archiv.hpkizi.sk
Kapitola 12. An Unlikely Pair
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 24.09. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Všetkým dobrým dušičkám, ktorých táto poviedka teší tak ako mňa.Kapitola 12.

Hermiona nevedela, či sa smiať, plakať, kričať alebo utiecť v strachu preč. Práve povedal, že sa do nej zamiloval. Aké smiešne. Nevyšli si dokonca ani na 'skutočné rande' a on povie niečo také absurdné!

Tlačili sa spolu v tesnej, tmavej komore. "Počula si, čo som povedal, Grangerová?"

Počula, čo povedal? Nielen, že počula, ale spôsobilo jej to takmer slabý infarkt. Keď neodpovedala, spýtal sa znova, "Grangerová, počula si ma?"

"Nie," zaklamala.

Usmial sa. Zdvihol jej zápästie až k svojím ústam a pobozkal jej pulzný bod. Keď sledoval jej pulz, cítil ako rýchlo jej bije srdce. Presunul svoju tvár k jej, ktorá v stiesnenej priestore komory bola vzdialená len na vlások. Znova povedal, "myslím, že ťa milujem," a tento raz zdvihol jej ruku až k svojím ústam a pobozkal vnútorný ohyb jej ruky, kde sa spája predlaktie s ramenom, z druhej strany lakťa. Po tomto bozku položil jej ruku na svoje plece. Čakal na odpoveď, nepobozkal ju znova ani neprehovoril žiadne slovo.

Oči mala rozšírené strachom, dokonca musela zažmurkať. Usmial sa znova a povedal, "zem volá Grangerovú, počuješ ma?"

Pokrútila hlavou? "Nepočuješ ma?" spýtal sa zmätený.

Znova pokrútila hlavou. Usmial sa doširoka a povedal, "potom musím použiť znakovú reč." Zbehol špičkami prstov po jej tvári, k jej krku, po jej ramene ku končekom prstov. Potom sa rukou načiahol nadol, položil svoju ruku na šaty z vonkajšej strany jej stehna, pod jej bok. Prstami kúsok po kúsku posúval látku nahor, až kým sa nedotkol jej kože. Nechal ruku na jej nohe, ale zohol hlavu a pobozkal jej krk. Potrel jazykom dlhý stĺpec jej krku. Znova sa na ňu pozrel a spýtal sa, "pomáha to vysvetliť tie jednoduché slová, ktoré odmietaš počuť?"

Znova pokrútila hlavou nie. Malfoyovi došlo, že nie je nechápavá a ani sa nehanbí, ona len skutočne popiera to, čo povedal. Jeho ruka, stále na jej stehne, sa načiahla k jej kolenu a prevesil jej nohu cez svoj bok. Naklonil sa k nej a pritlačil jej chrbát o police v malej komôrke. Zašepkal jej do ucha, "milujem ťa", jemne jej pohrýzol ucho a potom olízal vonkajší okraj. Jeho pravá ruka držala jej nohu nad jeho bokom. Keď si bol istý, že ju tam nechá aj sama, jeho ruka prešla k jej zadku, kde ju pevne pritlačil, a potom sa posunula na spodnú časť jej chrbta. Pobozkal jej ústa dlho a silno.

Odtlačila ho od seba rukami, nechala ich na jeho hrudi, spaľujúc jeho kožu, keď stiahla svoju nohu nadol. Povedala, "nemôžem tu dýchať. Ty môžeš?"

Práve vtedy sa otvorili dvere. George Weasley sa vopchal medzi pár, hoci stáli tak tesne vedľa seba, schmatol fľašu rumu, ktorá bola na polici a zatvoril znova dvere, akoby si ani nevšimol, že tam sú. Zavrel dvere a nechal ich svojmu osudu. Hermiona sa načiahla po závore, ale Draco sa postavil priamo pred ňu.

"Hermiona, počula si ma?" spýtal sa úzkostlivo.

"Nie," povedala po tretí krát.

"Nepočula si ma?" spýtal sa ustarostený.

"Počula, len tým myslím, že 'nie', nemiluješ ma,"  povedala znepokojene.

"Milujem."

"Nemiluješ."

"Myslím, že áno."

"Viem, že nie!"

"Viem, že áno!"

"Si šialený!"

"Si nádherná!"

