archiv.hpkizi.sk
14. Prehliadka s plnou obsluhou
Dievča menom Grangerka
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 23.06. 2010
Téma: Dievča menom Grangerka

A Girl Called Granger

Preklad: Jimmi

Betta-read: Cyrus

Napísala: AnneM.Olivier

Stav: Súhlas s prekladom

Povedala, že sa volá Grangerová. Poznal jedno dievča menom Grangerová. Mohlo by to byť to isté dievča? Bola na dovolenke a vyzeralo to, že dali jej izbu niekomu inému. V skutočnosti ju dali Dracovi Malfoyovi. Vráti ju a ona ju príjme? Zamilujú sa?

http://www.fanfiction.net/s/3828376/14/A_Girl_Called_Granger

Dramione  (Romantika)

Rating: PG-18

This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended.

Art credit: Pri tvorbe banneru použité obrazy: Lights of Amalfi, RedVineyards Of NapaValKapitola 14

Prehliadka s plnou obsluhou

Hermiona vošla do Dracovej izby a okamžite začala skúmať všetko v dohľade. Nábytok bol z tmavého mahagónu, podlahy mali na sebe šedo-biely koberec a najprekvapujúce zo všetkého boli béžové steny a karmínovo červená posteľná bielizeň a perina. Ohmatala obrubu jeho baldachýnu. Prstami zľahka poskočila po povrchu prádelníka a predku zásuviek. Posadila sa na posteľ a zdvihla knihu, ktorá ležala na nočnom stolíku. Prelistovala stránkami a odložila ju späť.

Draco si jej prehliadku svojej izby dosť užíval. Nerozprávala, ale reč jej tela vravela nahlas. Vstala z postele a otvorila tmavé plné dvere, ktoré viedli do kúpeľne. Za kúpeľňou bola veľká prezliekareň. Vošla do jeho šatne a pohladila rukou niekoľko jeho sák. Šiel za ňou a len sa usmieval. Páčilo sa mu, že sa zjavne zaujímala o neho a jeho veci. Vrátila sa späť do spálne, otvorila dvojkrídlové presklené dvere a vyšla von na terasu. Znova jemne padal sneh. Vyšiel von a objal ju. Triasla sa.

"Poď dnu, Grangerka, skôr než sa z teba stane cencúľ," riekol spoza nej a roztomilo ju pobozkal na líce.

Otočila sa a vošla späť dnu. Naproti postele bol veľký biely kozub. Draco prútikom zapálil oheň. Hermiona sa posadila na kraj postele a zvažovala svoj ďalší ťah.

"Draco, toto bola izba, kde si bol spolu s Eleanor?" spýtala sa.

Okamžite sa zamračil. Prečo sa na to musela spýtať? "Áno, bola, ale povedal som ti, je preč a taktiež všetky jej veci."

"Ach, áno," odvetila, keď vstala z postele. Otvorila najvrchnejšiu zásuvku starého prádelníka, ako keby mu neverila. Prišiel k nej a pomaly tú zásuvku zatvoril. Bola chrbtom k nemu, ale pozerali sa na seba v zrkadle.

Napadlo ho, že zrazu sa tvári rozrušene.

"Čo sa deje?" spýtal sa s vedomím, že sa mu odpoveď nebude páčiť.

"Máš hosťovskú spálňu?" spýtala sa, stále sa na neho pozerala v zrkadle.

"Prečo, máš niekoho, koho chceš pozvať?" žartoval.

Otočila sa, pozrela sa na neho a povedala: "Nechcem, aby naše prvýkrát bolo v Eleanorinej posteli, prepáč."

"Toto nie je Eleanorina posteľ, ale moja," vadil sa, kým ju presúval, aby sa posadila na posteľ.

"Len si myslím, že sa budem cítiť divne," vysvetľovala.

"Sú tu ďalšie štyri spálne, ale na rovinu, vo všetkých tých ostatných spálňach som mal sex tiež. Ak sa chceš vyhnúť tomu mať sex v miestnosti, v ktorej som bol s inými ženami, nuž potom tu asi máme problém." Postavil sa a podišiel k nej bližšie, ale nedotkol sa jej.

Záhadne sa na neho pozrela, naklonila hlavu trochu nabok. "A čo kuchyňa?"

"Bol som, zažil som. V skutočnosti je to veľmi pekná miestnosť na to mať v nej sex," chvastal sa.

"A čo jedáleň? Povieš mi, že si mal sex v jedálni?" spýtala sa, keď si dala ruky v bok a pripravená neuveriť slovíčku, čo povie.

"Vďaka bohu, že ten stôl je taký pevný," odpovedal s nudným výrazom.

"Obývačka?"

"To je úplná samozrejmosť. Sú tam dva gauče."

"Vstupná hala?"

"Nemáš sex, kým to neurobíš na schodoch."

"Knižnica?"

Zasmial sa. "Budeš na mňa nahnevaná, ak poviem áno, pretože asi budeš tie úbohé knihy ľutovať, ale áno, dokonca knižnica."

"Kúpeľňa?"

"Grangerová, dospej."

"Fajn, vzdávam sa, v tomto dome nemôžeme mať sex," povedala a pohla sa dole schodmi. Nemyslela to vážne. Trochu ju to obťažovalo, ale nie dosť, aby naozaj odišla.

Chytil ju na schodisku za ruku a povedal: "Myslel som to minulý týždeň vážne, keď som povedal, že okrem mňa ešte nikto nebol v podkroví. Mohli by sme to miesto pokrstiť. Je to posledné nepoškvrnené miesto v tomto mojom víkendovom dome."

Uškrnula sa. "Na čo čakáme? Poďme," a zbehla po schodoch, cez jedáleň, sluhovu komôrku a nahor schodiskom. Keď sa dostala ku schodom do podkrovia, on už na ňu čakal.

"Premiestnil si sa?" spýtala sa zadýchaná.

"Nie, hlupáčik, prišiel som hornou chodbou," odvetil, keď jej poklopal rukou na čelo, aby sa uistil, či nie je plné pilín. Potom povedal: "Vážne sa chceš prvý raz milovať v podkroví?"

"Ty nie?" spýtala sa, ako keby to bola hlúpa otázka. Pohla sa pomaly hore schodmi. Spola sa otočila a zavrtela prstom. "Poďme, Malfoy; ukáž mi, čo máš."

Nikdy nebol človekom, čo by odmietol výzvu a toto bola donebavolajúca výzva, akú nikdy neodmietol. Kráčal pomaly hore schodmi a ona na neho čakala.

Keď sa k nej dostal, chytil ju za ruku a voviedol do dverí. Dal si dole sako a zapálil oheň v malej piecke, ktorá bola v rohu. Znova sa zachvela. Prešiel k nej a pošúchal ju po pleci.

"Zima?" spýtal sa.

"A nervozita," priznala.

"Si zo mňa nervózna?" zaujatý sa opýtal.

"Z toho, že sa s niekým budem milovať po prvý raz, som nervózna," opravila.

Chytil ju za obe ruky. "Potom je dobre, že budeme mať sex a nie sa milovať." Pozrel sa jej do očí, ktoré náhle stratili iskru. Krucinál, zase povedal niečo zle. Problém bol, že to čo povedal, nemyslel vážne. Nemyslel si, že to bol len sex, nie s ňou. Robil si srandu. Len sa snažil odľahčiť situáciu.

Zhlboka sa nadýchla. "Ja nemávam len sex, Malfoy. Ja sa len milujem a jedine s niekým, na kom mi záleží. Možno som zle pochopila tvoje zámery. Ak áno, potom sa ospravedlňujem za to, že som ťa zviedla."  Vytiahla si ruky z jeho, posadila sa na gauč a zízala na zavreté dvere pred sebou.

Posadil sa vedľa nej. "Počúvaj, Grangerová, len som sa ťa snažil rozosmiať. Bol to len žart. Nič som nemyslel vážne. Teším sa na to, že sa s tebou budem milovať nie mať sex. Ale vážne si myslíš, že budeme mať zapamätania hodný čas tu v podkroví?" Načiahol sa a položil jej ruku na koleno.

Mal postreh, veľmi dobrý postreh. Hermiona sa znova postavila. "Stretneš sa so mnou vo svojej spálni alebo ako?"

"Prečo tentoraz nepôjdeme dole spoločne? Ak budeš stále pobehovať po celom dome, budeš unavená na sex, či milovanie či čokoľvek ako to vy muklorodení teraz voláte," povedal a zobral ju za ruku.

Prišli do jeho izby a obaja tam zostali stáť. Bolo zvláštne, len sa rozhodnúť mať sex, bez akejkoľvek spontánnosti. Hermiona si dala dole náušnice a začala si dávať dole náhrdelník. Povedal: "Dovoľ nech ti pomôžem." Prešiel za ňu a rozopol jej náhrdelník. Položil ho na rímsu kozubu. Zobral jej z ruky náušnice a položil ich vedľa náhrdelníka. Prešiel za ňu a rozopol jej šaty, pomaly, prstom prechádzal po jej chrbte smerom nadol, keď zips cestoval k jej zadku.

Hermiona pocítila vzrušenie v bruchu a to sa ešte ani nepobozkali.

Otočila sa,  priložila mu jednu ruku na tvár a pohladila po líci. Jej ruka prešla k predku jeho košele, kde sa k nej pripojila druhá. Obratne mu rozopla košeľu a potom presunula ruky na jeho hruď. Našli si cestu k jeho ramenám a dali dole košeľu po jeho rukách, ktorá pristála na zemi. Zohla sa, aby ju zdvihla, ale on povedal: "Nechaj tak."

Šaty jej začali padať z pliec, takže im v tom páde pomohol. Dopadli na zemi pri jej nohách a ona z nich vykročila. Mala na sebe čiernu čipkovanú podprsenku a čierne nohavičky s čiernymi pančuškami po stehná. Cúvol o dva kroky a povedal. "Si všetkým, čo som si myslel, že budeš."

"Vieš, že si ma už dnes videl nahú," posmievala sa mu.

"Predtým som bol v priveľkom šoku, aby som plne ocenil, čo mám pred očami, ale tú chybu znova neurobím," odvetil roztopašne, keď prikročil bližšie k nej. Pobozkal ju na krku, na pleci a potom znova na krku. Objal ju a pobozkal na ústa, jemne, ale oddane.

Odtiahla hlavu a povedala: "Toto všetko zmení."

Zasmial sa. "Úbohá Grangerová, vždy priveľmi premýšľa. Samozrejme, že to všetko zmení a to je skôr pointa, nie?"

Hermiona inicializovala ďalší bozk. Bola tak blízko k nemu, že mohol cítiť zimomriavky na jej pokožke. Draco položil jednu ruku na jej prsník a pomaly ho masíroval. Hermiona zatvorila oči. Miloval ako len prosté dotýkanie sa jej prsníka dokázalo vyvolať také uvoľnenie. Obišiel ju za jej chrbát, viedol ruku okolo jej brucha, potom nabok, potom na chrbát, kým kráčal. Skončil za ňou a rozopol jej podprsenku. Tiež pristála na zemi. Kľakol si a stále za ňou zroloval každú pančušku, najprv pravú. Vyzul jej topánku, potom pančušku a potom prešiel k ľavej pančuške, kde urobil to isté. Kým stále kľačal, presunul sa pred ňu. Pohyboval rukami nahor a nadol po jej nohách. Po celý čas hľadela na jeho blonďavú hlavu.

Draco sa znova postavil a priložil ruky na jej prsia. Predklonil sa, aby ju znova pobozkal, kým trel jej bradavky svojimi palcami, vďaka čomu sa vztýčili. Povedala: "Smiem si ľahnúť?"

"Samozrejme, urob si pohodlie," odpovedal. Prešiel k čelu postele a stiahol prikrývky. Posadila sa na jej kraj. Sadol si vedľa nej. "Teraz som ja z teba nervózny," riekol po pravde.

"Prečo si nervózny? Ja som tá, čo tu sedí len v nohavičkách. Ty máš na sebe stále väčšinu oblečenia."

"Som nervózny, pretože to nechcem pokašľať. Chcem, aby milovanie s tebou bolo niečo mimoriadne; chcem, aby to bolo dobré."

