archiv.hpkizi.sk
21. Kam sa tentoraz podela tvoja topánka?
Dievča menom Grangerka
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 08.07. 2010
Téma: Dievča menom Grangerka

A Girl Called Granger

Preklad: Jimmi

Beta-read: Cyrus

Napísala: AnneM.Olivier

Stav: Súhlas s prekladom

Povedala, že sa volá Grangerová. Poznal jedno dievča menom Grangerová. Mohlo by to byť to isté dievča? Bola na dovolenke a vyzeralo to, že dali jej izbu niekomu inému. V skutočnosti ju dali Dracovi Malfoyovi. Vráti ju a ona ju príjme? Zamilujú sa?

http://www.fanfiction.net/s/3828376/21/A_Girl_Called_Granger

Dramione  (Romantika)

Rating: PG-18

This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended.

Art credit: Pri tvorbe banneru použité obrazy: Lights of Amalfi, RedVineyards Of NapaVal.  Kapitola 21

 

Kam sa tentoraz podela tvoja topánka?

 

Hermiona zašla až k stĺporadiu, aby vyzdvihla Draca. Sklonil sa, otvoril dvere a usadil sa na sedadlo vedľa nej. "Toto je pekné auto," povedal.

 

"Ach, to nie je moje auto. Moje auto teraz nejde. Toto je auto pána Dodda," odvetila Hermiona.

 

"Kúp si nové auto, ak tvoje nefunguje. Vieš, že si bohatá," zatiahol Draco.

 

Hermiona sa na neho pozrela. "Nie, moje auto je v poriadku."

 

Draco bol zmätený. "Potom ho daj opraviť, k jednému z tých opravárov," zdôvodňoval.

 

"Draco, chceš sa práve teraz baviť o autách?" s úsmevom sa spýtala.

 

"Nie, nechcem," povedal, pretože sa vážne nechcel.

 

Hermiona sa pohla po ceste a pozrela sa na Draca. Bol taký driečny, ako si pamätala. "Draco, čo si porábal uplynulý rok?"

 

"Vlastne nič, len som sa snažil napraviť zlomené srdce, väčšinou," riekol popravde. Znova sa pozrela na cestu a na tvári sa jej usídlil zachmúrený výraz. "Hermiona, nechcel som sa ťa to spýtať hneď, ale prečo si odišla?"

 

"Ktorý krát?" odvetila.

 

Aby to ujasnil, povedal: "Nuž, pretože si ma opustila trikrát, raz keď si sa neukázala po Taliansku, raz po Vianociach minulý rok a raz mesiac na to, upresňujem, že som hovoril o tom druhom raze. Prečo si sa nevrátila do chalúpky? Povedala si a to citujem: ´Budem v chalúpke, sľubujem´ a predsa, keď som sa tam dostal, nebola si tam. Pripravil som ti vianočnú večeru, ozdobil tvoj stromček a čakal a čakal a čakal. Bol som taký znepokojený. Prečo?"

 

Chcela byť úprimná a tak povedala: "Bola som hlúpa. Bola som hlúpa a vystrašená. Myslela som, že na to ideme príliš rýchlo, pri všetkých tých rečiach o manželstve a potom keď do toho hostinca prišla Eleanor a povedala, že je tehotná, jednoducho som utiekla. Bolo to hlúpe, nedospelé a už to teraz nemôžem zmeniť. V skutočnosti som šla k môjmu otcovi a on nikomu nepovedal, že som tam. Myslím, že bol skryte šťastný, že som v núdzi utiekla k nemu."

 

"Prečo si odišla ten tretí raz?" spýtal sa.

 

"To som neplánovala. Sťahovala som sa, takže keď si ma videl baliť, plánovala som presťahovať svoje veci do môjho nového domu, ktorý som si prenajala blízko domu Bekfordovcov, ale naozaj som neplánovala nikdy ťa znova neuvidieť," riekla, keď zabočila po malej uličke.

 

"Pokračuj," naliehal.

 

"Nuž, je to len tým, že si povedal, že si zmenil svoj názor na manželstvo a ja som si myslela, že to zahrňuje aj tvoje city ku mne, takže ma napadlo, že som narobila toľko škody, ktorá sa nedala ľahko napraviť, tak som odišla. Utiekla som. To je to, čo som zvládala najlepšie, vtedy," vysvetľovala.