"Prestaň, Malfoy!" povedala a zatlačila do jeho hrudi. Nemal kam ísť. "Čo robíme v komore, Malfoy?" spýtala sa nakoniec.

"Myslel som si, že si možno hladná," zasmial sa.

"Prosím, poďme odtiaľto preč. Čo si ľudia pomyslia?" spýtala sa Hermiona.

"Že sa bozkávame v komore?" konštatoval vecný fakt.

Čo jej bolo? Možno ho naozaj nepočula, alebo ak počula, tak tomu neuverila. Pokúsila sa odstrčiť závoru ešte raz, ale musela sa načiahnuť medzi jeho telo a jeho ruku. Pritiahol si ruku a tak jej ruku lapil do pasce medzi jeho telo a ruku. Úpenlivo sa na neho pozrela.

"Grangerová, neodídeme, kým mi nepovieš, čo si myslíš o mojom vyhlásení," uviedol a zovrel jej ruku vo svojej.

Bola stále mierne v šoku a normálna reakcia pre ňu by bola, že by vykríkla, utiekla, skryla sa, začarovala jeho zadok alebo plakala. Možno všetky tieto veci dohromady. To by boli normálne reakcie. Prečo neurobila ani jednu z týchto vecí? Namiesto toho zacítila ako sa jej na ústach objavil obrovský úsmev. Pokúšala sa ho skryť, ale bol silnejší. Potom sa dva krát krátko zasmiala. On sa znova usmial a nadvihol obočie. Hodila hlavou dozadu, zase sa zasmiala a povedala, "čert to ber! Asi ťa tiež milujem, Malfoy."

Pustil jej ruku, čo bola chyba, pretože si obe ruky zdvihla k tvári a schovala ju za ne.

Pokúsil sa ich dostať z jej tváre, ale bola silnejšia než sa zdala. Povedal, "pozri sa na mňa, Grangerová."

"Nie." Pomyslel si, že to slovo 'nie' už začína byť otrepané.

Otvoril dvere na komore a vyšiel do kuchyne. Dala si ruky preč z tváre a všetka tá závratná veselosť, ktorú pociťovala pred chvíľou, vyprchala. Stála samotná, v komore, zmätená a bezradná. Bola taktiež strašne v rozpakoch. Bože, povedala Malfoyovi, že ho miluje? A na dôvažok nebolo jeho odpoveďou na to, že opätovala  jeho vyznanie lásky, to, že vyšiel von a nechal ju samotnú? Čert ho ber.

Zrazu si pripadala veľmi trápne, keď tam v komore stála sama. Zamračila sa. Posadila sa na zem, v tom malom prepchatom priestore a pritiahla si kolená k tvári. Položila si na ne hlavu a vzdychla si. Keby mala svoju kabelku, a svoj prútik, premiestnila by sa domov.

S tvárou ukrytou na kolenách ani nezdvihla hlavu, keď sa dvere na malej komore znova otvorili. Zacítila, ako jej niekto oddelil nohy a pritlačil jednu o stenu, keď sa tá osoba natlačila medzi jej druhú nohu a dvere. Zdvihla oči a on sa dajako dokázal posadiť na zem tvárou k nej. Držal fľašu šampanského a dva poháre.

Podal jej pohár a povedal, "musíme to osláviť."

"Preto si odišiel?" spýtala sa.

Mohol vidieť, že je skľúčená. Nechápal to. Povedal, "samozrejme, nemyslela si si hádam, že som ťa prinútil vyznať mi lásku  a potom som sa len zdvihol a odišiel?" spýtal sa.

To bolo presne to, čo si myslela. Usmiala sa, zaklamala a povedala jej nové obľúbené slovo. "Nie, nemyslela som si to."

"Isteže nemyslela," zatiahol. Nalial jej trocha šampanského a potom aj sebe. Cinkol pohárom o jej a povedal, "Na Grangerovú, na jediné dievča, s ktorým som kedy chcel byť v špajzi."

Uškrnula sa a odpila si. Bublinky ju pošteklili v nose. Pokrčila ho a povedala, "naozaj nemám rada šampanské."

"Si viac pivové dievča, Grangerová?" spýtal sa.

