniálně nejen napsaná, ale i přeložená. Jimmi díííky :)
Teší ma, že sa ti to páčilo. Ale stále je tam ešte jedna lepšia. Ja som sa skoro váľala od smiechu pri tej predstave. Len vydržať. A najlepšie je, že po 16, neviem, čo nás čaká.

Re: Kapitola 13. An Unlikely Pair (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 25.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Teeeda, opět velice hravá kapitolka a i když jsem se k nín dostala až po straaaaaašně dlouhém dni, byla jsem ráda, že jí mám a přečetla jí i místo spánku :-D
Jimmy díky moc a už se strašně těším na tu další ještě vtipnější kapitolu/její část/či situaci.....
Ještě jednou díky díky díky...

PS:..... a taky už to musím číst v soukromí, bo můj úsměv je až nebezpečně široký až skoro inafntilní a nemůžu si přeci kazit imáž drsné holčičky :-DDDDD

Krásne, už sa nemožem dočkat, až bude další překlad. Miluju tvoje překlady = )

Po návratu z dovolené minulý týden mě překvapila ta spousta nových věcí, co jsem tu našla. Jelikož už mi začala škola, tak trvalo týden, než jsem to všechno přečetla. Návštěva tvých stránek, Jimmi, je báječným relaxem po namáhavém dnu. Tak doufám, že budeš dál pokračovat v překladech všech načatých povídek, abychom se měli stále na co těšit. Moc díky ta tvou vytrvalost, rychlost a cit pro překlady.

super... normálne nemám slov... len škoda, že to skončilo tak ako to skončilo... teším sa na pokračovanie.

Re: Kapitola 13. An Unlikely Pair (Hodnotenie: 0)
Od: Neprihlásený - 28.09. 2008
tak kde to vazne? ja wim sem hrozna, ale strasne se tesim na dalsi kapitolku, nemuzu si pomoct
Che, v tom, že AFP má prednosť. Aj tak si myslím, že jedna kapitola na deň je až príliš. A AFP je príliš dlhé na jeden deň. Ale aby ste nepovedali, dnes bude kapitola k UNP.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: KatieMras - 02.09. 2017
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED