archiv.hpkizi.sk
11. Veselé sviatky
Dievča menom Grangerka
Článok poslal užívateľ: Jimmi - 16.05. 2010
Téma: Dievča menom Grangerka

A Girl Called Granger

Preklad: Jimmi

Betta-read: Cyrus

Napísala: AnneM.Olivier

Stav: Súhlas s prekladom

Povedala, že sa volá Grangerová. Poznal jedno dievča menom Grangerová. Mohlo by to byť to isté dievča? Bola na dovolenke a vyzeralo to, že dali jej izbu niekomu inému. V skutočnosti ju dali Dracovi Malfoyovi. Vráti ju a ona ju príjme? Zamilujú sa?

http://www.fanfiction.net/s/3828376/11/A_Girl_Called_Granger

Dramione  (Romantika)

Rating: PG-18

This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended.

Art credit: Autor obrazu pri kapitole: Thomas Kinkade, Pri tvorbe banneru použité obrazy: Lights of Amalfi, RedVineyards Of NapaValKapitola 11

Veselé sviatky

Hermiona sa ponáhľala a priniesla do chalúpky všetky svoje krabice. Stále mala veľa práce, ale číslo jedna na jej zozname bolo pripraviť sa na Vianočný večierok. Áno, mala Vianočný večierok, na ktorý dnes večer šla a chcela vyzerať neobyčajne prekrásne. Nechala všetko rozbaľovanie na neskôr a šla sa osprchovať a obliecť. Po sprche začala prehľadávať krabice, aby našla niečo na oblečenie. Konečne objavila ten kus oblečenia, ktorý hľadala. Dala jej ho matka na minulé Vianoce a až doteraz nemala vhodnú príležitosť, na ktorú si ho obliecť. Bol to tmavozelený kašmírový sveter s hlbokým výstrihom, ktorý sa zväzoval okolo pása. Jediné, čo dokázala vymyslieť, aby sa k tomuto hodilo, bola čierna splývavá hodvábna sukňa. S čiernymi pančucháčmi a čiernymi topánkami sa rozhodla, že je pripravená ísť.

Zavolala mame skôr než odišla; aby zistila, či ju s profesorom môžu vyzdvihnúť, keď pôjdu do toho veľkého domu. Podľa všetkého už odišli. Hermiona by sa premiestnila, ale nebola si istá, či je to len čarodejnícky večierok alebo či sú prítomní aj muklovia, takže bude musieť ísť peši.

Obliekla si kabát, ale nechcela si dať na hlavu klobúk, pretože jej trvalo celú večnosť, než si dokonale upravila vlasy, takže odišla s nezakrytou hlavou. Už viacej nesnežilo, ale zem pokrývala tenká biela snehová prikrývka. Vonku bolo tma, ale mesiac sa odrážal v tom čerstvom, novom, krehkom snehu, takže cestu mala dostatočne osvetlenú. Pohla sa po dlhej príjazdovej ceste. Bola tak ďaleko, že ešte nedokázala vidieť ten dom.

Jej smerom prešlo niekoľko áut a každé zastalo, aby zistilo, či sa nechce zviezť. Potom, čo povedala piatemu človeku, ďakujem, ale nie, rozhodla sa dostať sa tam zozadu. Možno to bude kratšia cesta. Jej topánky neboli stvorené pre chôdzu v čerstvo napadanom snehu. Okamžite mala mokré nohy. Nakoniec sa dostala k tomu domu a povedať, že bola ohromená, by bolo podcenením. Ten dom bol nádherný. Bol to starý tudorovský dom, so štítmi a oknami z flintového skla a impozantnou úpravou krajiny. Zazvonila na predný zvonček a vpustená do obrovskej vstupnej haly. Človek, ktorý otvoril dvere, ju požiadal o kabát a ona mu ho podala.

(PP: lead glass windows - okná z flintového skla, flintové sklo - flintové sklo je draselnoolovnaté, má veľký lom svetla a farebnú disperziu.)

Ponevieralo sa tam množstvo ľudí, ale Hermiona nevidela svoju matku a čo je dôležitejšie, ani Draca. Čoskoro k nej prišla nádherná čarodejnica s dlhými blond vlasmi a povedala: "Vy musíte byť dcéra pani Grangerovej. Spoznávam rodinnú podobu. Volám sa Eleanor, som Dracova snúbenica," a natiahla k nej ruku. Hermiona bola otrasená a mala pocit, ako keby ju niekto kopol do hrude, ale veľmi dobre to skryla. Potriasla rukou tej ženy a povedala jej, že je milé sa s ňou stretnúť. Eleanor sa začala predstavovať ďalším neskoro prichodiacim, takže Hermiona využila svoju šancu nájsť Draca.

Myslela si, že povedal, že sa s ňou dnes večer rozíde. Možno by mala jednoducho odísť. Vzala si od sluhu pohár šampanského a prechádzala sa po prízemí toho domu. Nebol tam jediný človek, ktorého by poznala. Všetci boli oblečení formálne. Hermiona sa pozrela na svoj výzor a cítila sa hrozne jednoducho oblečená. Vzhliadla znova nahor a našla dobre vyzerajúceho mladého muža s tmavými vlasmi a žiarivými modrými očami, ako na ňu hľadí.

Prišiel k nej a povedal: "Nerobte si starosti s tým, že ste jednoducho oblečená. Myslím, že ste tu najkrajšia žena. Volám sa Pierce Huntington a vy ste?"

Hermiona chvíľu na toho muža hľadela, ale potom pokrútila hlavou a zdvihla ruku, aby chytila tú jeho. Povedala: "Prepáčte, zjavne som na chvíľu zabudla, kto som. Volám sa Hermiona Grangerová."

Muž sa zasmial. "Ste priateľka Eleanor?"

"Nie, chodila som do školy s Malfoyom a moja mama má v prenájme hosťovský dom v prednej časti statku," vysvetľovala.

"Áno, už som sa s ňou stretol. Je to veľmi príjemná žena. Dobre, že prvého ten domček opúšťa. Moja sestra mi sľúbila, že tam budem môcť na chvíľu zostať."

Hermiona bola zmätená. "Vaša sestra?"

"Áno, Eleanor, Dracova snúbenica," odpovedal Pierce.

Hermiona bola ohromená. Po prvé, ten muž mal dojem, že je Draco zasnúbený s jeho sestrou a a po druhé si myslel, že sa nasťahuje do jej domu."

"Ospravedlníte ma na chvíľu?" spýtala sa Hermiona. Pohla sa k nejakým dverám, nevediac kam vedú. Viedli do jedálne. Prešla cez ďalšie dvere, aby našla komôrku komorníka. Malé tmavé schodisko viedlo nahor z komorníkovej izby. Hermiona nevedela, čo ju prinútilo ísť nahor tými schodmi, ale urobila to. Len sa odtiaľto chcela dostať preč. Schodisko bolo skoro úplne tmavé. Jediné malé svetlo na stene u odpočívadla jej neposkytovalo skoro žiadne svetlo.

Keď bola bezpečne na prvom medziposchodí, pohla sa k ďalším dverám... len aby našla Malfoya sedieť na schodoch s hlavou v rukách. Urobila ďalšie dva kroky a sadla si vedľa neho. Zjavne vedel, že je to ona, pretože sa vôbec nepozrel nahor. "Skrývaš sa?" spýtala sa Hermiona.

"Áno," odpovedal, stále sa na ňu nepozrel.

"Predo mnou?" opýtala sa.

"Nie," odpovedal. Potom dodal: "Hoci ma napadlo, že ak si stretla Eleanor, už budeš asi preč."

"Chceš, aby som odišla?"

"Krucinál, nie," povedal, konečne sa na ňu pozrel.

"Rozišiel si sa s ňou dnes?" Hermiona mala pocit, že už odpoveď pozná, ale aj tak sa spýtala.

"Áno, rozišiel. Len chcela počkať až po sviatkoch, kým to všetkým povieme," riekol Draco. "Napokon, väčšina hostí dnes večer sú jej priatelia a rodina a chcela sa vyhnúť škandálu. Naozaj je to veľmi milé dievča. Nemyslím, že bola prekvapená tým, čo som jej oznámil."

"Čo si jej oznámil?" spýtala sa Hermiona. Dúfala, že jej nepovedal, že chce zrušiť zasnúbenie kvôli nej.

"Povedal som jej, že sa nemôžem oženiť s niekým, koho nemilujem. Cítila to rovnako, ale nevedela ako mi to povedať," priznal.