 

Draco povedal: "Len preto, že som povedal, že sa nechcem ženiť, neznamenalo to, že chcem veci s tebou ukončiť. Na statočnú ženu si si zvolila zbabelú cestu von." Na chvíľu zastal a vyzrel z okna, len aby sa zvrtol, keď zastavila auto. Zašla ku kraju a vyšla z auta. Bola chrbtom k autu a mohol vidieť, ako sa jej plecia pohybujú nahor a nadol. Plakala.

 

Vyšiel von svojou stranou a prešiel k nej. Nevedel, čo povedať alebo urobiť. Objal ju a ona sa o neho oprela.

 

"Je mi to tak ľúto, Draco," bolo maximum, čo dokázala povedať. Zatiaľ to stačilo.

 

"Vráťme sa do auta, Grangerka, vonku mrzne," riekol, s ňou stále v náručí.

 

"Prečo si ma nehľadal?" spýtala sa.

 

"Prečo? Ty si vedela, kde som. Ty si mala prísť za mnou," sťažoval sa, keď spustil ruky z jej pliec. "Musím brať vinu za všetko na seba?"

 

"Nie, máš pravdu, prepáč," jednoducho povedala.

 

Načiahol sa a dotkol sa jej líca. Nežne ho pohladil. Oprela sa do jeho dlane. Tak veľmi ju chcel. Nebol si istý, či si pamätá, ako chutila, či na pocit jej pokožky a to vyslalo jeho bytosťou zúfalstvo. Nikdy nechcel prechádzať životom bez nej. Chcel, aby bola jeho na večné veky. Sklonil hlavu a pobozkal ju na líce. Rukami ho objala okolo krku. Bez ďalších okolkov ju objal okolo pása. Pritlačil svoje telo tvrdo k jej. Bozkával cestičku nadol jej krkom, k výstrihu jej blúzky. Rukou prešiel k opasku jej sukne a vytiahol odtiaľ zastrčenú blúzku. Ruka šla nahor po hladkej, jemnej, nežnej pokožke jej brucha. Pokožka na pokožke, ten pocit si pamätal. Špičkami prstov zľahka pohladil podprsenkou zakryté bradavky. Dlaňou objal jej prsník a pocítil, ako sa bradavka zahrotila. Povedal: "Grangerová, sme schopní si to rozdať na zadnom sedadle?"

 

Mala povedať nie, ale páni, tak veľmi ho chcela. Otočila sa v jeho náručí a otvorila zadné dvere. Posadila sa na kožené sedadlo a on sa napchal dnu vedľa nej. Zdvihol jej nohy, aby ich mala okolo jeho pása. Vyzliekla si kabát a hodila ho na predné sedadlo, kde on už umiestnil svoj.

 

Teraz si ju pritiahol plne do náručia, kde mohla cítiť jeho erekciu. Rozopol jej blúzku a stiahol jej ju. Mala zimomriavky. Načiahol sa k prednému sedadlu, vybral svoj prútik z kabáta a vyslovil na auto zahrievacie kúzlo. Odhodil prútik na predné sedadlo a pokračoval v odstraňovaní jej blúzky. Hermiona rozopla jeho košeľu a vytiahla ju z opasku jeho nohavíc. Stiahla ju z jeho širokých pliec, keď rukami prešla po jeho ramenách. Odhodil ju spolu s jej na zem. Načiahla sa dozadu a rozopla si podprsenku. Prsia sa zdali byť väčšími, než si pamätal. Musel sa ich dotknúť, ochutnať ich, urobiť ich svojimi.

 

Jednu ruku položil zozadu na jej driek a druhou stisol jej pravý prsník, potom ľavý. Jeho ústa našli jednu bradavku a slabo potiahli. Strhla sa. Povedal: "Ublížil som ti?"

 

"Nie tak celkom, občas sú moje prsia trochu citlivejšie, to je všetko," odvetila potichu.

 

Vrátil sa k svojmu hodovaniu, ale tentoraz nežnejšie. Pobozkal oba jej prsníky, poťahoval a miesil ich svojimi rukami. Hermiona bola tiež zaneprázdnená. Ruky mala na jeho krku, jeho ramenách a jeho hrudi. Vrátil sa k jej ústam a ona sa posunula v jeho lone. Vyhrnula si sukňu úplne nahor, takže teraz ju mala okolo pása. Viac sa rozkročila a pobozkala ho s väčšou horlivosťou, než kedy vo svojom živote niekoho bozkávala. Jeho tvrdý úd bol oproti jej vlhkému stredu. Načiahol sa a chytil jej nohavičkami zakrytý zadok. Ústami sa vrátil k jej prsiam a hlava jej spadla dozadu, aby sa oprela o opierku predného sedadla.

 

Rukou prešiel k predku jej nohavičiek a nechal jeden prst hrať sa na povrchu jej štrbinky. Triasla sa na ňom. Trochu ju nadvihol, tak aby mal viacej miesta a položil ju na sedadlo vedľa seba. Jeho ruka sa vrátila k predku jej nohavičiek a on do nej vošiel úplne, s prostredníkom, kým jeho palec mal prácu niekde inde. Pokúsila sa nastaviť tak, aby mohla viacej roztiahnuť nohy, ale nedokázala sa pohnúť. Zadné sedadlo auta nebolo najvhodnejším miestom na robenie niečoho takéhoto.

 

Stiahol jej nohavičky skôr, než si to uvedomila, a hlavu presunul medzi jej nohy. Pravú nohu mala zohnutú v kolene a opretú o chrbát sedadla, ľavou sa chodidlom opierala o podlahu. On bol medzi jej nohami a priložil svoje ústa k nej, keď vykríkla rozkošou. Toto nikdy nerobili. Prečo? Chcel to vedieť. Teraz po desiatich mesiacoch odlúčenia boli znovu milencami a bolo to na zadnom sedadla auta niekoho iného.

 

Hermiona vedela, že by mali prestať. Takto to nemalo byť. Práve chcela prísť k rozumu, keď urobila niečo úplne iné. Schmatla ho za hlavu a začala kričať. Nemal veľa miesta, ale vedel, že do nej musí vojsť hneď, inak zomrie. Vyvliekol sa z nohavíc, nechal ich na svojich bokoch a vkĺzol medzi jej nohy. Vrazil do nej tak rýchlo a zúrivo ako dokázal. Nikto by mu to v žiadnom prípade neuveril, ale on nebol s inou ženou od minulého Štedrého dňa, keď bol s ňou. Nemal tú potrebu. Keď niekto nájde dokonalosť, všetko ostatné pri porovnaní bledne.

 

Dosiahla vrchol a len o okamih neskôr aj on. Vykĺzol z nej, aby sa posadil vedľa nej. Oprel si ruku na jej nahé stehno a vyhrnul si nohavice. "Prepáč, Grangerka. To mohlo byť krajšie, že? Zadné sedadlo auta nebolo presne to, ako som si predstavoval, že sa znovu dáme dokopy," povedal skoro ospravedlňujúco.

 

Vytiahla zo svojho kabáta prútik, oboch ich očistila a vyrovnala ich oblečenie. Nechystala sa ospravedlňovať, pretože neľutovala to, čo sa stalo. Obliekala si kabát, po tom, čo jemu podala jeho, a povedala: "Ja neľutujem to, čo sa stalo a dúfam, že ani ty nie."

 

Otvorila dvere na aute a vrátila sa na sedadlo šoféra. Vyliezol zo zadného miesta, zatvoril dvere a potom sa k nej pripojil z druhej strany. Pokračovala v jazde. Zvyšok cesty prešli v mlčaní. Raz sa načiahol a dal jej ruku na koleno. Chytila ho za tú ruku. Mlčanie a držanie za ruku bolo to, čo sa dialo. Nevymenili sa žiadne slová, žiadne vysvetlenia, žiadne ospravedlnenia. Zatiaľ to stačilo.

 

Zabočila do malej uličky, hneď z hlavnej. Bola tam malá budova, ktorá zvonku vôbec nevyzerala vábne. Na tabuli vonku stálo: "Alpská reštaurácia". Pozrela sa na neho a povedala: "To je ono. Pôjdeme dnu?" Bez počkania na jeho odpoveď, vystúpila z auta a prešla k dverám reštaurácie. Pripojil sa k nej.

 

Keď vošli, nejaká žena im ukázala na odľahlý box skoro v zadnej časti reštaurácie. Prišiel k nim muž, podal im jedálne lístky a povedal: "Ako sa má dnes Grangerka?"

 

"Fajn, ďakujem ti, Marcus," odpovedala Hermiona.

 

Draco sa zamračil. Nejako zvlášť sa mu nepáčilo, že iný chlap volal jeho ´Grangerku´ týmto menom. Naklonil sa ponad stôl. "Kto je ten chlapík?"