Hermiona sa trochu otočila, takže bola tvárou k nemu a položila mu ruku na hruď. "Ach, ty hlúpy chlap," riekla, "bude to báječné, pretože nám jednému na druhom záleží." Predklonila sa a vášnivo ho pobozkala. Zatlačila ho na chrbát a naklonila sa nad neho, keď ho všade bozkávala, na tvár, krk a hruď. Jeho ruky sa túlali hore a dole po jej hebkom chrbte. Vďaka pocitu jej nežných pŕs, so stvrdnutými bradavkami, ktoré spočívali na jeho hrudi, prešla všetka jeho krv do priamo do jediného miesta a on bol plný túžby.

Odtlačil ju znova od seba a postavil sa, aby si dal dole zvyšok oblečenia. Vyštveral sa na posteľ vedľa nej a položil ruku na jej brucho. Predklonil sa nad ňu a hodoval na jej bohatých prsiach. Najprv ochutnal prvé, s jeho tvrdou bradavkou. Vložil si do úst tak veľa, koľko mohol. Hermiona bola každou sekundou vlhkejšia, začiatok toho, čo malo prísť.

Venoval druhému prsníku pozornosť, ktorú si zaslúžil. Prebozkával sa nadol jej bruchom, kým ju rukami držal za pás, opretý na jej rebrách. "Prečo máš stále na sebe nohavičky?" spýtal sa a pozrel sa na ňu.

Hrýzla si spodnú peru tým vlastným trochu sexy spôsobom a povedala: "Ešte si mi ich nedal dole."

Okamžite to napravil. Priložil špičky prstov na vrch jej nohavičiek, hravo umiestnil prsty pod pružný lem. Oba palce vsunul do otvorov pre nohy a stiahol jej ich po stehnách. Ľahko sa pohybovala dopredu a dozadu, keď to robil. Dokázal zazrieť záblesk jej vlhkosti a bolo mu jasné, že ju chce viac než kedy predtým, pretože toto všetko bolo kvôli nemu.  

Pobozkal ju na ľavé stehno a potom na kľúčnu kosť. Jeho jazyk a ústa prešli ponad jej bok a krížom cez jej brucho, k jej druhému stehnu a zanechávali pri svojej ceste vlhkú cestičku. Zľahka zastenala, čo spustilo z jeho strany túžobnú reakciu. Keď ju bozkával na vnútrajšku jej stehna, úmyselne sa vyhýbajúc svojej finálnej odmene, jeho ľavá ruka prešla nahor na jej brucho a našla prsník. Dráždil bradavku, až kým nebola tvrdšia než si kedy tušila, že by mohla byť.

Jeho hbité prsty sa dotýkali miest, o ktorých dotýkanie žobrala. Túžila po ňom.

"Prosím, Draco," povedala potichu.

Vzhliadol na ňu a premiestnil svoje telo nad ňu. Rovnako potichu povedal. "Milujem, keď mi hovoríš Draco. Hovor mi Draco, kým sa milujeme, Hermiona." Predklonil sa a pobozkal ju na krku, kým jej ruky sťahovali jeho ramená. Lačne ju pobozkal a ona mu bozk opätovala. Volal k nej svojimi bozkami a ona na to volanie odpovedala.

Túžba sa do neho zahryzla a on sa bál, že už možno dlho nevydrží, hoci vôbec nechcel, aby tento okamih skončil. Jeho prsty nakoniec precestovali k jej ohanbiu. Hral sa s ňou, zľahka, len navrchu, vôbec do nej nevošiel. Ústa mal stále na nej a ona zohla jedno koleno. Presunul sa tak, že celé telo mal na nej a hladko do nej vošiel. Keď sa začali pohybovať v zosúladenom rytme, Hermionine ruky hladili jeho ramená a chrbát. S každým nárazom sa vrátil späť a pobozkal ju na ústa.

Bola vlhká a tesná a ešte nikdy to nebolo také dobré... tým si bol istý. Túžba, ktorú cítil, sa vyrovnala láske, ktorú pociťoval a kým sa s ňou miloval, uvažoval, ako môže niekoho tak veľmi milovať, bez toho, aby ho vôbec dobre poznal.

Začal sa pohybovať rýchlejšie a ona si dala ruky nad hlavu. Ovinula nohami jeho telo, aby ho pritiahla bližšie. Opieral sa o ruky, pohyboval sa do taktu s ňou. Otvoril oči, videl, že sa pozerá a hľadeli jeden na druhého. Znova zatvorila oči a vravela jeho meno znova a znova a znova. Stiahla sa, jej nohy sa odtiahli z jeho bokov a chveli sa. Začínala vrcholiť, ale on nebol pripravený. Zadržiaval to tak dlho, ako mohol. Keď mohol povedať, že ona je už konečne tam, uvoľnil sa a vykríkol niečo nezrozumiteľné. Nikdy predtým takto nekričal. Ani si neuvedomoval, čo povedal. Ona áno. Povedal jej meno, nie Grangerka, ale Hermiona.

Dva záverečné nárazy a bol koniec. Skončilo to. Ležali vedľa seba v sladkej vôni sexu zmiešaného s potom. On sa pohol prvý. Ruku položil na jej brucho a pritiahol si ju bližšie. Dala sa na bok a položila mu ruku na hruď, keď si hlavu oprela o jeho rameno. Draco ju tuho objal.

Riekol: "Dokážem to ešte lepšie, neskôr ti to predvediem."

Zasmiala sa. "Dobre, neskôr, ale teraz potrebujem spať."

"Aha," odvetil, "ty si z tých ľudí, čo po sexe musia spať, také typické."

Udrela ho do hrude. "Čo chceš robiť ty, hrať stolnú hru alebo niečo také?"

"Stolnú hru?"

"Blúznim zo sexu, nedokážem práve teraz vymyslieť žiadnu duchaplnú odpoveď."

Posadil sa  a pozrel sa na ňu s jej zatvorenými očami. Rovnomerne dýchala. Ľahol si vedľa nej, nabok a pohladil ju po vlasoch a líci. Stále na ňu uprene pozeral. Chcel si zapamätať každý kúsok z nej. Nakoniec sa načiahol nadol, vytiahol dohora prikrývky a znova si ju pritisol k hrudi.

"Spíš, Grangerka," povedal šeptom, nevediac, či ho môže počuť. "Spíš, ale neopovažuj sa ma niekedy opustiť."

Otvorila oči a položila mu ruku na brucho, čo ho prekvapilo. Bez toho, aby sa mu pozrela do tváre, povedala: "Neopustím."

RoSalyn

© moonjameskitten


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Jimmi, díky, krásný překlad.
Díky, už odchádzam, tak si ma veľmi potešila. Ale pravdupovediac, už by som túto poviedku mala rada z krku. Ešte raz díky.
Jimmi, omlouvám se za předchozí stručnost, právě domů přišel zbytek rodiny, musela jsem od compu. Tuhle povídku už znám z jiného překladu, ale ten tvůj si vysloveně užívám. Máš krásnou slovenštinu, navíc tam jsou líp vychytané různé pocitové odstínění, než v překladu, který už jsem četla. Máš můj obdiv, že toho překládáš tolik a v takových docela šílených termínech....čistě sama za sebe si sobecky mnu ruce, když vidím na monitoru nějakou novou, a doufám, že tě hned tak překladatelská múza neopustí.
Tak tento týždeň si ich snáď ušúchaš - dúfam, že to nezakríknem. Díky moc.

Jimmi, pěkný překlad ;-)
i když už vím, jak to dopadne, je to i tak skvělé...
díky
Doplnila som obrázok, aspoň niečo. K tým ďalším kapitolám to už bude problém niečo nájsť. Ďakujem. (Inak už som ti písala odpoveď a ona tu nie je. Divné.)

toto je taka mila poviedka...uplne som si pri nej oddychla:)no a tato kapitola bola dost dobra:D:D:Daaaaaach...:D
Jej účelom bolo oddýchnuť si pre nej. Ale medzitým sa na mňa nalepilo Delusion a pri tej som si oddýchla väčšmi. Takže toto už len dobojúvavam. Díky moc.