"Vieš, že jej brat má dojem, že sa sťahuje do môjho domu," riekla Hermiona s úsmevom.

"To bude príliš blízko, nemyslíš?" Draco opätoval úsmev, a potom, aby ju uistil, povedal: "Eleanor mu dá vedieť, že sa do tej chalúpky nemôže nasťahovať, nemaj obavy."

"Nuž, vlastne som znepokojená nebola," odvetila Hermiona, keď vstala. "Takže, si si istý, že Eleanor nevie, že si sa s ňou rozišiel kvôli mne?" spýtala sa, teraz znepokojená.

"Máš domýšľavé ego, Grangerka," zasmial sa. "Nie, pretože o tebe ani nevie. Povedal som jej, že to chcem ukončiť, pretože som chcel nasledovať jasnejšie vyhliadky. Tak či tak Eleanor povie každému, že sa ona rozišla so mnou, pretože si musí udržať povesť."

"Ja mám tiež svoju povesť, takže jednoducho nechcem, aby ma brali v zlom svetle, dobre?" riekla, keď sa pohla dole schodmi.

"Kam ideš, Grangerka?" spýtal sa Draco, konečne stál aj on a načahoval sa po jej ruke.

Bez odpovedania sa pozrela na jeho ruku, ktorá teraz pevne držala jej. Riekla: "Ty a Eleanor strávite sviatky spoločne?"

"Si tak priehľadná, Grangerka. Nie, odchádza dnes večer, aby sa pripojila k rodine v južnom Francúzsku. Vtedy im povie o nás," riekol, stále ju držal za ruku.

Pozrela sa ešte raz na jeho ruku, ktorá držala jej a povedala: "Ak dnes večer nemôžem mať potešenie z tvojej spoločnosti, potom by som mala odísť."

"Práve teraz nemáš potešenie z mojej spoločnosti?" spýtal sa, spravil jeden krok dole, takže bol len jeden schod nad ňou.

"Nie tak veľmi, ako by sa mi páčilo," povedala popravde. Zišiel dole na ten istý schod ako ona. Bolo to veľmi úzke schodisko, takže bol pritlačený na ňu. Samozrejme v skutočnosti nebolo také úzke. Urobil ešte jeden krok dole, takže bol jeden schod pod ňou. Nakoniec prehovoril. "Mohli by sme ísť niekam, byť sami, aby sme to dobehli; zmeškali sme šesť mesiacov, vieš?"

"Myslím, že by som mala ísť. Vieš, mal si mi povedať, že sa mám dnes večer obliecť formálne. Bojím sa, že som oblečená strašne jednoducho," sťažovala sa.

"Vyzeráš nádherne," riekol, urobil ďalší krok dole, takže teraz stál pod ňou dva schody, priamo pred ňou. Teraz boli rovnako vysokí.

"Áno, aj Pierce si to myslel," doberala si ho Hermiona. "Možno by som mu nakoniec mala dovoliť nasťahovať sa do tej chalúpky."

"To ani náhodou," povedal Draco a chytil ju rukou okolo pása, jeho voľná ruka na jej tvári. Zovrela zábradlie, aby sa podoprela. Cítila sa tak dobre v jeho náručí. Naozaj mu toto tak veľmi chýbalo, ten druh dôvernosti. Ako mu mohlo chýbať niečo, čo sotva vôbec mal?

Priložil pery na jej krk, tesne pod jej ušný lalôčik. Musela sa o neho oprieť kvôli opore, inak by sa asi skotúľala dole schodmi. Znova ju pobozkal na krku a potom povedal: "Si veľmi nádherná." Pobozkal ju na čeľusť. "Dnes večer si tu najkrajšie dievča." Pobozkal ju na líce. "Milujem túto farbu." Pobozkal ju len na spodnú peru. "Tá bola vždy moja obľúbená." Pobozkal hornú peru. "Kedysi som premýšľal, ako by si vyzerala v zelenej." Pobozkal ju znova na pery, tentoraz na obe a potom vtiahol jej spornú peru medzi svoje zuby a nežne potiahol. Vrátil svoje ústa pevne na jej, otvoril ich, takže ju mohol preskúmať dôvernejšie.

Ešte viac sa prehla voči jeho telu, pustila sa rukou zábradlia, aby sa s ňou pripojila k tej druhej v jeho vlasoch. Cítil jej teplé, mäkké telo pritlačené pevne voči jeho hrudi a chcel si ju vziať priamo tu na schodoch. Pocítila rásť svoje vzrušenie na spodku svojho brucha, cestovať nižšie a prechádzať jej krvnými riečiskom ako horúčka.

Trochu ju odtlačil, jeho ruky pevne okolo nej a vzdychol si. Otvorila oči a pozrela sa na neho v temnote schodiska. Hladil jej palcom ruku, kým druhá ruka prešla k predku jej zeleného svetra s hlbokým výstrihom. Obkreslil okraj svetra, po jej pokožke, svojím prstom, začal na jednom pleci, pokračoval po obline jedného z jej prsníkov, poklesol do jej výstrihu, vystúpal nahor po obline druhého prsníka, k druhému plecu.

"Naozaj vyzeráš v zelenej nádherne," povedal znova. Jeho oči sa leskli, toľko dokázala rozlíšiť dokonca aj v tme. Sklonil hlavu, položil obe ruky na jej chrbát a potom ju pobozkal na hrudi, nad výstrihom jej svetra. Pomyslela si, že sa jej podlomia kolená a pošlú ich oboch dole schodmi.

Pokrútila hlavou a on zdvihol svoju, aby sa na nej zasmial. Priložil ruku na jej čelo a povedal: "Si dosť rozpálená, Grangerka."

"Čudujem sa prečo?" dumala.

Znova sa zasmial a pohol sa, aby sa znova posadil. Stiahol ju dole, na schod nižšie. Roztiahol nohy a ona sa posadila medzi ne, s rukami zaháknutými ponad jeho nohy. Chytil jednu z jej dlaní a obkresľoval čiary na nej. "Máš úžasnú čiaru lásky. Myslím, že v skutočnosti hláskuje moje meno. Vidíš?" Obkreslil imaginárne písmenka po jej dlani. Nahlas povedal: "D,R,A,C,O a pozrime sa, áno, toto je M,A,L,F,O a čo je toto? Je to Y? Myslím, že áno." Chytil jej ruku a pobozkal ju na dlaň. Zľahka olízal vnútrajšok jej dlane a na to ona vzala jeho ruku.

"Poďme sa pozrieť, čo vraví tvoja ruka, Malfoy," a pozrela sa na jeho dlaň. Obkresľovala váhavým prstom po jeho ruke a vravela: "Vidím H, a E, a myslím, že R a toto jej možno písmeno M, ale je to je všetko, čo vidím. Tvoja ruka nie je dosť veľká, aby vyhláskovala moje meno, škoda, Malfoy."

Zdvihol druhú ruku a povedal: "Skontroluj túto, možno je na nej zvyšok tvojho mena."

Chytila jeho druhú ruku, kým tá prvá ju objala spredu, uzavierajúc jej plecia. Zahľadela sa na jeho druhú ruku a povedala: "Hláskuje to G, O, Y, L a E. Pánabeka, Malfoy! Gregory Goyle je tvoja jediná skutočná láska?" Zasmiala sa.

Pošteklil ju na rebrách a ona sa začala smiať, keď sa snažila dostať preč. Podarilo sa jej vykĺznuť z jeho objatia a vybehnúť na druhé schodište. Skončila pri dverách, u ktorých jej došlo, že musia viesť do podkrovia.

Nedostala sa k tým tmavým dreveným dverám skôr, než neprišiel za ňou, lapil jej telo, otočené chrbtom k nemu, obe ruky popri bokoch jej tela.

"Musíš zaplatiť za to, že si mi povedala, že milujem Goyla, Grangerka. To bolo strašne dávno a boli sme deti," žartoval. Pobozkal ju na krku a pravou rukou ju chytil okolo pása. Jeho ľavá ruka bola stále na dverách.

Otočila sa v jeho náručí a tiež sa zasmiala. Nikdy ho nenapadlo, že vyzerá tak pekne ako vyzerala, keď sa smiala. Zatlačil silne do jej tela a povedal: "Poďme do podkrovia a znova sa zoznámme."

Otvoril dvere a ona skoro spadla na zem. Rýchlo ju zachytil a držal okolo pása. Vmanévroval jej telo do tmavého podkrovia. Použil prútik, aby zažal niekoľko lampášov, ktoré boli na stenách. Stále mal ruku okolo jej pása  a viedol ju ku gauču.