"Nie, ja som viac čajové dievča," opravila. Zobral jej pohár, položil ho vedľa svojho na policu nad ich hlavami. Načiahol sa po jej pleci a pritiahol si ju tak pevne, že sa doslova nad ním rozkročila. Jej šaty sa vyhrnuli nahor až to bolo neslušné. Jeho ruky sa presunuli, aby prikryli jej zadok a zdvihol ju do svojho lona. S nohami poskladanými pod ňou a s ňou sediacou nad ním, tvárou k nemu, si bola istá tým, že je príliš ťažká a tým, že mu spôsobuje nepohodlie.

SPÔSOBOVALA mu nepohodlie, ale úplne iným spôsobom.

Hermiona ho rukami objala okolo krku a tentoraz ho pobozkala ona. Začala pomaly, váhavo, poťahovala a hrala sa s jeho perami. Čoskoro sa vo svojom bozkávaní vzájomne uvoľnili. Bolo to akoby sa bozkávali neustále, ale malo to ďaleko od pozemského bozkávania. Bolo to nové, vzrušujúce a plné očakávania. Oddelila svoje pery a zhlboka sa nadýchla.

"Nie, nechoď," povedal a položil jej ruku za hlavu a pritiahol si ju ešte raz k sebe. Zúrivo zaútočil na jej pery. S nespútanou vášňou. Bola prešťastná a a v duchu jasala.

Odtiahla znova svoju tvár a povedala, "musíme sa odtiaľto dostať."

"Chceš ísť na moje miesto?" spýtal sa.

"Aké?" spýtala sa, stiahla sa tak ďaleko ako mohla. Nebolo to tak ďaleko, pretože mohla len preniesť svoju nohu ponad jeho, aby jej nohy boli spolu. Pokúsila sa dostať na kolená, tak aby sa mohla postaviť.

Zopakoval, "chceš ísť na moje miesto? Alebo môžeme ísť na tvoje. Na tom nezáleží, pokiaľ tam bude posteľ," povedal. Oprel sa o podlahu, aby sa postavil. Postavil sa skôr než ona. Stále bola na kolenách a pozerala na neho. Čo tým myslel?

"Čo tým myslíš, Malfoy?"

"Myslím, že chcem mať s tebou sex. Nie je to, čo si myslela ty, keď si povedala, že musíme odtiaľto vypadnúť?" spýtal sa a ponúkol jej ruku, aby jej pomohol postaviť sa.

Zobrala ho za ruku a postavila sa vedľa neho.

"Nie, myslela som tým, že by sme sa nemali dať uniesť a mali by sme sa vrátiť na hostinu," povedala, urazená, že si myslel, že by sa  s ním vyspala dokonca bez toho, že by spolu mali rande. Povedala, "myslíš, že sa s tebou vyspím, len preto, že si mi povedal, že ma miluješ?"

"Len preto, že som povedal, že ťa milujem?" spýtal sa so spojeným obočím. "Ako často si myslíš, že som v mojom živote povedal žene, že ju milujem?"

"Oh, nechaj ma premýšľať," povedala sarkasticky, "možno zakaždým, keď si sa s ňou chcel vyspať?"

"Nevadí mi to, čo si myslíš o mne, Grangerová, ale čo si myslíš o sebe?" povedal. Tentoraz opustil komoru. Aj ju. Zatreskol dvere, a ona tam stála, samotná a zmätená. Nuž, čo by si normálny človek pomyslel?

Zahryzla si do pery. Otočila sa k policiam a znova sa posadila, chrbtom oproti stene, vedľa dverí. Zvesila hlavu. Bola taká hlúpa. Toto sa zase ukázal ako hrozný deň. Buchla si hlavu dozadu o stenu a zatvorila oči. Dvere sa znova otvorili. Bude to asi len ďalší Weasley, ktorý prišiel po fľašu alkoholu. Neobťažovala sa dokonca ani s otvorením očí. Zacítila ako sa nejaká ruka dotkla jej hlavy. Nechala svoje oči zatvorené. Tá ruka sa načiahla k jej brade a prinútila ju zdvihnúť hlavu. Ten človek povedal, "pozri sa na mňa, Grangerová." Otvorila oči.