pekný preklad.. iked som tuto poviedku už čítala(aj ked nie uplne dokonca),ale musím povedat,že tvoj preklad je lepší.
Teraz som si prešla všetky časti čo si už preložila a krása...
predtým ma ten príbeh nejak extra nezaujal,ale asi to bolo aj tým prekladom...
Vdaka že to prekladáš aj ty...aspon som si trocha poopravila mienku o tomto príbehu, ako nikdy sa mi nezdal zlý ,ale možno aj kvoli prekladu, menej zaujimavý a ani sa mi ho nechcelo dočítat dokonca....
ale v tvojom podaní by som si to aj dočítala...hih... :D
To dúfam, že je lepší, inak by nemalo zmysel to znova prekladať. Ale kľudne počkaj, až to bude celé, už tak veľa nezostáva (som už na 19. kapitole). Toto je taká oddychovka, niečo ako z Červenej knižnice. Nič vážne, hlbokomyseľné ani opačne strelené (že sa na tom ideš urehotať) - také normálne. Ale aj takéto príbehy treba, a tento nie je zlý, len zaniká popri všetkých tých skvostoch, čo tu sú. Pred dvoma rokmi by bol úžasný, teraz je to len zachovanie peknej poviedky. AnneM. je na preklad ľahká, ale angličtinu vedieť musíš, prekladač nepomôže. Ja som to vlastne tiež nedočítala - nemohla som, príliš som ma to vytáčalo, skontrolovala som len záverečnú kapitolu a vtedy som sa rozhodla, že to treba opraviť. Len som nevedela, či celé alebo zhruba od desiatej kapitoly, keď to začalo byť fakt zlé. Díky moc.

Absolutně mě dostal výčet všech míst, kde se nemohou milovat, protože Draco už tam s někým byl. To byla přímo vražedná pravdomluvnost :-) Moc zábavná kapitola, díky!

No toto...!? *:-D Á je to tady. Co pak se asi pokazí, když zbývá ještě tolik kapitol? Uvidíme, počkáme si. Už se těším! *;-) Tahle povídka je taková roztimilá... Díky!

krásný překlad, jsou úžasní, díky

krásný překlad, jsou úžasní, díky

Tak tam nikdo nebyl, jsem trošku zklamaná. Ale Eleanor už asi bylo dost.

Děkuji za skvělý překlad!

oooooooooch na toto som cakala :) krasne, krasne, krasne! nadherny preklad ! velmi dobre :) dakujem :)

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: Manka - 25.12. 2017
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Prehľad článkov k tejto téme:

AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.07. 201026. Späť v Taliansku
AnneM.Olivier: ( Jimmi )12.07. 201025. Dnes ťa milujem viac než včera
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.07. 201024. Kto je na prvej, nie, Čo je na druhej
AnneM.Olivier: ( Jimmi )10.07. 201023. A čo máš v tom košíčku, dievčatko?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )09.07. 201022. Ak na začiatku neuspejete, skončite
AnneM.Olivier: ( Jimmi )08.07. 201021. Kam sa tentoraz podela tvoja topánka?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.06. 201020. Ďakujem vám, pán Malfoy
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.06. 201019. S pozdravom, Hermiona
AnneM.Olivier: ( Jimmi )27.06. 201018. Ktorým smerom šla, George?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )26.06. 201017. Ako stráviť Vianoce
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.06. 201016. Zoznámte sa s rodičmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.06. 201015. Čo je toto za darček?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.06. 201014. Prehliadka s plnou obsluhou
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.06. 201013. Máš chuť na hento?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.05. 201012. Zimná krajina divov
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.05. 201011. Veselé sviatky
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.05. 201010. Niet času rozlúčiť sa
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.04. 20109. Mohol by som tancovať celú noc
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.03. 20108. Zaslúžiť si odmenu
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.03. 20107. Kamkoľvek, len nie do múzea
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.03. 20106. Kávu, čaj alebo mňa?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )14.03. 20105. Čo tak snívať
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.03. 20104. Obraz a sľub
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.03. 20103. Výlet do viníc
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.03. 20102. Večera s cudzincami
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.03. 20101. Izba s výhľadom
. Úvod k poviedkam: ( Jimmi )02.03. 2010Úvod k poviedke