Obaja sa posadili, tvárou v tvár. On mal ľavú nohu pod telom a ona mala ľavú nohu trochu proti jeho pravej nohe. "Čo ak tvoja snúbenica príde sem hore?"

"Po prvé, už viacej nie je moja snúbenica, takže ju tak prosím nevolaj, po druhé, nikdy sem hore nechodí, pokiaľ viem, pretože sa bojí pavúkov a tej špiny, tmy a zápachu a vážne musím pokračovať?

"Hmmm," odvetila Hermiona s náznakom sarkazmu. "Nie je vidiecky typ dievčaťa, há, Malfoy?"

"Nie, je skôr spálňový typ dievčaťa, Grangerka," vrátil.

Udrela ho do ruky a trochu sa od neho odtiahla. "Viac informácii než som potrebovala vedieť, pán Malfoy."

"Nebuď hanblivá, Grangerka. Som si istý, že ty si tiež dobrá v posteli," povedal.

Postavila sa. "To sa možno nikdy nedozvieš," a pohla sa ku dverám. Práve ich otvárala, keď prišiel spoza nej, zatreskol ich a pritlačil jej telo o dvere tým, že silno pritlačil svoje telo k jej.

"Nehovor to, čo nemyslíš vážne, Grangerka. Predpovedám, že ťa budem mať vo svojej posteli, alebo v tvojej, pred novým rokom," povedal povýšene s nadvihnutým jedným obočím.

Doširoka sa usmiala. "Buď máš o mne veľmi nízku mienku alebo máš veľmi vysokú o sebe."

"Obávam sa, že trochu z každého," riekol, priložil tvár bližšie k jej a stretol sa s jej úsmevom.

"Ak ma budeš stále urážať, stavím sa s tebou dokonca o peniaze, že sa nikdy nedostaneš k tomu, aby si sa so mnou vyspal," povedala, položila mu ruky na hruď, keď sa ho pokúšala odtlačiť.

"Prijímam tú stávku a namiesto vyrovnania stávky, zvyšujem na dvojnásobok alebo nič," povedal jej, s perami vybozkával cestičku po jej krku ku kľúčnej kosti.

Pokračovala v snažení odtlačiť ho od seba úplne a on sa zapotácal, skoro spadol. Zasmiala sa a povedala: "Nemyslím, že tú stávku beriem, pretože sa chcem s tebou vyspať asi tak veľmi, ako sa ty chceš vyspať so mnou." To vyhlásenie mu vyvolalo úsmev na tvári tak široký, že sa škeril ako opica. Ale jeho úsmev zbledol, keď sa po nej načiahol, pretože ona už otvorila dvere a začala bežať dole schodmi. Zavolala na neho. "Príď ma pozrieť, keď tvoja snúbenica odíde!" Zmizla mu z dohľadu a on treskol o zárubňu oboma rukami a potom treskol hlavou o tú istú stenu.

"Zabíjaš ma, naozaj, zabíjaš, Grangerka," povedal jej, hoci už nebola na dohľad. 


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

To jsou mi věci... S tou snoubenkou tuším nějakou zradu.
To mají Malfoyovci ale luxusně zařízenou půdu! Na něco takového jsme se ještě nevzmohli... *;-)

Díky!
Niet za čo. Na našej by si tiež pusu nedali, skôr by sa prizabili. Dík.

Re: 11. Veselé sviatky (Hodnotenie: 1)
Od: denice - 16.05. 2010
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Pěkná oslava, pěkný rozhovor, roztomile pohodový, ale mám strach, že se to ještě nějak pokazí.
No som zvedavá, čo budeš hovoriť na konci... Už sa teším na tú diskusiu. Díky moc.

Re: 11. Veselé sviatky (Hodnotenie: 1)
Od: jerry - 16.05. 2010
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
tiez dufam ze to ta snubenica moc nepokazi, som strasne zvedava co bude dalej. Paradna poviedka taka vesela :-)
dakujem za preklad;-)
Pri Broken to bol jej účel. Díky moc.