"Ospravedlňujem sa," povedal Draco. "Viem, že nie si ženská, ktorá spí s chlapom po jednom rande. Do pekla, toto nebolo dokonca ani skutočné rande, ale prosím vedz toto. Nikdy predtým, a myslím tým naozaj nikdy, som žene nepovedal 'milujem ťa'. Dokonca ani vtedy, ak som chcel, aby sa so mnou vyspala. Myslel som vážne to, čo som povedal, a je mi ľúto, ak si si myslela, že to bol trik ako sa s tebou vyspať. Je mi ľúto, že som ťa akýmkoľvek spôsobom urazil. Prosím, povedz mi, že mi odpúšťaš."

Pozrela sa nahor na neho a chcela tak veľa povedať, ale žiadne slová jej z úst nevyšli. Nebola si istá ani či dýcha. Naozaj mu na nej záležalo, že áno? Načiahol sa nadol, chytil ju za plecia a vytiahol ju, aby sa postavila vedľa neho. Objal ju pevne rukami okolo tela. Položila hlavu na jeho hruď.

"Je mi ľúto, že som spochybnila tvoj charakter, Malfoy, a tvoj úmysel," povedala potichu.

"Vieš, myslím si, že sme práve skočili k rande číslo štrnásť," povedal jej do ucha. Pobozkal ju na líce a potom ešte raz na ústa.

Práve vtedy Harry otvoril dvere a povedal, "poďte von vy dvaja, hľadá vás šťastný pár."

Hermiona sa pozrela v šoku na Draca, ktorý sa zatváril úplne vydesene. Obaja sa pozreli na Harryho a Hermiona povedala, "prečo nás do horúcich pekiel chcú vidieť?"


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

zaseraz autorka ukázala talent zakončenia kapitol. nechápem, čo z totho má, keď nechá ľudí v neistote, že čo bude ďalej... ale aj tak vynikajúci preklad jimmi. som zvedavá, ako to bude pokračovať.

p.s.:ešte malá otázka, budeš od autorky prekladať ešte aj niečo iné???
Ahoj, určite. Má toho kvantum. Ale toto má aj dvojku, takže mám vystaráno nadlho. Ale ak sa pýtaš, či niečo nemôže preložiť aj niekto iný, tak kľudne. Toto má 42 kapitol, odhadujem, že AFP tiež tak približne, takže mám, čo robiť.
nie, nechcem ti prikladať nejako veľa práce, ale ty to prekladáš dokolanale. som rada, že to má aj pokračovanie. aspoň sa mám na čo tešiť...

Skvělá kapitola a to zakončení je vážně super. :-D jsem opravdu zvědavá, copak jim Pansy s Ronem asi tak chtěj.. =) Každopádně se těším na další skvělej překlad =)

Já už vážně bevím co říct... je to tak dokonalé že chválou bych to ještě mohla zkazit.
Díky za překlad, Jimmi. Tohle je přesně to co jsem potřebovala pro získání další energie k učení...hned mám lepší náladu.

Re: Kapitola 12. An Unlikely Pair (Hodnotenie: 1)
Od: Hannellka - 24.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Nádherná kapitolka a ten konec je naprosto skvělý, těším se na pokračování :)

Mám 13. kapitolu. Zajtra to sem hodím, len sme u zákazníka, tak asi až večer. Z tých, čo mám prečítaných, je to u mňa top 2. Dnes nemám svoj PC, tak len sa to nedá. Som fakt zvedavá, čo zajtra poviete.
A díky, diky, diky.

Díky Jimmy, jako vždy je to perfektní :-) Stává se ze mě závislák na tvých překladech...co stává, už jím jsem...a vůbec to nevadí :-) přináší mi to klid. Ať žije čokoláda ;-)
P.S: anatomií jsem myslela opravdu školu...nějak mi nedošlo, že by se to dalo pochopit i jinak O:-)

No tak to by mně fakt zajímalo, co jim chce ten šťastný páreček :-D. Asi poděkovat, ne?

Re: Kapitola 12. An Unlikely Pair (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 25.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Teeeeda Jimmy, to byla zase krásná kapitola a ten překlad...já se snad budu muset stále opakovat.....SKVĚLÝ......včera jsem si to sice nestihla přečíst...i mně dohání práce čas od času, ale dnska to bylo pěkné zpesřžení při svačince. Díky

Re: Kapitola 12. An Unlikely Pair (Hodnotenie: 0)
Od: Neprihlásený - 25.09. 2008
prosim prekladej rychle dale

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: KatieMras - 02.09. 2017
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED