archiv.hpkizi.sk
Kapitola 9. An Unlikely Pair
Nepravdepodobný pár I.
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 21.09. 2008
Téma: Nepravdepodobný pár I.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Rýchly preklad ako poďakovanie Carme, hatifnatif  a ladyF. Ste úžasné. Ale dnes by už hádam stačilo.Kapitola 9

Priznal sa jej, že na ňu čakal v kaplnke. Nemal v pláne to priznať. Nemal v pláne nič z tohto. Preto sa to možno zdalo také správne, pretože to bolo spontánne.

Dnes neočakával nič viac, než len dívať sa ma jej tvár, vyvolať jej úsmev a odísť odtiaľto so svojou novou priateľkou, s nádejou na ďalšie stretnutie, možno obed alebo večeru na budúci týždeň. Teraz mal pocit, že už sa presunuli cez všetky tie trápne fázy na začiatku vzťahu. Po prvé, už sa vzájomne poznali. To záležitosť značne uľahčilo. Po druhé, podľa všetkého už obaja považovali toho druhého za príťažlivého. Po tretie, to 'opatrné našľapovanie' ako časť začínajúceho vzťahu, to hovorenie správnych vecí, predstieraná skromnosť, nevinné lži, bolo pri nich diskutabilné. Po štvrté, a najdôležitejšie, flirtujúca časť začínajúceho vzťahu sa už diala na plné obrátky. Do pekla, veď už sa dokonca pobozkali. Pri Malfoyovom odhade boli asi tak na úrovni piateho, či šiesteho rande.

Tá svadba bola o jedenástej, pred obedom, na recepciu prišli o jednej a teraz sú takmer štyri. Toto bolo ukážkové stelesnenie rýchleho randenia. Päť hodín rovná sa päť rande. Ak tu zostanú až do súmraku, budú prakticky zasnúbení. Usmial sa v duchu.

Držal jej ruku, hojdal sem a tam a premýšľal o svojej teórii. Znova sa vrátil k vedomiu, keď povedala, "už tá pieseň skončila, Malfoy."

"Oh, pravda," povedal. Zobral ju za ruku a viedol nazad k stolu.

"Na čo sa škeríš?" spýtala sa ho.

Má jej to povedať? Rozhodol sa, že musí. Siahol po dvoch pohároch šampusu , ktoré boli na bufetovom stole  a jeden jej podal. (PP: správne označenie je šampaň flétňa, sklára by ste na smrť urazili, kebyže tomu poviete pohár, ale nič v slovenčine ma nenapadlo) Zaviedol ju k stolu. Posadili sa, znova sa usmial a porozprával jej svoju teóriu. Päť hodín rovná sa päť rande. Prešiel ten zoznam s ňou, prvé - zoznámenie, druhé - vzájomná príťažlivosť, tretie - zodpovedajúce etikete, štvrté - flirtovanie a známky náklonnosti alebo v ich prípade pobozkanie.

Žasla nad jeho úvahami o ich vzťahu a povedala, "ak je toto naše piate rande, tak čo sa spravidla deje na piatom rande?"

"Sex, veľa sexu," povedal pokojne.

Povedala, "Rovno tu na stole alebo sa vrátime von na pole?"

"Stôl by vyhovoval," povedal, keď prijal jej návnadu.

"Myslím, že je ťažké uveriť, že ty čakáš so sexom až na piate rande," reagovala.

"Záleží to od ženy, s ktorou randím," povedal úprimne.

"Takže, aby bolo jasné. Ak platíš žene, napríklad prostitútke, spíš s ňou na prvom rande, je tak?" vtipkovala.

"Ale samozrejme," povedal.

"Ak na ňu minieš veľa peňazí, pohostíš ju vínom a večerou, vezmeš ju do divadla a kúpiš jej nejaký darček, potom čakáš sex na druhom rande, mám pravdu?" žartovala.

"Dokážeš vo mne čítať ako v otvorenej knihe," povedal.

"Sex na treťom rande príde vtedy, keď si ju počastoval vínom a večerou, plus si ju zobral do divadla alebo tak, ale ešte si jej nekúpil žiaden darček," povedala, naozaj o tom premýšľala.

"Hmm," mrmlal.

"Sex na štvrtom rande je niečím ako výmenou za peniaze, víno, večeru, divadlo, ale možno aj trošku úcty a obdivu. Čakal by si na štvrté rande kvôli niekomu, kto sa ti páči a koho rešpektuješ, správne?" handlovala sa.

"Čo je rešpekt?" spýtal a zobral ďalšie dva poháre šampanského od okoloidúcej čašníčky. Podal jej ďalší.

"Takže, ak toto je naša piata schôdzka, tak, čo z nej robí to rande, na ktorom sa so mnou vyspíš? Nezaplatil si mi, nepočastoval si ma vínom a večerou, pretože si ani po a) nezaplatil za jedlo, po b) nezaplatil za víno. Jediné divadlo, ktoré som videla, bola predtým tá hrôza s Ronom a Pansy na tanečnom parkete a to som nechcela vidieť, takže nám zostáva rešpekt, o ktorom tvrdíš, že nevieš, čo znamená. Myslím, že je to jasné," ukončila.

"Znamená to žiaden sex na stole?" spýtal sa.

"Ani na poli," dodala.

"Kedy sa ty zvyčajne miluješ s mužom?" spýtal sa vážne.

"To je rôzne. Chodila som s inými pred Ronom, a zakaždým, keď sme rozišli a zopár aj po ňom, ale musím povedať, že neexistuje určený vzor. Musí mi na ňom dosť záležať a musím veriť, že jemu záleží na mne," povedala. Zrazu vyzerala smutná. Položila si hlavu na stôl.

"Čo sa deje Grangerová?" spýtal sa a pošúchal jej chrbát.

"Nikomu na mne nezáleží," povedala.

Zobral od nej šampanské a vylial bublinky na zem. Povedal, "žiaden ďalší alkohol. Opitá nie si zábavná, Grangerová."

Z ničoho nič sa Harry Potter postavil pri dlhom svadobnom stole a odkašľal si. Zdvihol pohár šampanského a povedal, "je čas na prípitok šťastnému páru."

Hermiona zastenala a postavila sa. Povedala, "idem na záchod." Zamierila do domu. Išiel za ňou krátko na to. Ani on nechcel počuť ten prekliaty prípitok. Vyšiel na poschodie a zaklopal na dvere kúpeľne. Začul mužský hlas povedať, "chvíľočku."

Bol šokovaný, že začul mužský hlas. Začal kráčať po chodbe smerom ku schodom, keď ju zbadal sedieť na boku postele v jednej z množstva spálni. Zaklopal na dvere a povedal, "toto nie je záchod."

"Je obsadené," povedala.

"Viem," odpovedal.

"Vlastne nemusím ísť," priznala.

"Viem," odpovedal.

"Ako to vieš?" zasmiala sa.

"Si hrozný klamár. Ja som obdivuhodný klamár. Preto to viem," povedal.

"To je asi pravda," súhlasila, "ale poďme otestovať tvoju teóriu. Poviem ti buď lož alebo pravdu a ty musíš určiť, čím moje tvrdenie je."

"Dobre, ale aby toto fungovalo, musíme sa jeden druhému pozerať do očí a ja ťa musím držať za ruky."

"Prečo?" spýtala sa.

"Tvoj oči sú okná do tvojej duše, Grangerová a ruky človeka môžu o ňom veľa povedať," povedal jej. "Teraz sa posaď sem na posteľ tvárou ku mne."

Odkopla topánky rovnako ako on. Obaja sa posadili s prekríženými nohami a tvárou k sebe. Zobral obe jej ruky do svojich. Jeho ruky boli trochu upotené. Povedal, "prepáč," a utrel si ich o nohavice.

Povedala, "mne to nevadí," a chytila znova jeho ruky.

"Idete prvá, slečna Grangerová," povedal.

Zamyslela sa na chvíľu a potom povedala, "za celý svoj život som spala s piatimi mužmi."

Pozrel sa jej uprene do očí. Nebolo tam žiadne klamstvo pokiaľ to dokázal určiť. Jej dýchanie bolo stále rovnomerné, neuhla pohľadom, a jej ruky ležali uvoľnené v jeho. Mohla by to byť pravda? Povedal, "pravda."

"Bod pre teba, Malfoy," povedala.

"Som na rade," povedal. Pozrel sa jej do očí a povedal, "tajne som bol do teba zamilovaný odkedy som mal štrnásť."