Re: 11. Veselé sviatky (Hodnotenie: 1)
Od: pavlina - 17.05. 2010
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Zdá se mi to nebo tady už jednou ta povídka byla ale byla nedokončená???myslím, že s tou snoubenkou to vůbec nebude jednoduchý. A možná ani s jejím bratrem. Každopádně doufám, že tahle situace nebude trvat dlouho a budou Draco a Hermiona spolu. Každopádně děkuji moc za překlad těším se moooc na další kapitolku

Re: 11. Veselé sviatky (Hodnotenie: 1)
Od: jane-anne - 17.05. 2010
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
=DD Konec byl vážně paradní :) .. Skvělý překlad :)

Skvele. Som rada, ze sa to (zatial) nijak neskomplikovalo. Taketo kapitoly mam najradsej ;) Vdaka :)

Re: 11. Veselé sviatky (Hodnotenie: 1)
Od: HOPE - 21.05. 2010
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Grangerka je ale potvora, chichi

Re: 11. Veselé sviatky (Hodnotenie: 1)
Od: HOPE - 21.05. 2010
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Grangerka je ale potvora, chichi

Re: 11. Veselé sviatky (Hodnotenie: 1)
Od: Ela - 24.05. 2010
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
I když si myslím, že se nám to ještě zamotá, tak se musím přiblble usmívat. Hlavně narážky na Goyla byly úžasný.
"Hláskuje to G, O, Y, L a E. Pánabeka, Malfoy! Gregory Goyle je tvoja jediná skutočná láska?" Zasmiala sa.
"Musíš zaplatiť za to, že si mi povedala, že milujem Goyla, Grangerka. To bolo strašne dávno a boli sme deti," žartoval.

Skvělý, úžasný, děkuju! :)

Re: 11. Veselé sviatky (Hodnotenie: 1)
Od: Aha_Lucia - 15.01. 2011
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
tak táto kapitola ma pobavila, aj keď, trošku zmätené udalosti šiestich mesiacov..
vďak za preklad!

Re: 11. Veselé sviatky (Hodnotenie: 1)
Od: alethea - 16.07. 2011
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
no ale toto! pekne pekne :) inak, skvely preklad btw :))

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: Manka - 25.12. 2017
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Prehľad článkov k tejto téme:

AnneM.Olivier: ( Jimmi )13.07. 201026. Späť v Taliansku
AnneM.Olivier: ( Jimmi )12.07. 201025. Dnes ťa milujem viac než včera
AnneM.Olivier: ( Jimmi )11.07. 201024. Kto je na prvej, nie, Čo je na druhej
AnneM.Olivier: ( Jimmi )10.07. 201023. A čo máš v tom košíčku, dievčatko?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )09.07. 201022. Ak na začiatku neuspejete, skončite
AnneM.Olivier: ( Jimmi )08.07. 201021. Kam sa tentoraz podela tvoja topánka?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )29.06. 201020. Ďakujem vám, pán Malfoy
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.06. 201019. S pozdravom, Hermiona
AnneM.Olivier: ( Jimmi )27.06. 201018. Ktorým smerom šla, George?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )26.06. 201017. Ako stráviť Vianoce
AnneM.Olivier: ( Jimmi )25.06. 201016. Zoznámte sa s rodičmi
AnneM.Olivier: ( Jimmi )24.06. 201015. Čo je toto za darček?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.06. 201014. Prehliadka s plnou obsluhou
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.06. 201013. Máš chuť na hento?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )20.05. 201012. Zimná krajina divov
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.05. 201011. Veselé sviatky
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.05. 201010. Niet času rozlúčiť sa
AnneM.Olivier: ( Jimmi )16.04. 20109. Mohol by som tancovať celú noc
AnneM.Olivier: ( Jimmi )28.03. 20108. Zaslúžiť si odmenu
AnneM.Olivier: ( Jimmi )23.03. 20107. Kamkoľvek, len nie do múzea
AnneM.Olivier: ( Jimmi )17.03. 20106. Kávu, čaj alebo mňa?
AnneM.Olivier: ( Jimmi )14.03. 20105. Čo tak snívať
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.03. 20104. Obraz a sľub
AnneM.Olivier: ( Jimmi )06.03. 20103. Výlet do viníc
AnneM.Olivier: ( Jimmi )04.03. 20102. Večera s cudzincami
AnneM.Olivier: ( Jimmi )03.03. 20101. Izba s výhľadom
. Úvod k poviedkam: ( Jimmi )02.03. 2010Úvod k poviedke