 

"Vlastní túto reštauráciu. Často sem chodím. Ja som hrozný kuchár, čoho viem, že si si vedomý a v tejto oblasti nie je veľa reštaurácii," odpovedala Hermiona.

 

"Povedal ti Grangerka."

 

Na chvíľu sa zamyslela a uvedomila si, o čom Draco hovoril. "Ach, to je nič," odvetila znudene.

 

Draco sa stále mračil. Ešte raz si prehliadol jedálny lístok a spýtal sa: "Často si randila, odkedy si ma opustila?"

 

Teraz sa zamračila Hermiona. "Za desať mesiacov som nemala ani jedno rande, Malfoy," odsekla, odložila menu a založila si ruky. Vyzeral, že jej neverí, ale vrátil sa k čítaniu svojho menu. Majiteľ reštaurácie sa vrátil a prijal ich objednávky.

 

"Ty si randil často?" spýtala sa. Bolo férové obrátiť to.

 

"Nie, nie v skutočnosti. Moja matka sa pokúsila dať ma párkrát dokopy, všetko s katastrofálnym výsledkom. Zakaždým, keď vidím svojich rodičov, pripomínajú mi, že musím splodiť dediča, kým budem mať tridsať alebo ma zrejme vydedia, ako keby mi na tom záležalo," povedal Draco, aby odľahčil náladu.

 

"Stále máš dovtedy trochu času," odvetila. Prišli ich šaláty a ona povedala: "Moja mama sa ustavične na teba pýta. Môžem ju od teba pozdravovať?"

 

"Samozrejme, v skutočnosti, prečo jej nepovedať, že ju čoskoro uvidím."

 

"Kedy ju uvidíš?" čudovala sa Hermiona.

 

"Nebude na tom Otvorení domu?" spýtal sa Draco.

 

Na to Hermiona zabudla a zasmiala sa nahlas. "Ach, samozrejme, ja som idiot. Nuž, potom na to, že sa uvidíte na Otvorení domu," povedala a zdvihla svoj pohár s vodou. Zdvihol svoj a cinkol si s jej.

 

Jedli a nezáväzne sa rozprávali. Počas pudingu si natiahol nohy, aby zistil, že jej nohy sú pod stolom bosé. Poťapkal svojou topánkou po jej nohe, čo spôsobilo, že sa na neho pozrela a spýtal sa: "Udržíš si ty niekedy topánky na nohách?"

 

"Zlý zvyk, prepáč," povedala, nahmatala nohami topánky. Našla jednu a vrátila ju na správne miesto. Druhú nemohla nájsť. Zohla sa a nazrela pod stôl a jej topánka chýbala. Pripojil sa k jej hlave pod stolom.

 

"Niečo sa deje?" spýtal sa.

 

"Kde mám topánku? Ukryl si ju?" spýtal sa s úškrnom.

 

Ukryl. Ale to sa jej nechystal priznať. "Prečo špiníš dobré meno Malfoy svojimi obvineniami, Grangerová. Neviem, kde je tvoja prekliata topánka."

 

Vystrela sa a dojedla dezert. Nakoniec jej ju bude musieť dať. Priniesli účet a Draco povedal: "Viem, že som povedal, že zaplatím, ale v tomto okamihu nemám žiadne muklovské peniaze."

 

"Aký spôsob vykrútiť sa z platenia, Malfoy," Hermiona sa zasmiala. Siahla do peňaženky a položila peniaze na stôl. Obaja sa postavili a on jej pomohol s kabátom. Natiahla ruku. Chytil ju. Pokrútila hlavou a natiahla ju znova. Pobozkal ju. Prebodla ho pohľadom. Miloval jej pohľad. Znova pokrútila hlavou a po tretí raz natiahla ruku. Nebol idiot. Vedel, že chcela svoju topánku. Bolo mu jasné, že ani ona nie je idiot. Musela vedieť, že jej tú topánku schoval, minimálne už hodnú chvíľu.

 

"Malfoy, prosím, je zima a na zemi je sneh. Vráť mi tú topánku," povedala, stále k nemu naťahovala ruku.

 

"Vážne ju nemám," zaklamal. Kľakla si a znova hľadala pod stolom.

 

"Tu dole nie je, takže kam si ju dal?" opýtala sa.

 

Pokrčil plecami. Začala preťapkávať jeho kabát. Raz jej ruku odrazil preč a povedal: "Ty si ale drzá." Siahla do jeho vreciek.