Skúmala jeho tvár. Neusmieval sa, neuhol očami a jeho ruky už viac neboli spotené. Jednako, povedal, že je dobrý v klamaní. Povedala, "je to lož."

"Máš pravdu, páni, Grangerová, si v tom celkom dobrá," povedal. Nebola si istá, či má byť šťastná, že je to lož. Uvedomil si to, tak povedal, "áno, pravda je, že som bol do teba zamilovaný od trinástich, od toho dňa, čo si mi dala facku."

"Teraz," povedala neveriacky, "klameš."

"Ver, čomu chceš. Si na rade," pokračoval.

Znova sa zamyslela dlho a usilovne a povedala, "stále milujem Rona."

Chcel veriť, že je to lož, ale niečo mu vravelo, že je to pravda. Jej tvár sa zrazu zmenila zo šťastnej ku smutnej. Pustil jej ruky a namiesto toho, aby niečo povedal, ju chytil za ramená, pritiahol k sebe a privinul pevne do náručia. Začala plakať. Nevedel, čo povedať, tak nepovedal vôbec nič.

Po mnoho sekundách zdvihla hlavu a na tvári mala ten najväčší úškrn. Povedala, "som dobrý klamár!"

"Ty to nemáš v hlave v poriadku!" povedal a odtlačil ju. Odtlačil ju tak silno, že spadla na zem.

Smiala sa čo jej sily stačili a povedala, "ty si dokonca uveril tým slzám!"

"S tebou sa už viacej nechcem hrať," povedal, postavil sa, vybehol z izby a zatreskol za sebou dvere.

Zostala na podlahe a smiala sa. O sekundu neskôr otvoril dvere a povedal, "vôbec si neuverila môjmu rozhorčeniu?"

"Trošku prehnané, naozaj," povedala a posadila sa na zemi, " afektovane zahrané, melodramantické a tak."

"Nenávidím ťa, Grangerová," povedal bez žiadneho výrazu. Pozrela sa na neho z miesta, kde sedela. Snažila sa posadiť, cítila sa trošku pripito z toľkého šampanského a hlava sa jej krútila od dobrého smiechu. Postavila sa vedľa neho a pozrela sa mu do očí.

Povedala, "myslím, že to je lož, Malfoy."

"Je to pravda," povedal znova.

"Chceš, aby som znova predstierala plač?" spýtala sa. "Bububu, Malfoy ma nenávidí. Strávila som väčšinu svojho života s týmto faktom, takže keby to bola skutočne pravda, prežila by som to."

Nálada v miestnosti zrazu zvážnela. Otočil sa, predpokladala, že chce znova odísť, ale bolo to len kvôli tomu, aby zavrel ešte raz dvere, tentoraz potichu. Vrátil sa k nej a priložil jednu ruku na jej líce a druhú na jej chrbát. Trochu sa sklonil a pobozkal jemne jej pery a povedal, "toto je lož?" Pozrel sa na ňu. Položila ruky na jeho plecia.

"Nedokážem to posúdiť, urob to znova," dobiedzala.

Usmial sa, naklonil sa a venoval jej ďalší bozk, tento dlhší a s väčším tlakom. Povedal, "pravda alebo lož?"

"Stále nemám dosť údajov, aby som urobila odborný odhad. Potrebujem viac dôkazného materiálu," vyhlásila.

Tentoraz dal obe ruky na jej chrbát a pritlačil jej telo o svoje. Pobozkal ju dlhým bozkom s otvorenými ústami, poťahujúc jej pery, najprv vrchnú, potom spodnú, potom oboje spolu, žiaden jazyk, len úžasne sladkým, láskavým a dlhým. Zdvihol jej hlavu a povedal, "dosť dôkazov?"

Zhlboka sa trhane nadýchla a povedala, "áno, zatiaľ."

"Aký je tvoje verdikt?" spýtal sa polohlasne, plný vášne. Stále ju blízko držal.

Povedala, "toto určite nebola lož. Ani predtým tvoje vyhlásenie o nenávisti. Oh, ty si možno kedysi vo svojom živote nenávidel, keď sme boli deťmi, ale už nie viac a určite nie práve teraz a tu." Priložila ruku k jeho tvári a položila palec na jeho peru. Zobral tú ruku z jeho tváre a pobozkal ju, na dlaň. Pozrel sa na jej dlaň v svojej dlani a náhle ním prešiel záblesk budúcnosti. Páni.

