archiv.hpkizi.sk

Vitajte v Archíve stránky hpkizi.sk


Keď ste sa ocitli tu, pravdepodobne hľadáte starší preklad. Nie je to ale pravidlo. 

Pokiaľ ste fanúšikmi Harryho Pottera, viete, čo je Sekcia s obmedzeným prístupom, takže miesto otázok prečo, skúste zistiť, ako sa do nej dostať :)  Súhlas k prekladu oficiálne nepotrebujete, pokiaľ správne uvediete pôvodného autora, ale v niektorých prípadoch si to autorka vyslovene neželá a stiahla svoje veci z netu.

Niektoré poviedky sú prístupné len po registrácii. Postupne sa tak udeje so všetkými s ratingom M. Aj keď máte registráciu na hlavnom webe hpkizi.sk, v archíve je nutná samostatná registrácia. Pri rozdelení webu boli existujúce nicky preklopené, takže táto povinnosť sa týka len nových nickov. 

Ak narazíte na problém, napíšte adminovi alebo to do chatboxu. Najčastejšie je to chýbajúci obrázok, pri kapitolovkách na to neprídem. Ideálne je použiť hlavný shoutbox (je spoločný), sem zablúdime len občas.

Systém, na ktorom tieto stránky bežia, je udržiavaný, spravovaný a vyvíjaný vo voľnom čase hlavného admina, takže trocha tolerancie a infa o problémoch nezaškodí. Rovnaká verzia sa budúci rok nasadí aj na hpkizi.sk, ale potom už nebude návratu, preto sa musí archív maximálne odladiť. 


3979 článkov (796 stránok, 5 článkov na stránku)
story[ 1 | 2 | 3 ]rightgif
Prejsť na:

Naše ďalšie weby

Nájdete nás