 

Nakoniec povedala: "Neodídeme, až kým mi nedáš moju topánku."

 

Posadil sa."Toto je príjemné miesto. Myslím, že sa tu môžem chvíľu zdržať."

 

"Musím sa vrátiť do práce," zaskučala.

 

"Rozhodni sa, zostaneme tu alebo ideme?" spýtal sa, keď sa znova postavil.

 

Veľa minút uprene sledovala jeho tvár. Ani raz sa jeho výraz nezmenil. Naklonila sa k nemu blízko a povedala: "Klameš. Daj mi moju topánku. Viem, kedy klameš."

 

"Nič nevieš. Keby si dokázala čítať ako sa ľudia tvária, potom by si vedela, že som vo februári klamal, keď som povedal, že sa vôbec nechcem oženiť," odvetil, skoro bezcitne.

 

To bol úder pod pás. Vedel to, keď to povedal, a ten smutný výraz na jej tvári to potvrdil. Odkráčala od neho a prešla cez reštauráciu s toľkou dôstojnosťou, ako mohol nazbierať človek s jednou topánkou. Vyšla von, do snehu, s jednou topánkou a nastúpila do auta. Odišla preč, nechala ho tam stáť, vonku pred reštauráciou, kým držal vo vzduchu jednu jej topánku.

 

Keď sa vrátila do múzea, Draco tam už čakal. Otvoril dvere na aute, čupol si a obul jej na nohu topánku. Povedal: "Naozaj musíš prestať utekať, keď sa ti nepáči, čo sa deje, Grangerová."

 

Hlavou buchla o volant, pretože vedela, že má pravdu. Znova vstal. Povedala: "Je mi to ľúto, všetko, ale povedal si, že si sa nehneval a ja som si myslela, že si mi odpustil. Nemôžem ti dovoliť stále sa hrabať sa v minulosti, ak chceš, aby sme mali budúcnosť."

 

Pomohol jej von z auta a keď zatvoril dvere, pritlačil ju telom o auto. Ruky zdvihol k jej tvári a potom prešiel po pleciach a ramenách. Načiahol sa dnu pod kabát a rukami sa dostal k pásu. Jedna pokračovala okolo k jej chrbtu, a druhá prikryla jej prsník cez blúzku. Pritlačil svoje telo tvrdo voči jej; nie preto, že by zabudol, aké je to mať ju pod sebou, len ľutoval, že bol od nej odlúčený tak dlho. Sklonil hlavu a pobozkal ju na pery. Najprv sa s nimi hral, ťahal za spodnú peru, lízal vrchnú. Stehnom tlačil na jej pás a nakoniec vsunul jazyk do jej úst. Zastonala v tom presnom okamihu, kedy on.

 

Vložila mu prsty do vlasov. Potiahla za ne a nakoniec ho odtlačila. "Sme na verejnosti," pripomenula mu.

 

"Boli sme na verejnosti predtým v aute, a to ti nevadilo," žartoval. Udrela ho po ruke. "Poď som mnou dnes večer von, hocikam, je mi jedno kam," dožadoval sa, stále poťahajúc jej pery. Ústami prešiel k jej lícnej čeľusti, potom k jej krku. Vkĺzol prstami do výstrihu jej blúzky a hral sa s pokožkou pod jej krkom, pri jej kľúčnej kosti.

 

"Dobre, stretneme sa znova tu o ôsmej. Vezmem ťa niekam, kde je pekne," povedala, keď ho od seba odtlačila.

 

"Nechcem ísť niekam, kde je pekne, chcem ísť niekde, kde môžeme byť sami, aby sme sa mohli dať znova spoznať," povedal s privretými očami, "radšej by to nemalo byť zadné sedadlo auta."

 

"Viem. Toto všetko to bude, sľubujem. O ôsmej. Tu." Nakoniec ho úplne odtlačila a vbehla do dverí múzea. Keď sa dostala ku vchodu, otočila sa, zamávala, usmiala sa a potom mu poslala pusu. Zostal pri aute, neschopný sa pohnúť. Keď sa konečne mohol, odmiestnil sa a šiel rovno do svojho domu. Mal rande, na ktoré sa mal pripraviť a už mal na to len šesť hodín.


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Nop jsem teda jako moc zvědavá jak to jejich rande dopadne, doufám, že Hermiona zase někam neuteče, a že mu všechno řekne. Děkuji za překlad
Snáď už nie, ale u nej človek nikdy nevie. Ďakujem.