Pobozkal jej dlaň po druhý raz a nechal tam svoje pery zotrvať.

Povedala, "toto bolo pekné piate rande."

Pustil ju, ale len trochu. Stále držal ruku, ktorú práve pobozkal. Povedal, "ale stále žiaden sex, beda mi."

"Si zábavný," povedala bez rozpakov.

Pozrel sa na ňu divne keď ich viedol k dverám. Povedal, "zábavný, haha, alebo zábavný ako divný?" (PP: funny je aj čudný aj zábavný)

"Oboje, myslím, ale to by si mohol povedať o mne tiež," povedala mu.

"Oh, ja už som to o tebe povedal veľakrát," povedal.

"Teraz by bolo lepšie, kebyže je to lož," povedala, keď kráčala nazad na chodbu. Usmial sa sám sebe. Nie, nebola to lož, ale na tom nezáležalo. Nič z toho, čo cítil ku nej, nebola lož a pre Draca Malfoya, ktorý konečne čelil pravde, to bola obrovská udalosť."


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Re: Kapitola 9. An Unlikely Pair (Hodnotenie: 1)
Od: hatifnatif - 21.09. 2008
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Děkuji děkuji děkuji, opět jsem dočetla s úsměvem na tváři... a venku svítí konečně sluníčko...... a .... a jdu na těhotnýho Severuse a ty Jimmy se nám neuštvi, byla by to mooooc velká škoda.
Ještě jednou díky

jsi skvělá Jimmi!! A tato kapitola byla krásná, ale dnes už vážně stačilo. Ne, že bych nebyla schopná tohle číst až do zblbnutí, ale já to čtu tak trochu místo učení xD to by se mi zítra mohlo vymstít, jenže já si nemůžu pomoct. Ti dva jsou prostě zlatí!

to bolo naozaj pekné. a máš pravdu, na dnes by už stačilo, aj keď by som to bola schopná čítať skoro stále... ale bohužiaľ povinosti a škola volajú... ale teším sa na ďalšie! (dúfam, že bude čoskoro aj ďalšia kapitola z AFP III. .......)

Pomoc! the boogie-flavoured candy - voňavé cukríky, ktoré zbožňuje Ron.
Netušíte ako sa volajú?

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: KatieMras - 02.09. 2017
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Prehľad článkov k tejto téme:

. Pdf na stiahnutie: ( Beruška1 )21.02. 2010Pdf na stiahnutie
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Epilóg: Nepravdepodobný pár
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 41. Koniec (alebo Dracovými slovami začiatok)
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.11. 2008Kapitola 40. Sľuby
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.11. 2008Kapitola 39. Pred sľubmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.11. 2008Kapitola 38. Kaplnka
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 37 - Svadba pokračuje
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.11. 2008Kapitola 36 - Svadba, časť I.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )01.11. 2008Kapitola 35
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 34
AnneM.Olivier: ( Jimmi )31.10. 2008Kapitola 33
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 32
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 31
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.10. 2008Kapitola 30
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.10. 2008Kapitola 29
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.10. 2008Kapitola 28
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.10. 2008Kapitola 27
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.10. 2008Kapitola 26
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 25
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.10. 2008Kapitola 24
AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.10. 2008Kapitola 23
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.10. 2008Kapitola 22
AnneM.Olivier: ( Jimmi )07.10. 2008Kapitola 21
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.10. 2008Kapitola 20
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.10. 2008Kapitola 19
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.10. 2008Kapitola 18
AnneM.Olivier: ( Jimmi )02.10. 2008Kapitola 17
AnneM.Olivier: ( Jimmi )30.09. 2008Kapitola 16.
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.09. 2008Kapitola 15
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.09. 2008Kapitola 14
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.09. 2008Kapitola 13. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.09. 2008Kapitola 12. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.09. 2008Kapitola 11. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )22.09. 2008Kapitola 10. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 9. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )21.09. 2008Kapitola 8. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.09. 2008Kapitola 7. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )19.09. 2008Kapitola 6. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )18.09. 2008Kapitola 5. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.09. 2008Kapitola 4. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.09. 2008Kapitola 3. An Unlikely Pair
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 2. / REVISED
AnneM.Olivier: ( Jimmi )15.09. 2008Kapitola 1. / REVISED