Bóže, ti kolem sebe ale tancují... *:DDD To si všiml jen plnějších prsů? Hm, divné... *;-)
No ak nemala cisársky, čo si mal ešte všimnúť? Už len päť kapitol, to už vydržíš. :D

Díky.
Mno, uznávám, že kolem pasu měla namotanou sukni. Nicméně, obávám se, že dva měsíce po porodu jsem určitě vypadala dost jinak, než před otěhotněním (a při něm)...*;-) Ale třeba má Hermiona tu postavu, co vypadá stále stejně. Vždyť ho ani mlíkem nepostříkala... *:D

no najprv som bola dost vytocena, naozaj to bolo zabele ked od neho tri razy usla...tsss ze dospela zena!ale potom si to vyzehlili tym udobrovanim :D som zvedava na ich rande...dufam ze Hermiona pride! inak pojdem na to rande s Dracom za nu! :)
Snažím sa spomenúť, čo je v ďalšej kapitole... rande určite, ale ako to dopadne? Ďakujem.

pěkné moc pěkné ale o to víc se těším na další kapitoly
Cyrus sa mi kdesi stratila, divné, že ani nereagovala na záver Ways. Dúfam, že je v poriadku. Ak sa ozve, tak sa dočkáš až do konca. Ďakujem.

no pekne, dufam ze im to rande vyjde, a som zvedava ako mu povie o mimine...
vdaka za preklad :-)
Aj ja ďakujem za komentár.

Keď ona povie že tam bude to jej "sľubujem" mi dvíha tlak. Som zvedavá kedy mu konečne vyklopí že dedič má vyše roka. Draco sa určite naštve, lebo nechať ho rok bez vlastného dieťaťa je dosť kruté. Ešteže je ten Tvoj preklad taký dobrý. Ináč by ma to už asi nebavilo.

Když jsem četla tuto kapitolu, napadlo mě, jak jsem kdysi tuto povídku začala číst jinde a nechala jsem toho, protože mě nezaujala. Teď s mi ale líbí, připadá mi velice zábavná a vážně jsem zvědavá, co všechno se ještě stane...

Snad zase nezdrhne. :)

Díky za překlad!

Zatím jsem se sexu v autě vždy vyhnula, takže si to vůbec, ale vůbec, neumím představit. :-D

och..koniec to zase zaklincoval :D:D:D Mal rande, na ktoré sa mal pripraviť a už mal na to len šesť hodín....OCH Draco Malfoy v plnej krase, co ine by sme cakali  :D..mam ale pocit ze hermiona mu pripravy nejaky surprise .D

na zadnom sedadle? :D beriem spat romantickeho Draca :D ale pekna kapitolka, dakujem :)

Prehľad článkov k tejto téme:

AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.07. 201026. Späť v Taliansku
AnneM.Olivier: ( Jimmi )12.07. 201025. Dnes ťa milujem viac než včera
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.07. 201024. Kto je na prvej, nie, Čo je na druhej
AnneM.Olivier: ( Jimmi )10.07. 201023. A čo máš v tom košíčku, dievčatko?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )09.07. 201022. Ak na začiatku neuspejete, skončite
AnneM.Olivier: ( Jimmi )08.07. 201021. Kam sa tentoraz podela tvoja topánka?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.06. 201020. Ďakujem vám, pán Malfoy
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.06. 201019. S pozdravom, Hermiona
AnneM.Olivier: ( Jimmi )27.06. 201018. Ktorým smerom šla, George?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )26.06. 201017. Ako stráviť Vianoce
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.06. 201016. Zoznámte sa s rodičmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.06. 201015. Čo je toto za darček?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.06. 201014. Prehliadka s plnou obsluhou
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.06. 201013. Máš chuť na hento?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.05. 201012. Zimná krajina divov
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.05. 201011. Veselé sviatky
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.05. 201010. Niet času rozlúčiť sa
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.04. 20109. Mohol by som tancovať celú noc
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.03. 20108. Zaslúžiť si odmenu
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.03. 20107. Kamkoľvek, len nie do múzea
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.03. 20106. Kávu, čaj alebo mňa?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )14.03. 20105. Čo tak snívať
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.03. 20104. Obraz a sľub
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.03. 20103. Výlet do viníc
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.03. 20102. Večera s cudzincami
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.03. 20101. Izba s výhľadom
. Úvod k poviedkam: ( Jimmi )02.03. 2010Úvod k poviedke